320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    Just hetk tagasi lõpetasin aga parema filmi vaatamise. Vähemasti oli tegu rohkem filmiga minu maitsele. 'Hotel Rwanda' nimelt (http://www.imdb.com/title/tt0395169/.) Peaosas siis Don Cheadle, kes on ennegi jäänud silma mõne hea rolliga. Lisaks veel kuulsad näod Nick Nolte, Jean Reno, Joaquin Phoenix jne. Igatahes hea oli, põnevust jagus, traagikat kui palju. Hindaksin seda seega Bondist kõrgemalt ja 8/10.

    Hotel Rwanda. not for me. täiesti mõttetu film oli minu arust. vb ma ei süvenenud liiga või midagi sellist, aga absoluutselt ei tõmmanud kaasa. Lõpetasin pm poole peal vaatamise.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar



      Matti_Script_Finnish.pdf
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Christopher Paolini oli 15-aastane, oli lugenud liiga palju harrypotteri ja sõrmusteisanda lugusid ja võttis ühel päeval kätte ning hakkas omaenda lohedest, haldjatest, kurjamitest ja maagiast kubisevat 'Pärandi' triloogiat kirjutama. Mõne aastaga on ta kaks telliskivi valmis kribanud, mõlemad ('Eragon' ja 'Vanem') ka kirjastuse Pegasus poolt eesti keeli üllitatud. Winkwink.

        Mõistetamatult suured müüginumbid tõukasid muidugi ka kaamera käima ja esimene tükk, seesinane 'Eragon' on siis nüüd ka meie kinos. Oh-hoh. No mis oma oskan kosta. Kuuldavasti ei võtnud kihkukähku filmi kokku traageldanud mehed noort autorit skripti kirjutades kampa; ilmselgelt oleks pidanud.

        'Eragon' on pealiskaudne ja jõuetu, puudub igasugune eepika, kui soovite - aga kõige hullem, et seda on ju tegelikult püütud taotleda. Naivistlikku lugu (hops ja talupojajõmmil on lohekutsikas, hops ja lohe kasvab suureks, hops ja päästame kurjast kantsist printsessi, hops ja nii edasi) ei päästnud isegi sellised nimed nagu Malkovich ja Irons. Esimesel neist ei olnud ekraanile eriti asja, teine - no eks teda on ikka hea vaadata, aga ta tõesti ei vääri seda jura, mis kogu sest projektist välja on tulnud. Kõik tugrikud näitlejatest ainult Robert Carlyle'ile, kelle paha oli tõesti hirmuskolepaha, ägeda grimmiga sealjuures.

        Kõige hullem, et seda väga vaese mehe sõrmuste isandat ei viitsinud eriti vaadata lapsedki, kellele see softkoor-fantaasiamadin ilmselt mõeldud on. Nõudsid hoopis emmedelt fantat ja kempsu.

        Muide, nad väidavad, et filmiti Ungaris ja Slovakkias. No kuradi ilus on seal siis! Teinekord sinnakanti sattudes peaks vähem veini- ja õllekeldrites jõlkuma, võibolla.

        3/10
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
          Vaatasin mingi nädalakese tagasi Jackass 2 ära. Mis ma ikka öelda oskan, kui et seda peab ise nägema. Esimesest kindlalt parem st rõvedam, haigem jne.
          9/10
          Jackass 2 on jah hea. Eriti lahe on see tüng kus vennad terroristideks kehastuvad
          AILTON

          Kommentaar


            Pole pikka aega siia kribanud, kuid olen vahepeal üüratus koguses paska tarbinud. Alustama peaks kõige madalamast-DOA-Dead or Alive. See on siis film arvutimängust ja üks-ühele Van Damme suurteose "Streetfighteriga"(mis muuseas oli minu kõige lemmikum film aastal '94...või 95). Vaatama sattusin seda, kuna olin näinud seda ja arvasin, et on tegu tavalise action filmiga, mille peaosaline on naine ja ootasin midagi "Domino" ja "Charlie Inglite" vahepealset. Muuseas ma isegi vaatasin selle lõpuni ja naersin, kuidas ikka varastati Van Damme parimaid ideid ja nüüd lüüakse mänguga pappi kokku. Punne anname 3. Vähem ei ole viisakas, kuigi see oleks objektiivsem.

            Jätkame Grandma's Boy'ga. See oli oma arust noorte komöödia, kus enamus olid minu hinnangul weed naljad. Noored tarbivad järelikult juba 12 aastaselt. Annan veelkord 3.

            Need kaks filmi olidki üüratu kogus(või on mul mingi asi meelest), sest ülejäänud filmid on tunduvalt paremad.

            Crank on siin juba mainitud ja nagu öeldud puhas action ja ei midagi muud. Peadpööritavad kaadrid olid ka tegelikult. Hindeks 6.

            Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest saab siiski 5. Seiklusfilmid pole lihtsalt minu maitse. Kuigi vabalt võiks seda ka uuesti "vaadata". Mis puutub Deppi rolli kiitmisse, siis mulle tundus, et see oli Raoul Duke piraadimütsi ja teise soenguga. See muidugi ei tähenda, et Johhny halb oli, aga noortele meeldivad järelikult narkomaanid ja Disney on seda arvestanud. Tegelikult meeldis mulle Keira Knightley ja see, et jäi selgusetuks, kelle ta valib. Arvatavasti ikka Capten Sparrow, aga kes teab. Mingi "asendustsikk" tuleb niikuinii kolmandas osas mängu, et kõik oleks õnnelikud. Hmm...hea küll paneme siis 6, sest kolmas tuleb hullem ja mul on kavas seda vaadata.

            Hooligans saab 6 ning see on siin juba täielikult ära räägitud.

            Lord of Wari kiitsid mulle erinevad inimesed ja lõpuks sundisin ennast seda ka vaatama. Paneks 6. Lõpp oli etteaimatav, sest olin näinud doki nn maailma suurimast relvaärikast. Ja üldse ei olnud seal minu jaoks midagi väga erilist. Pisut sarnane elulugu oli peakangelasel Johnny Deppi tegelaskujuga filmist Blow. Aga vaadake ise ja arvustage, sest paljud kiidavad-näiteks kavõi imdb.

            Ja siis sai ära vaadatud Bad Santa. Isegi soome pealt vaatasin mõnd hetke, et ka teist korda naerda ja annan 7.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Meenus, et Autod sai ka ära kaetud ja sellele 4 ehk kõige halvem paljukiidetud multifilmidest, mida mina näinud olen.

              Ja piraatidega oli selline lugu, et seal jooksid tiitrid lõpus 10 minutit või midagi ja ma endamisi mõtlesin, et kas sellise asja peale ka mingeid rekordeid on märgitud mõnes sopalehes või kusiganes? Et nagu kellel on kõige pikem. Võib-olla filmimehed võistlevad salaja sellise asjagagi, nagu bändimehed oma erisoovide lehtedega.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Seal piraadifilmi löpus on veel kiri, et "ärge mine ära, film läheb edasi" vms.
                Ma passisin siis kinos pikalt, et ära näha mis point on. Point oli see, et pointi polnudki.
                Kehva filmi, kehv järg. Mötlesin vahepeal tõsiselt kinost lahkumisele. Hea, et ma seda Kosmoses vaatasin, 25 krooni ei ole just teab mis suur väljaminek.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Christopher Paolini oli 15-aastane, oli lugenud liiga palju harrypotteri ja sõrmusteisanda lugusid ja võttis ühel päeval kätte ning hakkas omaenda lohedest, haldjatest, kurjamitest ja maagiast kubisevat 'Pärandi' triloogiat kirjutama. Mõne aastaga on ta kaks telliskivi valmis kribanud, mõlemad ('Eragon' ja 'Vanem') ka kirjastuse Pegasus poolt eesti keeli üllitatud. Winkwink.

                  Mõistetamatult suured müüginumbid tõukasid muidugi ka kaamera käima ja esimene tükk, seesinane 'Eragon' on siis nüüd ka meie kinos. Oh-hoh. No mis oma oskan kosta. Kuuldavasti ei võtnud kihkukähku filmi kokku traageldanud mehed noort autorit skripti kirjutades kampa; ilmselgelt oleks pidanud.

                  'Eragon' on pealiskaudne ja jõuetu, puudub igasugune eepika, kui soovite - aga kõige hullem, et seda on ju tegelikult püütud taotleda. Naivistlikku lugu (hops ja talupojajõmmil on lohekutsikas, hops ja lohe kasvab suureks, hops ja päästame kurjast kantsist printsessi, hops ja nii edasi) ei päästnud isegi sellised nimed nagu Malkovich ja Irons. Esimesel neist ei olnud ekraanile eriti asja, teine - no eks teda on ikka hea vaadata, aga ta tõesti ei vääri seda jura, mis kogu sest projektist välja on tulnud. Kõik tugrikud näitlejatest ainult Robert Carlyle'ile, kelle paha oli tõesti hirmuskolepaha, ägeda grimmiga sealjuures.

                  Kõige hullem, et seda väga vaese mehe sõrmuste isandat ei viitsinud eriti vaadata lapsedki, kellele see softkoor-fantaasiamadin ilmselt mõeldud on. Nõudsid hoopis emmedelt fantat ja kempsu.

                  Muide, nad väidavad, et filmiti Ungaris ja Slovakkias. No kuradi ilus on seal siis! Teinekord sinnakanti sattudes peaks vähem veini- ja õllekeldrites jõlkuma, võibolla.

                  3/10
                  Tahtsin just kuskilt kohast alustada ja leidsin sinu posti. Kahjuks peab kõigega nõustuma. Mis veel silma paistis oli see, et kuidagi jube odav tundus kõik see olustik ja meeleolu
                  Raamatut lugedes oli emotsioon vähe parem. AA ja seda ka veel, et mida perset, nii konkreetselt oli ümber vuntsitud asju. Kui raamatus oli talv, siis filmis oli lage suvi, poisi põgenemine vanglast ja sinna minemine (sattumine), Hadaraci kõrbe ei mainitud poole sõnaga. Ja pahade loss ja troon, no perse, mis see oli? Liialt julm isetegevus raamatu tõlgendamisel. Niiet kes iganes ka seda lavastajadebüüti selle filmiga ei teinud, tee oma heliefekte edasi.
                  1/10
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Kile naisehääl, mis on armunud: "Rocky! Rocky! Rocky!"

                    Ja siis see muusika. Ja ta tõuseb taas, sest on ju poega õpetanud.

                    Rocky! Rocky! Rocky!

                    Jube hea.

                    Ootan Rambo IV-a.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Bill Simmonsil on Rocky kohta muidugi enda arvamus: http://sports.espn.go.com/espn/page2...e=bill_simmons
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Lucky Number Slevin
                        Damn, nii head filmi pole ammu vaadanud!
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Nii, teine film kohe otsa pmst.
                          Filmiks "Snakes on a plane". Pealkirja järgi juba arvasin, et tegu on täis saastaga aga kuna imdb's oli hindeks 7.2 siis otsustasin ikkagi võimaluse anda.
                          Väga haige film igatahes, ärge teie seda viga tehke, et seda jubedust vaatate. Seal oli nii palju haigeid asju, et paha hakkab. Eriti haige oli mingi hull happy end tegemine seal kuigi sitaks inimesi sai just mõni hetk tagasi surma nendega koos ühes lennukis. Samuel L Jackson oli ka rämedalt odav...ma annaks talle Oscari selle "I have enough of these motherfucking snakes on this plane" karjumise stseeni eest
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            . Samuel L Jackson oli ka rämedalt odav...ma annaks talle Oscari selle "I have enough of these motherfucking snakes on this plane" karjumise stseeni eest
                            Vist oli isegi "i have enough of these motherfucking snakes on this motherfucking plane" aga see selleks. See oligi vist ainuke asi, mis seda filmi meenutama jääb. Muidu täielik bullshit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                              Vist oli isegi "i have enough of these motherfucking snakes on this motherfucking plane" aga see selleks. See oligi vist ainuke asi, mis seda filmi meenutama jääb. Muidu täielik bullshit.
                              et ikka mingit segadust ei tekiks LINK

                              Kommentaar


                                Ma sain review'st aru nii, et kui sa tahad näha kuidas Samuel igasse lausesse mf väljendi paneb, siis on see 10/10.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X