320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora - Kasahhid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora - Kasahhid

    Härra Kolmteist helistas ja palus mul selle teema üles panna:

    1) KELLE käes on mingi roheline plagu, mis ühel mängul jäi värvimata??? Seda on 13-el vaja KIIRESTI Kasahhi mänguks, kuid võib ka mingi teine lina, kui kellelegi pakkuda on.

    2) Kolmteist: MITTE KEEGI ei tohiks minne väravatagusesse alasse, et jätta fännide tsoon täiesti(!) tühjaks. Kui on soovi mängu vaadata, siis kuskilt mujalt.

    3) 13 tahab sinna üles panna ainult selle tühja plagu, millest siin jutt oli.

    4) Minu arust: kui tahate mingit protestiaktsiooni korraldada, siis võiksite üles panna ainult plakati "Kõik Ahju", mis on vist Kojamehe oma, see peaks ka päris tore olema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    õige.

    tehke ikka uus plakat, sellest "kõik ahju" ei saa keegi midagi aru.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #3
      Teavitage ka ajakirjandust, siis on sellel nagu rohkem mõtet. Mingi kuri pöördumine EJL-i ei teeks ka paha, et nad teaksid miks me protesteerime.

      Kommentaar


        #4
        Rääkisin Kolmeteistkümnega sellel teemal ja leidsime et Fännisektor jääb tühjaks.Kes soovivad vaadata siis palun mujal sektoris.Meil on ikkagi kaks meest Soolaputkas.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Köik ahju ei sobi!

          Minu teada kästi see yhel mängulmaha vötta.Kuna pidi rassistlik olema.Tyhi plagu on parem möte ja selle idee algatamise au ei kuulu mulle vaid kojale.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #6
            Köik ahju ei sobi!

            Minu teada kästi see yhel mängulmaha vötta.Kuna pidi rassistlik olema.Tyhi plagu on parem möte ja selle idee algatamise au ei kuulu mulle vaid kojale.
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #7
              kolmteist

              kirjutage ikka midagi plagule.
              tühjast rohelisest plagust ei saa ka keegi midagi aru.
              Liibüa lipp?
              Mida see sümboliseerib - sõnavabaduse piiramist, tühje tribüüne?
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #8
                Spray-ga voix kiiresti kirjutada kuhugi (lina) peale lihtsalt irooniliselt "Kitsed ???" ja politsei ei saa midagi teha, kuna imetajad ei ole ametlikult midagi solvavat...
                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                Kommentaar


                  #9
                  [quote]Orginally posted by indrek

                  kirjutage ikka midagi plagule.
                  tühjast rohelisest plagust ei saa ka keegi midagi aru.
                  Liibüa lipp?
                  Mida see sümboliseerib - sõnavabaduse piiramist, tühje tribüüne?
                  ------------------------------------------------------------------

                  Roheline lipp roheliste tribüünide taustal on ikka efektne küll!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Täpsustaksin teid Härrased maha kästi võtta "Estland Estland über alles" ja see oli Küprose mängu aegu.Põhjendusex natsistlik.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X