320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'

    Algselt postitas Aramis


    Inzaghi pole mingi kunn...Austatud italaalia jlagpalli spetsidele pole ilus vastu vaielda, aga nii konkreetselt oma arvamust väljendavas teemas julgen ma seda siiski teha. MA olen ütelnud küll, et pole eriti mängijaid, kes mulle ei meeldi, aga kui, siis Inzaghi on selles tabelis väga kõrgel kohal.

    Igal juhul soovitaksin see teema kinni panna, kuna nii ei ole ilus teemat püstitada. Sama asja on võimalik palju eetilisemalt käsitleda.
    olen kindel, et see mittemeeldimine on põhimõtetes kinni(paranda kui eksin). vb võrdlemine janceriga(kurat õigekiri elldatavalt jälle vale) aitab sulle selgitada tema royality seisust.
    loodan, et selline arvamus pole tingitud sinu avataril ilutseva klubi hävitamisest aastal 2003!
    pippo bayerni vastu platsile!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'

      Ma ei saa aru miks üritatakse mineviku ja oleviku vahele võrdusmärki tõmmata.
      Vieri on olnud väga hea pallur, aga minu arvates on tema ajad juba möödas. Ründaja nö tipp (peak) on vanuses 29-30 ja Vieri on selle juba ületanud.
      Kui rääkida koondisest, siis praegu on Itaalia jalgpallis vähemalt 10 tegelast, kes isegi kehvemas vormis on võimelised ületama minevikustaari ja ei näe tõesti põhjust, miks peaks mees koondisse kuuluma selle pärast, et oli kunagi kõva tegija.
      Minu arvates väärivad MM koondise kohta tükk maad enne Vierit näiteks Toni, Lucarelli, Iaquinta, Rocchi, Gilardino, Bonazzoli, Cassano või kasvõi Tavano, Caracciolo ja Di Natale.
      Tegelt on ju Enrico Chiesa sel hooajal juba 10 väravat löönud. Ei tea miks küll tema koondise kandidaatide hulgas pole?
      Mäletan seda mõne aasta tagust värki, kui kõikvõimalikud jalgpallifännid arvasid, et Baggio peaks kuuluma koondisse kuna tegi ju tüüp Brescia eest imetegusid. Treener üldsusega ei nõustunud ja Baggiot ainuüksi sellepärast, et kunagi kõva staar oli ja nõrgemas tiimis kõvasti väravaid lööb, koondisemängudele ei kutsutud. Lõppkokkuvõttes suutis ta muidugi end ka vigastada ning poleks MM-le vist nagunii saanud minna.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'

        Algselt postitas Jasper


        dannarile teadmiseks, et vierit toideti nende söötude liiga palju. vähemalt kümme olukorda vussis ära. ja see totti lazio näide on küll võrrledav, sest kui jälgida mis klubis on vieri üle ühe hooaja mänginud
        lisaks pole vist mõned foorumlased tuttavad tuttavad teadatuntud filosoofiaga jalgpallist itaalias
        Neid näiteid on ju ajaloost mitmeid, kus kahe vihkava klubi vahel mängijad vahetuvad, kuid kui tegu pole oma klubi kasvandiku ning lapsest saati tulihingelise fänniga, siis ma ei näe mingit probleemi, et miks ta ei võiks klubi vahetada, kui tal enda karjääri seisukohalt see kasulik võib olla. Miks pole näiteks teemat, et jälestan Pirlot, Seedorfi jne?
        Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse? Ning kas ta kutsub ise end koondisesse? Seda teeb treener ning see on juba tema probleem, kui ta valesid mehi kutsub, kuid ma siiski usun Lippil n ii palju mõistust olema, et ta ikka väga suvaliselt neid mängijaid sinna ei kutsu.
        Bobo on oma maine teeninud suurepäraste mängudega ning väravatega ning minu arust on üsna nõme, kui paar noort nolki võtavad ette ja kukuvad teda lihtsalt seepärast maha tegema ning sitaks sõimama, et ta veteranina kuhugi mägikülla ei emigreeru.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'

          Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse?
          seda olen küsinud juba kaks aastat...vastust olen otsinud tema esitustest aga sealt olen rohkem leidnud tõestust väitele, et lippi võtabki mehi suvaliselt.

          teema on sõnastatud jah valesti...Tanel muuda see lihtsalt christian vieri-ks

          lisaks pean mainima, et vieri oligi nagu oma klubi kasvandik interile...inter oli minu andmetel esimene team, mis õpetas sellele mehele, et jalgpallis ei pea iga hooaeg klubi vahetama.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'

            Algselt postitas Neth


            Tekkis selline küsimus, et kas meie foorumis on mõni kasutaja, alates sünniaastast 90, kes pole ajuhälbega?

            Saan aru, et antud defekti saab noorusega väljavabandada, kuid ma olen kuulnud lasteaia lapsi ka mõistlikumat juttu ajamas kui käesoleva teema looja.
            Ma!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'

              põhim ongi ju tegelt n ii jasper et Itaalia koondise treener, kes saab mingit üüratud palka ja peaks olema üks kõvemaid spetsialiste jalgpalli alal võtab mehi koondisesse suvaliselt...... klge tulge nüüd maa peale ja ärge oma teadmisi ülehinnake eks.....lihtsalt maru naljakas on lugeda kuidas sõnavõtavad sellistel treenerite teemadel mehed kes pole elu sees profijalgpalli mänginud või selle asja sees olnud ning kes mõtlevad et teavad asjajst rohkem kui euroopa ühe tipptiimi treener..... mida te endale siiski lubate härrased eks ?...... muidugi logish et ikka sõimate treenerit jobuks jne.......aga kui siin mingid mehed juba päris mitmendat korda väidavad, et treenerid teevad asju ajuvabalt või suvaliselt siis ma arvan et Lippi või Ancelotti teavad mängijaid ja nende vormi ja olukorda kõvasti paremini kui teie........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........ üldiselt kõigil on õigus oma arvamusele aga selline asi ei ole ilus kui nii räägitakse ega te mingid delfidebiilikud siis pole ?..... ja Tanel Juventus on haigus mis lapsepõlves põetakse?......sa pole minu teada veel päris täiskasvanud mees nii et ma arvan et inter võib ka vabalt olla mööduv nähtus sinu jaoks nii et ma arvan et sul ei ole mõtet sel mängija reeturlikuse teemas sõnavõtta....... näiteks sarnaselt Nethiga oli ka minu esimene jalgpalli kogemus Juve-Ajaxi finaal ning alates sellest ajast olen ma kogu aeg Juve fänn olnud muidugi pakkuvad ka teiste klubide tegemised huvi....nagu kasvõi ka inter on ka minu jaoks sümpaatne nagu ma ka interi teemat tehes kirjutasin......aga kui interi fännideks on sinusugused kergesti kibestuvad ja noored inimesed kes ei anna aru mida nad kirjutavad ja räägivad siis see sümpaatia on kiirelt mööduv
              fc pohmell

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                Dannar, sinu Seedorfi, Pirlo näited on natukene lambist võetud ilmselt. Nemad ei ole meie põhitiimis aastaid mänginud ning väga paljude fännide südameid võitnud. Pirlo on tõesti meie kasvandik, kuid seal olime meie need, kes tal minna lasime. Lisaks veel see, et Cuper kasutas teda täiesti valel kohal nagu järgnevad aastad näitasid.

                Rocchi, Caracciolo vms vähemalt teeks midagi koondise eest ning võitleks isegi, kui halb päev on, aga mida Vieri teeb? Longib väljakul ringi, hüpab paar korda ning rikub superolukordi. Chiesa koondisesse kutsumise idee poolt olen alati olnud. Rocchi on ka viimased aastad neid kolle tagunud ning olen suht kindel, et olen teda ka koondisekohast rääkimas näinud. Sama ka Lucarelli kohta. Ei olnud ta oma ainsas võimaluses Ekuadori vastu.

                Ning ma olen enam, kui kindel, et minu väljavaated jalgpallis on nüüd ikka suht väljakujunenud ning võin sellel teemal kaasa rääkida.

                Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.

                Perfektse Neth\'i teemal ei viitsigi rääkida. Tema oli koolis pop-poiss, õppis ainult viitele, rääkis selget jutu (lausa targemat kui õpetajad), tegi alati kodutööd ära, vabast ajast kirjutas \"Hea Laps\"\'ele artikkleid ning käis veel ka ise kingapoes tööl.
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'

                  Algselt postitas duff_K
                  ........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........
                  Esiteks, sa pole küll veel väga vana tegelane, aga eeldan et sa siiski oled koolis eesti keele tunnis selgeks saanud reegli, et nimesid kirjutatakse suure algustähega

                  Ma tõin välja oma arvamuse, keda ma pean antud hetkel Vierist paremaks mängijaks ja ma ei räägi suvalistest sõprusmängudest, vaid Serie A mängudest, kus kõik minu poolt mainitud mehed erinevalt Vierist ka väravaid on võimelised lööma. Loomulikult ei arva, et nad peaksid koondisse kuuluma, aga eelistan neid igal hetkel \"kunn\" Vierile.

                  Mängis Vieri Milani eest liigas 354 minutit ja lõi 1 värava. Kui ta on kunn, siis miks eelistati enamus juhtudel Gilardinot ja kui Inzaghi terveks sai, siis ei õnnestunud tegijal isegi mitte pingile end pressida. Põhjus on lihtne, kui meeskonnas on mängijaid, kes võimelised ka väravaid lööma. Kui Vieri Milanis eksisteerimise perioodil lõi Gilardino 11 kolli ning Sheva 9 väravat, siis ei näe tõesti põhjust, miks peaks kõrgepalgaline härra ennast staadonil mämgu vaadates end mõnusalt tundma.
                  Käis ju enne Vieri liitumist Milaniga ka jutt, et Fiorentinal vaja noorte nolkide Bojinovi ja Pazzini kõrvale vana kogenud ründetuusa ning üheks variandiks peeti Vierit. Õnneks maeti see idee üsna ruttu maha kuna mehe palgasoov ületas tugevalt tema hetkeoskused.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Algselt postitas Tanel
                    Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.
                    IKle see on nüüd küll üks väga tobe idee. Kes on see nn. rahvas? Et hakkaks siis algkoosseise paika panema rahvaküsitlusega? Treener valib need, kes tema meeskonna taktikaga kõige paremini sobib. Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
                    Kuid ikkagi milles on siis Vieri süüdi, et teda koondisesse kutsutakse? Et Milan teda enda ridadesse tahtis jne jne.
                    Vieri on olnud Itaalia parimaid ning teda nüüd maapõhja tampida, näitab minu arvates Itaalia vutipubliku (vähemalt osa) rumalust.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.

                      No kuule. Sa ikka mõtlesid ka kui seda kirjutasid? Kui paljudele Itaalia naisfännidele meeldib mingi suvaline serie B jalgpallur, ei tähenda see seda veel, et ta koondise tasemel mängida oskaks. Ja kui Sina arvad, et Vieri ei peaks kuuluma koondisesse, siis miks peaks see Lippit huvitama?

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                        Algselt postitas dannar
                        Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
                        .
                        See oli küll nüüd naljakas lause:P
                        Lippi võtab vana kaardiväe, eesotsas Vieriga, koondisse sellepärast, et siis pärast ei kommenteerita? Pärast hea vabandada, et need mehed väsisid ära ja ei saanud hakkama , tegelikult mina olen ikka hea treener:P
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                          Algselt postitas dannar


                          Algselt postitas Tanel
                          Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.
                          IKle see on nüüd küll üks väga tobe idee. Kes on see nn. rahvas? Et hakkaks siis algkoosseise paika panema rahvaküsitlusega? Treener valib need, kes tema meeskonna taktikaga kõige paremini sobib. Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
                          Kuid ikkagi milles on siis Vieri süüdi, et teda koondisesse kutsutakse? Et Milan teda enda ridadesse tahtis jne jne.
                          Vieri on olnud Itaalia parimaid ning teda nüüd maapõhja tampida, näitab minu arvates Itaalia vutipubliku (vähemalt osa) rumalust.
                          Ma usun, et Vieri teab väga hästi ka seda, et temast on hetkel paremaid mängijaid kõvasti. Kui ta suudaks natuke ka sellepeale mõelda, et kui ta võib-olla koondisele \"retire\" kirja saadaks, siis saab keegi teine tema asendajaks, kes teda suudab asendada.

                          Kuidas see Vieri Lippi taktikasse sobib, kui ta iga kord erineva mängija vastu sisse tuuakse. Temasugune mängija on Itaalial olemas - Luca Toni ning sarnaseid ja paremaid on veelgi, kui hädasti vaja. Ainuke asi, milles Vieri veel parim enne tähtaega pole ületanud on musta-töö tegemine.

                          Rahva arvamuse kohta. Ma ei ütle, et nüüd iga koha peale peaks rahvaküsitlused tulema, kuid kui on ikka näha, kuulda ja tunda, et enamus rahvast nõuab Vieri mitte-kaasamist või siis Baggio case puhul kaasamist, siis võiks ikka nagu teha seda. Lippi siis süüdi ei jääks, kui sitalt läheks nt. ründes.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                            Siinkohal meenutaks üldist seisukohta, et koondisesse kutse on mängijale auasi. Mingit retire-asja peab otsustama treener. Kui mängija kaasatakse koondisesse, siis on loogiline, et temaga arvestatakse ning koondisesse minemata jätmine oleks üsna ebapatriootlik tegu.
                            Muide rahvas nõudis Brasiilias 2002. aastal Romario kaasamist MM-koondisesse, kuid kas Scolari oleks siis seda tõesti pidanud tegema? Treener vastutab isiklikult koondise tulemuste eest ning seetõttu peaks tema valikuid ka austama. Samuti võiksid fännid toetada treenerit, mitte hakata nõudma nö. \"oma\" mängihjate eelistamist ja kellegi välja jätmist. Sellise dissidentlusega mõjutakse koondise sisekliimale üsna nadilt. Näiteks oli kas EM2004 või 2002 MM suur madin Milani ja Interi toetajate vahel, sest Gattusole eelistati keskpoolikus Zanettit ning sellest tulenenud tülid meeskonnas ei tulnud sugugi meeskonnale kasuks.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                              Algselt postitas Maarek


                              Algselt postitas dannar
                              Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
                              .
                              See oli küll nüüd naljakas lause:P
                              Lippi võtab vana kaardiväe, eesotsas Vieriga, koondisse sellepärast, et siis pärast ei kommenteerita? Pärast hea vabandada, et need mehed väsisid ära ja ei saanud hakkama , tegelikult mina olen ikka hea treener:P
                              Sa said valesti aru. Lippi eelistab koondises vana ja äraproovitud meeskonda, sest eksperimenteerimine võiks väga valusasti kätte maksta. Lippi usaldab lihtsalt vanu ja kokkumänginud tegijaid rohkem.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                                Palun väga. Nüüd on aega noortega sõprusmängude ajal eksperimente teha. Proovigu Lippi. Usu mind, et Vieri\'st on kõik valitud paremad! Aga kahtlen, kas ta seda teeb... Aga kui muud moodi ei saa, siis on lootus, et Vieri on jälle vigastatud. Muidugi 2004 EM-ile võeti ta ikkagi kaasa vaatamata sellele, et oli vigastatud. Me kõik teame kuidas ta seal mängis.

                                Teema tegemine läks igatahes asja-ette.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X