320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

    Lazio -> Juventus -> Inter -> Milan -> Sampdoria -> Torino?

    Roma\'sse & Fiorentinasse peaks ka veel enne karjääri lõpu jõudma. Pluss veel mõned magavad suured võib-olla (Genoa & Bologna).
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

      Algselt postitas Tanel


      Lazio -> Juventus -> Inter -> Milan -> Sampdoria -> Torino?

      Roma\'sse & Fiorentinasse peaks ka veel enne karjääri lõpu jõudma. Pluss veel mõned magavad suured võib-olla (Genoa & Bologna).
      Monaco
      Ja oleks võinud juba terve listi panna, äkki alatipunane hakkaks ka midagi taipama. Ja no Samp seal nimekirjas on ka näritav täht aga vahet pole.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Christian Vieri\'

        OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Christian Vieri\'

          Algselt postitas AlwaysRed


          OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.
          Vieri on juba oma 2-3 aastat sama kaugel korralikust vormist kui mina Tallinnast.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Christian Vieri\'

            Vieri on täkk ja ta võiks samas Milani eest veel küll mängida , for me .

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Christian Vieri\'

              Algselt postitas AlwaysRed


              OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.
              Taluvõi!
              Palun kirjuta nende klubide nimed, kus ta sinu arvates mängida võiks.

              Aga minu meelest kaotas Vieri oma touchi juba varem. Mina pröökasin juba tema viimase Interi hooaja algul, kuid tõele au andes kustus mees kuskil peale talvevaheajale järgnenud näilist tõusu. Täitsa täpselt meeles ei ole ja järgi uurida ei viitsi.

              Aga jah, palun kirjuta mulle väike nimekiri. Ma olen õel ja tahan naerda.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                Noh näiteks seesama Monaco kus ta hiljuti mängis. Hästi sobiks talle ka Bolton Wanderers, mis on teadatuntud üle 30-aastaste mängitajana. Itaaliast Chievo või Parma.
                Kindlasti mitte aga Torino. Kui seda skandaali poleks olnud, mängiks Torino endiselt Serie B-s ning tegelt seal nende koht ka on.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                  Algselt postitas AlwaysRed


                  Noh näiteks seesama Monaco kus ta hiljuti mängis. Hästi sobiks talle ka Bolton Wanderers, mis on teadatuntud üle 30-aastaste mängitajana. Itaaliast Chievo või Parma.
                  Kindlasti mitte aga Torino. Kui seda skandaali poleks olnud, mängiks Torino endiselt Serie B-s ning tegelt seal nende koht ka on.
                  Aitäh. Aga nüüd ma kohe uut teemat sepistama
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                    Algselt postitas AlwaysRed


                    Noh näiteks seesama Monaco kus ta hiljuti mängis. Hästi sobiks talle ka Bolton Wanderers, mis on teadatuntud üle 30-aastaste mängitajana. Itaaliast Chievo või Parma.
                    Kindlasti mitte aga Torino. Kui seda skandaali poleks olnud, mängiks Torino endiselt Serie B-s ning tegelt seal nende koht ka on.
                    Parma? see nagu rohkem taimelava.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Christian Vieri\'

                      Vieri sõlmis ühe aastase lepingu Atalantaga. Link
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Nägin unes, et Vieri lõi värava. Esimesel minutil. Õudukas ühesõnaga. Olin tarbinud medikamente.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Atalanta on see hooaeg löönud 4 väravat. Kas mõni ka Vieri arvele on kantud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                            Atalanta on see hooaeg löönud 4 väravat. Kas mõni ka Vieri arvele on kantud?
                            Paraku pole veel löönud.
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                              Paraku pole veel löönud.
                              Ta pole veel väljakule saanudki, rääkimata skoorimisest :P
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Tjaa, NTV+ Futboli Itaalia liiga ülevaateid tegeva saate juht nentis vaimukalt, et Vieri on sel hooajal ilma palgata. Kuna klubi peab talle iga löödud värava eest maksma 100 000 eurot ja ta ei ole veel ühtegi löönud, siis "Vieri do sih por ne zarabotõval ni kopejek"...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X