320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooajapilet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooajapilet

    Nii, tervist!
    EM2008 alagrupid loositud, vastased teada ehk siis arvestades EJL süsteemi, siis peaks ligikaudu teada olema ka erinevate mängude piletite hinnad. Mõte siis selles, et võiks müüa hooajapiletit EM ja MM valikmängudele. Idee iseenesest on juba kunagi ammu siin foorumis välja käidud ja olen isegi kunagi jalkaliitu meili saatnud selleteemalise küsimusega, aga tõstaks selle teema siiski peale nüüdseid alagruppide loosimist üles.
    Eesti koondisel on arvestatav hulk fänne, kes tahavad antud valikgrupis näha kõiki koondise mänge Andorrast Inglismaani ja oleks kurb, kui mõni neist mängudest jääks nägemata seetõttu, et ei jõudnud õigel ajal kuhugi piletijärjekorda. Oleks mugav, kui enne igat mängu ei peaks muretsema antud mängule pileti saamise pärast ja pilet oleks juba kuid enne mängu algust taskus.
    Jalgpalliliidul on juba niikuinii olnud mingeid sooduspakette, nagu näiteks enne Eesti-Läti mängu müüdi pakette, kus sai osta pileteid Läti ja Bosnia(oli vist Bosnia) mängule korraga. Hooajapiletiga saaks ehk pistu suurendada ka mõndade väiksemate vastaste vastu mängitavate mängude publikut, juhul kui kõiki pileteid korraga ostes oleks olemas ka mingi soodustus. Näiteks Jalgpallihaigla võiks oma likmetele müüa soodsaid hooajapileteid, selle asemel et enne igat mängu tegeleda küllaltki tülika piletimüügiga. Esimese variandi puhul oleks kindalsti ka Jalkaliiduga asjades lihtsam kokku leppida.
    Idee teostus oleks võibolla pisut keeruline hooajapiletite reaalse süsteemis suhtes, et kas teha mingi konkreetne hooajapilet, mille näitamisel saab kõikidele mängudele sisse, aga mille miinus oleks see, et selline kallis pilet võib kaheaastase perioodi jooksul küllaltki kergesti ära kaduda või siis panna kuhugi nimed kirja ja iga hooajapileti omanik käiks enne igat mängu antud mängu piletil kuskil Jalkaliidus või Jalgapllihaigla järgi. Viimase variandi puhul kaoks ära mugavuse element aga vähemalt pilet oleks igale mängule kindlalt olemas.
    Et siis minu arvates võiks Jalgpalliliidule survet avaldada nende hooajapiletite suhtes panin selle teema siia foorumisse üles, kuna arvan, et lihtsal ühes liidule saadetud e-kirjast jääks väheks. Hulga uhkem oleks teha mingi ametlik ettepanek või pöördumine.
    Ootan vastukaja!
    15
    Olen huvitatud hooajapileti ostmisest.
    53,33%
    8
    Ei hooli hooajapiletist.
    13,33%
    2
    Tõde on kusagil vahepeal.
    33,33%
    5
    It says so in the scriptures!

    #2
    Vastus teemale \'Hooajapilet\'

    Nagu näha, on praeguse seisuga 100 % inimestest hooajapileti poolt.
    Endal on tekkinud ka väike hirm teatud mängude piletite suhtes, seda eriti põhjusel, et pole aega 365 päeva aastas jälgida, millal mingi pilet müügile tuleb.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Hooajapilet\'

      Väga õige jutt ja toetan täiega. Kuidas asi reaalselt ja praktiliselt välja näeks seda ei viitsi praegu mõelda aga saab ju ka mingi magnetkaardi süsteemi osta ja nii olerks ka edaspidi staadionile pääs väga korraliklt kontrollitav . Kaart või pilet on nimeline ja ,kui kaotad siis isikukood on ikka seal kirjas saad sisse dokumendi alusel ,kui arvuti näitab et oled maksnud. Mina pakuks välja näiteks kõikide kodumängude pakett (ehk ka sõprusmängud) ja hind 2000.eeki.(terve EM tsükkel) See on näide ärge hakake kohe nüüd sõimama ,et Kunn on täis jne.
      Ja vutiliidul ka lihtsam ,saab raha korraga kätte ja ka staadionid tänu sellele kindlasti rohkem täis. Tuled ju ikka ,kui maksnud oled. Iglise mänguga on absoluutselt parim seda kõike ühendada.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Hooajapilet\'

        kindlalt toetan!
        tõsiselt ei viitsi enam ennem igat mängu piletit kuskilt otsida..
        parem kui oleksid kõik piletid korraga olemas
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Hooajapilet\'

          Mina ei oska põrsast kotis osta. Idee on hea, aga ma mõtlen enda vaatevinklist, siis, kust ma selle raha võtan, et korraga jalgpallipiletitele 2000 näiteks välja käia. Või mis mänge see hõlmab ja mis sektoris näiteks ja kas see tuleb ikka odavam näiteks, kui eraldi osta oma klubi kaudu jne.

          Toetan, et mida rohkem ostuvõimalusi, seda huvitavam ja segasem on. Aga kindlasti peaks paigas olema tingimused, enne kui ma kaaluma hakkaks.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Hooajapilet\'

            Kahe käega poolt, muud ei oskagi öelda. Ma isiklikult leian, et neid hooajakaarte peaks müüma peamiselt klubide, fänniühenduste jms kaudu - muuhulgas aitaks see kaasa ka sellele, et staadionile pääseksid tõelised fännid, mitte papist pungitava rahataskuga ärimehed, kes mängu ajal ennast tooliltki ei kergita. Ja muidugi kaoks ära see närveldamine ja mööda linna jooksmine enne igat mängu. See asi tuleks raudselt läbi suruda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Hooajapilet\'

              Algselt postitas Bobik


              kust ma selle raha võtan, et korraga jalgpallipiletitele 2000 näiteks välja käia.
              Aga sa ei pea ju ostma kui korraga pole nii palju raha käes,või arvad et põnevam on üksikpiletite tagaajamine.
              Mina toetan seda ideed 100%.......Portugali mängust oleks ma äärepealt ilma jäänud(õnneks siiski sain mängu lisatribüünil vaadata),rohkem ma niimoodi ämbrisse astuda ei taha.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                Algselt postitas Bobik


                Mina ei oska põrsast kotis osta. Idee on hea, aga ma mõtlen enda vaatevinklist, siis, kust ma selle raha võtan, et korraga jalgpallipiletitele 2000 näiteks välja käia. Või mis mänge see hõlmab ja mis sektoris näiteks ja kas see tuleb ikka odavam näiteks, kui eraldi osta oma klubi kaudu jne.

                Toetan, et mida rohkem ostuvõimalusi, seda huvitavam ja segasem on. Aga kindlasti peaks paigas olema tingimused, enne kui ma kaaluma hakkaks.
                No kaks tonni pakkusin lambist aga mingi tonn viisada või nii.... No pakkuge keegi veel
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                  Noh, kuus kodumängu, võtame pileti hinnaks 250.- (kuigi nt Andorraga oleks odavam ilmselt), kokku teeks poolteist tuhhi, korraga ostes oleks mingi ale normaalne - 1250.- siis näiteks? Et pmtslt maksad viie mängu eest ja ühe saad kauba peale .
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                    Ega niimoodi see kindlasti olema ei saakski, et müüakse ainult neid nn hooajapileteid ja muudmoodi mängule ei saagi. loomulikult jääksid eksisteerima ka üksikmängude piletid, sest ega neid entusiaste, kes korraga suhteliselt suure summa mängu paneksid kõikide mängude nägemiseks, meil veel kuigi palju ole... kuigi eks hirm suurematest mängudest ilma jääda pane ka tegutsema.

                    Hinnast on esialgu ka suht mõttetu rääkida, sest oleneb ju kõik sellest, kas sinna hulka kuuluksid ka sõprusmängud perioodist august 2006 kuni oktoober/november 2007. Kui aga ainult valikmängud, siis peaks summa jääma kuskile alla 1200, kuna vähemalt Pohlaku eilse avalduse kohaselt ei taheta piletite hindu tõsta... ja selle \"hooajapileti\" ostmisel ei tohiks küll kokku rohkem kuluda, kui üksikult ostes...

                    Vincenti arvamus on aga suht kole. Jälle jõuame tõelise ja mittetõelise fänni mõiste juurde. Aga selle koha pealt ei viitsi enam. Üldiselt viriseksin natuke siiski selle klubidele müümise osas... eriti kui neile müüakse ära väga suur protsent piletitest. Ise ei ole otseselt seotud ühegi klubiga ega ka ühegi fänniorganisatsiooniga (mis need on onju?), seega ei pea/peaks seda päris õigeks.

                    Muidu igatahes nõus nagu ka hääletusest näha...

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                      Algselt postitas vincent


                      Noh, kuus kodumängu, võtame pileti hinnaks 250.- (kuigi nt Andorraga oleks odavam ilmselt), kokku teeks poolteist tuhhi, korraga ostes oleks mingi ale normaalne - 1250.- siis näiteks? Et pmtslt maksad viie mängu eest ja ühe saad kauba peale .
                      Kindlasti tuleb ju ka sõprusmänge jms.Selline hooaja pilet võiks kehtida kõikides Eesti koondise kodumängudes......kuigi need sõpukad lepitakse kokku mõnikord nii ootamatult.
                      Või siis hooaja pilet mis kehtib vaid EM 2008 alagrupi mängudes?
                      Võimalusi on mitmeid ju tegelikult.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                        Algselt postitas skint

                        Vincenti arvamus on aga suht kole. Jälle jõuame tõelise ja mittetõelise fänni mõiste juurde. Aga selle koha pealt ei viitsi enam. Üldiselt viriseksin natuke siiski selle klubidele müümise osas... eriti kui neile müüakse ära väga suur protsent piletitest. Ise ei ole otseselt seotud ühegi klubiga ega ka ühegi fänniorganisatsiooniga (mis need on onju?), seega ei pea/peaks seda päris õigeks.

                        Muidu igatahes nõus nagu ka hääletusest näha...
                        Ei mõelnud päris seda, vaatan nüüd ise ka, et tuli loll sõnastus. Mõte oli, et ajaliselt anda enne võimalus klubidele ja siis vabamüüki. Kindlasti ei poolda ma seda, mis siin nt enne Portugali mängu toimus, et vaevalt kolmandik pileteid tuli vabalt müügile. Mis tõsifännidesse puutub, siis ma ei plaanigi kedagi kuhugi lahterdama hakata, aga just seda hooajapaketti peaks olema võimalik osta eeskätt huvi, mitte paksema rahakoti alusel. Ja \"toolil istujad\" mitte selles mõttes, et kõik peaks poolteist tundi hüpates-karjudes kaasa elama, vaid et Inglismaa mängu sarnased sündmused toovad Eestis kahjuks kohale palju neid, kes pole tulnud mitte mängu tõttu, vaid lihtsalt sellepärast, et siis saab hiljem öelda \"olin ka seal\". Aga noh, see minu arvamus muidugi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                          Algselt postitas päkapikk


                          Algselt postitas Bobik


                          kust ma selle raha võtan, et korraga jalgpallipiletitele 2000 näiteks välja käia.
                          Aga sa ei pea ju ostma kui korraga pole nii palju raha käes,või arvad et põnevam on üksikpiletite tagaajamine.
                          Mina toetan seda ideed 100%.......Portugali mängust oleks ma äärepealt ilma jäänud(õnneks siiski sain mängu lisatribüünil vaadata),rohkem ma niimoodi ämbrisse astuda ei taha.

                          kui sa hoolikalt oleksid lugenud, siis ma vaatasingi asja puhtalt enda seisukohalt ja ei tauninud asja ideed üldsegi mitte. Kunagi rikkama ma kindlasti leian selle raha

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                            Algselt postitas Bobik


                            Algselt postitas päkapikk


                            Algselt postitas Bobik


                            kust ma selle raha võtan, et korraga jalgpallipiletitele 2000 näiteks välja käia.
                            Aga sa ei pea ju ostma kui korraga pole nii palju raha käes,või arvad et põnevam on üksikpiletite tagaajamine.
                            Mina toetan seda ideed 100%.......Portugali mängust oleks ma äärepealt ilma jäänud(õnneks siiski sain mängu lisatribüünil vaadata),rohkem ma niimoodi ämbrisse astuda ei taha.

                            kui sa hoolikalt oleksid lugenud, siis ma vaatasingi asja puhtalt enda seisukohalt ja ei tauninud asja ideed üldsegi mitte. Kunagi rikkama ma kindlasti leian selle raha
                            ma sain aru,et sa ei tauninud seda ideed....kui ütlesin,et SA EI PEA OSTMA,siis mõtlesin selle all ka kõiki teisi kellel selline probleem.saab ka muudmoodi ju.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Hooajapilet\'

                              põmst asi teostatav sarnaselt ntx inglise liiga hooajapiletiga -- sa saad endale sellise vahva piletiraamatu (ja peidad selle kodus seifi või kapi taha või padja alla, kuidas keegi), kus on voucherid reas, kõik vahvalt nummerdaud. kui tuleb mäng, antakse teada, millise voucheriga mängule pääseb. ja siis rebid õige ja lähed mängule (või saadad enda asemel vanaema või väikese õe). kuivõrd vouchereid on raamatus paljupaljupalju, siis jääb neid mõni ilmsel paratamatult üle, ent selle pärast me ju väga ei muretse

                              pRmt!

                              aiFo.

                              p.s. hooajapilet võiks endas sisaldadagi ühte hooaega (jaanuar-detsember ntx), valiktsüklit haarav pilet ei ole ehk nii hea variant...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar

                              Working...
                              X