320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas cobras

    täna õhtul algab k2-st film nimega \"ronin\"... ootused pole eriti kõrged aga vaatamata ka ei jäta
    kruvi heaga ootused kõrgeks, selles filmis on imho parimad kaks tagaajamisstseeni ever. rääkimata muudest plussidest nagu reno ja de niro tandem ja suurepärane stoori.

    ise seda küll nii palju näinud, et vaatan vist hoopis neloselt \'Trafficut\'.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Mul on kahjuks nende pühapäeva õhtuste filmidega pahasti, sest samal ajal on alati ju üks lihtsalt ülikõva sari ETV-s!



      IGA PÜHAPÄEV!

      21:50 Hercule Poirot


      don´t miss it...


      Edit:

      Algselt postitas fittibaldi
      ise seda küll nii palju näinud, et vaatan vist hoopis neloselt \'Trafficut\'.
      Eesti telekanalite võlu - absoluutselt igat asja näed aastas kaks korda!
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        tegelikult vaatasin hoopis \'Team Americat\' ja praegu olen pühendunud suunurkade nende loomulikku asendisse tagasisättimisele.

        Muie, mis tekkis näole kohe alguses, ei kadunud sealt lõputiitriteni - peen (ja kohati mitte kuigi peen) iroonia on see miski, milles parker-stone ületamatud on. Lõkerdada aga - nagu \'kodu korda\' vms publik - eriti ei saa, kui te seda lootsite.

        See film töötab nii mitmel tasandil, et ma olen kindel - mõni jäi mul veel märkamatagi.
        Filmi poliitilise tasandi lahkamisel võib igaüks oma järelduseni jõuda (ja erinevaid arvustusi lugedes selgub, et nii ongi läinud), kuidas lood tegelikult, teavad trey/parker ise.

        Lisaks sellele, et ilmselt hoolikalt valitud tegelased hollywoodist (alec baldwinist michael moore\'ni) saavad hirmsal moel pasunasse, on kuradi koomiline marionettide taotluslikult puine motoorika - eriti võitlusstseenid (ainult nukuseks oli väga hoolikalt lavastatud). Huvitav, kas asi oleks olnud veel humoorikam, kui nukkude nöörid oleks nt digitaalselt kustutatud?

        Filmis kõlavad laulud tuleb lihtsalt ise ära kuulata.
        (I miss you more than Michael Bay missed the mark
        When he made Pearl Harbor.
        I miss you more then that movie missed the point
        And that\'s an awful lot girl.)

        Ja kuna näikse, et filmis on ära kasutatud ( as in \'kedagi või midagi ära kasutama\') kõik olemasolevad actionfilmide klisheed, on väga lahe meenutada, mis kust pärit on. Aga seda ma ütlen küll, et matrixi slow-motion efekti ei taha küll juba ammu üheski paroodias näha...

        \'Põhipaha\' ehk Kim Jong Il, kes räägib Cartmani häälega, on filmi tippkarakter ja talle on mõistagi kirjutatud ka filmi parimad naljad. Keegi kuskil eestimaises väljaandes leidis, et tal on ka väliseid sarnasusi meie edgariga. No ma ei tea, kui edgar oleks sama lahe sell kui Kim, oleks ma ta number 1 fänn!

        8/10 (võib-olla saab teisel vaatamisel lausa 9)

        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Matt Damon!
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Fakk jee!
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Shawshank Redemption. Üks lemmikfilm jälle juures.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas realmadridfan


                Shawshank Redemption. Üks lemmikfilm jälle juures.
                Sai kah ära vaadatud ja tõesti väga hea film oli! Ei viitsigi pikemalt rääkida, tuleb ise vaadata, kes näinud ei ole! Lähen parem magama

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  keegi täna öösel silmi ka lahti hoiab, et rohelist miili ja suurt gaalat vahtida?
                  kes kavatseb seda teha ja tahab asjadega rohkem kurssi viia, siis siin on üks hea lugemine (või pigem näitajad/tulemused).

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    ...ja Scorsese jäi jälle ilma! Müstika. Mitte et mul Eastwoodi vastu midagi oleks. (Pealegi on naispoksijast lugu just sellise poliitilise korrektsuse annusega, et anna aga oskar.) Aga need, mis The Aviator võitis (supporting actress, art design, costume, editing ja cinematography - tõlkida ei viitsi), on siiski mannetud kui carling cupi hõbemedal. Mulle tuleb uudisena, et maailm on nii ebaõiglane. Yeah, right.
                    Vähemalt said Jamie Foxx (best actor - Ray) ja Charlie Kauffman (Best original screenplay - Eternal Sunshine of the Spotless Mind) oma; Kate Winslet aga, nagu karta võis - mitte. Nõmedad akadeemikuid!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Nägin siis täna parima filmi Oscari võitnud linateose ära ja peab tõdema, et ei olnud halb.:P Väärib kõiki neljas kategoorias saadud auhindu, mis sest, et teisi filme näinud pole.

                      Nunnu oli ka see, et minust üle- ja üleülejärgmisel kohal istusid Maarja-Liis Ilus ja (ei, mitte Imre Sooäär) Hanna-Liina Võsa...
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Sellel aastal on kuuldavasti oodata mitmeid uusi vutifilme. Loodetavasti on mõni neist ka asjalik, aga juba see, et Michael Winterbottom \'Goal!\'-i lavastamiselt tagandati, teeb VÄGA ettevaatlikuks (uue mehe tuntuimaid filme on Judge Dredd); rääkimata sellest, et järgmise huligaane käsitleva filmi peaosaline on frodo..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          mul on väike küsimus: nimelt sain näpud külge sellisele üllitisele nagu \'kukushka\', venelaste ja soomlaste ühisprojekt, ka etv-s näidatud. et kas originaalvariandis loeti samuti soomekeelsele tekstile venekeelset juttu peale või mitte?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas mjkk


                            mul on väike küsimus: nimelt sain näpud külge sellisele üllitisele nagu \'kukushka\', venelaste ja soomlaste ühisprojekt, ka etv-s näidatud. et kas originaalvariandis loeti samuti soomekeelsele tekstile venekeelset juttu peale või mitte?
                            ei loetud nagu. saam rääkis saami keeles ja soomlane soome keeles jne. eri variantidele oli vajalikes kohtades subtiitrid lisatud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Käisin Kukuškat kunagi kinos vaatamas ja meeldis väga. Nüüd paaril korral olen üritanud telekast ka vaadata aga iga kord just sellesinase pealelugemise pärast pooleli jätnud. Pool elamust läheb sellega raisku.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Olen viimastel nädalatel päris palju kinos käinud. Ikka selleks, et neid Oscari-filme kaeda. Külili, Ray, Tule lähemale. Igaüks on olnud omamoodi kütkestav, aga ootasin vist tõelist Elamust. Ja nüüd sain selle.
                                OK, võib-olla tõesti pole \"Aviaator\" Martin Scorsese kõige säravam, kõige innovaatilisem, kõige, kõige töö. On ta ju meile andnud \"Taksojuhi\", \"Raevunud härja\" ja need unustamatud maffiafilmid muidugi ka. Pluss veel paar isiklikku lemmikut, \"Süütuse aeg\" ja \"Kasiino\".
                                \"Aviaator\" on küll eluloofilm, aga meisterlik sellegipoolest. Kaasahaarav, intelligentne, film, milles on visiooni. Selles linateoses pole ainsatki aspekti, mida saaks vähem kui kõrgeima hindega pärjata. Stsenaarium on tippklassist, näitlejatööd eranditult tugevad, ülesehitus täiuslik. Liialdatud pole isegi lennustseenidega. Howard Hughes on sedavõrd uskumatu elukäiguga mees, et tahtnuks kolmetunnise filmi asemel viietunnist näha. Ausõna! Ja seda räägin mina, kes ma kolme tundi kinos reeglina veeta ei suuda. Meenub üks hirmus õhtu Sõrmuste isanda teise filmiga, mille lõpuni vaatamist pean oma suurimaks filmialaseks katsumuseks. \"Aviaatori\" puhul tuli lõpp pigem liiga ruttu.
                                Howard Hughes on minu tüüpi kangelane. Vastik ärapööranud rikkur, kes ei oska käituda ega oska teistele meele järele olla. Mitte iialgi ei saa temast armastusväärset ikooni nagu Ray Charlesist. Ta on vastuoluline ja ettearvamatu esimesest päevast viimaseni. Vaimustav.
                                Mina teist lavastajat peale Scorsese tänapäeva Hollywoodis ei tea, kes sellise filmi sellisel tasemel valmis meisterdada suutnuks. Ei Spielberg, ei Coppola, ei ükski neist noortest ja vahvatest härrastest, kes seal nüüd ilma teevad. Kindlasti mitte Clint Eastwood. Ma ei ütle ühtegi halba sõna \"Miljoni dollari tüdruku\" kohta, sest ma pole seda filmi veel näinud.
                                Aga ikkagi. Scorsese on hoopis teiselt planeedilt.

                                fittibaldi punktiarvestuse järgi annaksin julgelt 9 10-st. Minu puhul on see väga palju.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X