320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Päris omapärane oleks, kui Jamie Foxx võidaks nii pea- kui ka kõrvalosa Oscari Ons varem midagi sellist juhtunud?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      olles ära näinud ülal mainitud filmidest vaid \'eternal sunshine of the spotless mind\' ja \'finding neverland\', ei usu ma kohe kuidagi, et kumbki neist põhikategooriates midagi saavutab. ärge valesti aru saage, meeldisid mõlemad tohutult. \'finding neverlandi\' puhul võib vist julgelt paralleele tõmmata eelmise aasta \'kariibi mere piraatidega\' nii muinasjutulise filmi enese kui deppi suhtes. taas hea ja huvitav, kuigi eelmise aastaga võrreldes tõsisem ja keerulisem roll, ikkagi tõsielu alusel ju. kui kunagi eestisse jõuab, siis kõik kobige laste ja naistega vaatama, aga taskurätikuid ärge maha unustage. ääretult ilus ja tegelikult (vähemalt minu silmis) ka sügavamõtteline teos... tugevad 8 ja pool punkti kümnest.

      \'eternal sunshine of the spotless mind\' viskas end kenasti lemmikfilmide hulka. sellest on siin foorumis juba piisavalt vist räägitud... ja taas on hirmus kahju, et carrey oscari nominentide hulka ei pääsenud, oleks kahtlemata seda olnud väärt. loodetavasti panevad tema kriitikud nüüd mõneks ajaks suu kinni.. 9,5/10 (kümmet ei saa ju kohe välja pigistada).

      viimastest päevadest, või nädalast, mis kodus passitud oma perseliku haigusega, on ära vaadatud veel mitmeid teoseid. soovitan soojalt ette võtta tarantino (reservoir dogs, jackie brown, nojaa muidugi kill billid ja pulp fiction) - ehkki need vist siinsel rahval vaadatud. samuti deppi ja burtoni koostööd (ed wood, edward scissorhands, sleepy hollow - viimane neist laupäeval vist kanal kahes). huvitaval kombel sain näpud külge ka burtoni aastakümnete vanusele animafilmile \'vincent\' - lugu sellest, kuidas noor burton oma iidolit noorena nägi. sealjuures mitmeid huvitavaid seiku ja tagamõtteid jne.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        ma mõtlesin siia teemasse mitte postitada mõnda aega, aga lühike vaimustus jamie foxxi aadressil filmis \'ray\' on asjakohane. täiesti hämmastav - kui keegi suudab mulle tuua näite rollist, mis ühele näitlejale paremini sobib kui ray charlesi mängimine foxxile, siis palun andke teada. kenad kümme palli mehele, kes mitte ainult ei näinud välja ja kõndinud nagu ray charles, vaid pakkus veel enamgi. julgen hetkel väita, et kahtlen selles, et keegi temale vastu peaks saama.
        ja film on üleüldiselt ka mõnus, charlesi muusika ja ajastu ja stiil ja värvid ja lugu. aijee.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Reedel näitab Kanal 2 sihukset super filmi nagu American history X - mulle see film igatahes meeldib, aga jah, paar mitteiluat kohta, eriti vanglas olevad kohad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Meet the Fockers- suht tore film, enamuse jaoks kindlasti ka jube naljakas. Minu jaoks oli selliseid hetki, kus sai tegelt ka naerda, vähe.(paljud naeravad iga sitemagi nalja peale). tugev 6 out of 10

            Aleksander-fakk ei meeldinud, kuidagi nõrk võimaitea. See fagi teema seal oli ka vastik vaadata.1/10

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              krt, kogu see kära, mis \'Shaun of the Deadi\' ümber on käinud, jääb mulle naaaaatukene mõistetamatuks. no ei ole ju niiiii kuradi hea! jaah, on kogu see vahva allegooria, kus mängitakse tavainimene=workaholic=zombie ideel; ja jaah, on filmis kohati - eriti just alguses - päris pagana head ja elutervet briti huumorit - aga mingist hetkest ei saa nagu üldse aru, kas vaatad \'dawn of the deadi\' või \'shauni\'. Igavesti vinge idee on paari pika (ja sombifilmidele igiomase) splattimisepisoodiga ära lörtsitud. Vähemalt minu arvates. Aga eks see kipub teinekord paroodiatega nii minemagi - naljakastuttavlikuna mõeldud stseen mõjub hoopis halenaljakas-tüütu-tuttavlikuna (jah, ma just mõtlesin selle sõna ise välja).

              teisalt ei tahtnud ma ka öelda, et see \'shauni\' ümber käiv kära mulle PÄRIS mõistmatuks jääb. kahtlemata on tegu ühe eelmise aasta omapärasema komöödiaga ja kahtlemata ei kahtle ma seda kellelegi soovitamast. väga värskendav, igatahes.

              6,5/10



              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Oeh ja meil osteti siis filmi \"I, Robot\" DVD... Ja ma siis vaatasin seda robotite kung-fu\'d. Et seda nagu oleks Isaac Asimov tahtnud? Pigem keeras hauas külge.
                See film oli tühi nagu klimbisupp ilma klimpideta. Ei seletatud lahti inimeste käitumist, ei robotite oma. Ei sõnagi sellest, kuidas taolise tulevikuni oli jõutud.
                Ei mingit psühholoogilist pläma. Ei mingit seksi ega romantikat. Ei midagi mõtlemapanevat. Ei midagi lõbusat.
                Kõik kokku - mitte midagi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  mul on uus lemmikfilm. ma olen vaimustuses. kas ma juba ütlesin, et mul on uus lemmikfilm?

                  häbilugu, et film on aastast 1999 ja ma nägin selle alles nüüd ära. Teisalt, võib-olla ongi parem, sest Human Traffic räägib üheksakümnendatel Briti saared vallutanud klubikultuurist, mille mingi virvendus ka meile siia eestimaale jõudis ja mida nüüd tagantjärgi vaadates tekib mõnusalt nostalgiline fiilis.

                  lugu Cardiffi noortest, kes elavad nädalavahetuse nimel, ongi üles võetud kui 1 karm e-trip - ketta manustamisest karmi reaalsusse naasmiseni. Väidetavalt ei saavatki filmist PÄRIS täpselt aru need, kes ecstasyt ise teinud ei ole. Maybe. Mina ei ole, aga ma naersin end sellele vaatamata pooleks.

                  Dialoog, kaameratöö ja stiil on see, mis teevad. Nutikad kõrvalepõiked tegelaste mõttemaailma - fking brilliant. Midagi ei ole ette heita ka noorele näitlejaskonnale, kellest minu jaoks tuntuim Danny Dyer (Football Factory).

                  Dämit, ma unustasin oma kohe peale lõputiitreid välja nõutud copy filmist sõbra juurde. See oli ränk, viga, sest ma ei jõua ära oodata, et \'HT-d\' uuesti vaadata.

                  Briti film rokib, I say once more.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Napoleon Dynamite julgen soovitada
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Oeh ja meil osteti siis filmi \"I, Robot\" DVD... Ja ma siis vaatasin seda robotite kung-fu\'d. Et seda nagu oleks Isaac Asimov tahtnud? Pigem keeras hauas külge.
                      See film oli tühi nagu klimbisupp ilma klimpideta. Ei seletatud lahti inimeste käitumist, ei robotite oma. Ei sõnagi sellest, kuidas taolise tulevikuni oli jõutud.
                      Ei mingit psühholoogilist pläma. Ei mingit seksi ega romantikat. Ei midagi mõtlemapanevat. Ei midagi lõbusat.
                      Kõik kokku - mitte midagi.
                      rohkem seksivaid roboteid palun!
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas fittibaldi
                        mul on uus lemmikfilm. ma olen vaimustuses. kas ma juba ütlesin, et mul on uus lemmikfilm?

                        häbilugu, et film on aastast 1999 ja ma nägin selle alles nüüd ära. Teisalt, võib-olla ongi parem, sest Human Traffic räägib üheksakümnendatel Briti saared vallutanud klubikultuurist, mille mingi virvendus ka meile siia eestimaale jõudis ja mida nüüd tagantjärgi vaadates tekib mõnusalt nostalgiline fiilis.

                        praise the lord, õnnetud, kes pole veel näinud, sest järgmisel neljapäeval 23.00 MTV3 aitab teid hädast välja.

                        ärge maha magage!!!
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          eilaõhtune film TV3-lt. Mingi Pimedus asi oli. peaosas oli Vin Diesel
                          kas sellel filmil on mingit seos filmiga \"Chronicles of Riddick\". sest selles filmis oli Vin Dieseli tegelase nimi Riddick
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            \'CoR\' on \'Pitch Blacki\' järg, vat selline seos.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas mjkk
                              kui keegi suudab mulle tuua näite rollist, mis ühele näitlejale paremini sobib kui ray charlesi mängimine foxxile, siis palun andke teada.
                              Filmi millest sina kirjutad ei ole näinud (seega ma ei tea kui hea vöi halb see on, eeldan siiski, et hea) aga ise soovisid näidet, seega pakun näiteks Val Kilmer filmis The Doors.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                täna õhtul algab k2-st film nimega \"ronin\"... ootused pole eriti kõrged aga vaatamata ka ei jäta
                                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X