320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Lääs 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi siit peale keila veel aastalõpu turniiril osaleb???
    Keila JK nr 9

    Kommentaar


      drago, sa tegeled ikka jalgpalliga vä? mõtlesin et hakkasid luuletajaks, see tuleb sul paremini välja
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        FC Haapsalu on täies hiilguses kohal

        Kommentaar


          Algselt postitas volodja Vaata postitust
          drago, sa tegeled ikka jalgpalliga vä? mõtlesin et hakkasid luuletajaks, see tuleb sul paremini välja
          ei, mina ju ei lähe mängima . ma assisteerin foorumi kaudu ainult jalgpalli.
          Keila JK nr 9

          Kommentaar


            tore, siis äkki keila läheb ka see aasta alagrupist edasi
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              tore, siis äkki keila läheb ka see aasta alagrupist edasi
              Volodja on vanade sõprade juures tagasi...uues foorumis keegi temaga suhelda ei tahtnud
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                tore, siis äkki keila läheb ka see aasta alagrupist edasi
                eelime aasta läks edasi ka nii, et olin ise platsil. polnudki väga segav faktor.
                Keila JK nr 9

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kent Vaata postitust
                  Volodja on vanade sõprade juures tagasi...uues foorumis keegi temaga suhelda ei tahtnud
                  seal on veidikene tõsisemad tüübid, eks näeb mis nad väljakul selle kivinäoga peale hakkavad,
                  aga drago muidugi... sa lõid ju kolmandas liigas ka 5 väravat kahes mängus, kus ründes olid, nüüd tuleb kõik meelde, sorri mees
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas volodja Vaata postitust
                    seal on veidikene tõsisemad tüübid, eks näeb mis nad väljakul selle kivinäoga peale hakkavad,
                    aga drago muidugi... sa lõid ju kolmandas liigas ka 5 väravat kahes mängus, kus ründes olid, nüüd tuleb kõik meelde, sorri mees
                    täna sai kolleegi hea eeltöö tulemina peaga värav löödud. krt 6 punktiga jäime vist kolmandaks alagrupis - masendav. edu ülejäänd meeskondadele.
                    Keila JK nr 9

                    Kommentaar


                      Njaa, me jäime 7 punktiga teiseks. Kusjuures hoidsime kõigis kolmes mängus oma värava puutumata. Kahju, ets ee turniir koguaeg meie jaoks nii lõppeb...

                      Kommentaar

                      Working...
                      X