Lehekülg 1, kokku 5 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 82
    Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Mäesuusatamine ja lumelaud

Tere.

Olen suhteliselt kindel, et foorumiperes leidub peale minu veel isikuid, kes teema nimes mainitud aladega tegelevad. Ilgelt tahaks teada, millised on teie kogemused, mis kohad kõige enam/kõige vähem meeltmööda on, mis varustusega, kui tihti, mis tasemel sõidate.

Ise tegelen mäesuusatamisega juba 11. hooaega ning selle ajaga on läbi käidud u. 30 erinevat suusakeskust Soomes, Skandinaavias, Alpides, Slovakkias, Püreneedes. Paar korda olen ka lauda proovinud, ent pole veel suuskadel end ammendanud, nii et üleminekut veel ei toimu...Varustusest olen seni truuks jäänud Rossignolile, just hiljuti sain alla uued Zenith Z9-d, mida kiitmast ei väsi.

Kõige rohkem meeldib Austria ning Kitzbühel, kuhu tänavu teist aastat järjest sõidan, ning Dolomiidid Itaalias, värskeim kogemus pärineb aga Itaaliast Monte Rosast, mis tuntud off-piste võimaluste poolest, kuid selleks oli tänavu veel liiga vähe lund..

Ahjaa, kui kellelgi veel need alad proovimata, siis kahtlemata soovitan väga ning kindlasti tasub sõita Otepääst kaugemale, kasvõi Soome või Slovakkiasse, nendest variantidest veidi kallima, ent palju ehedama kogemuse annavad Austria lugematud keskused...

Kui pelgate, et ala on ohtlik, siis näiteks mul pole seni õnnestunud midagi murda ega ära väänata...

Carving for the win!
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

ise siin plaanis pikemaks ajaks Portugali jaada, ega sa pole olnud Estrella maestikus?
    Catalunya is not Spain!

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Ma käisin kunagi ühe minisuusaga vanakal päris palju
    Joga Bonito!!!

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Ma võin teile esmaspäeval rääkida, kuidas Himosel oli.

Praegu võite veel soovitada poode, kust suusajopet saaks, kõik suured kaubanduskeskused on igatahes juba läbi käidud ja miski pole seni meeldinud, kõik kaardid on praegu SurfHouse\'i peal..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Keegi suusapükse ei taha osta või? Mul siin ühed kordagi kasutamata Five Seasons püksid seisavad kapis mis jopega kaasa sain. Kaupsis maksab praegu Jope+püksid mingi 1899.- Annaksin need alla 500\'ga ära.
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas lorenzo

ise siin plaanis pikemaks ajaks Portugali jaada, ega sa pole olnud Estrella maestikus?
    Nõnda eksklusiivseid kohti veel suusatades pole ette tulnud, ent kui ise sinna satud, siis kindlasti palun kogemusi jagada.
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algselt postitas sicmic

Algselt postitas lorenzo

Nõnda eksklusiivseid kohti veel suusatades pole ette tulnud, ent kui ise sinna satud, siis kindlasti palun kogemusi jagada.
    kindlasti teen ega jah nüüd Portugali vist eriti suusatamise pärast minda jah aga see enam-vähem ainuke koht ka Portugalis kus seda harrastada saaks.

mingi inf siin
    Catalunya is not Spain!

Ise olen mäesuusatamisega tegelenud mingi 10 aastat. Olen käinud Soomes ja Rootsis.
    Soomest soovitan väga Yllast. Rootsis on väga pro koht Are, kuhu järgmine nädal lähen. Muidu sõidan suuska, kuid olen proovin ka lumelauda, kuid see väga ei istunud.

\\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
    Marcello Lippi

Amatöör Kasutaja AndreK avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algselt postitas sicmic
    Paar korda olen ka lauda proovinud, ent pole veel suuskadel end ammendanud, nii et üleminekut veel ei toimu.
    Õige! Suusk on ikka üle kõige. Selle tehnikat õpid/avastad ikka aastaid.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

stiilinäide off-pistest...adrenaliin oli sel vennikesel ilmselt suhteliselt laes.
    The Premiership.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

krt,suusk on ikka ägedam kui laud.

seletan selle teinekord lahti,kui aega rohkem
    Kapten Trumm

Algupärane

olen suusatanud ka nüüdseks juba üle 10a.
    olen viibinud sellistes kohtades nagu soomes yllas ja levi, rootsi are (lausa 3x), norras hafjell. Siis veel lisaks zakopane ning slovakkia erinevad keskused. Kahe viimase aasta saavutasteks saan aga nimetada euroopa kõrgeimat suusakeskust cervinia-zermatti ning dolomiiti val-gardenas (või grödenis, olenevalt siis keelest). Neist vaieldamatult parim oli cervinia! millised vaated ning milline loodus ja matternhorni ilusat tippu võid imetleda igal laskumisel. eriti võimas oli 3000m kõrgusel saadud mitmekäiguline itaalia õhtusöök, pärast mida hakkasime õhtul kell 10 külla laskuma tähtede ja kuu valgusel. laskumine ise oli umbes 10km pikk ja võttis ka tükk aega, kuna kaasas oli ka lapsi ja algajaid, kuid selline kogemus jääb meelde elu lõpuni!

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Dolomiidid - kindlalt parimad. Ise sõidan enamjaolt suuska, harva ka lauda.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

hetkel käib mäesuusa MM Garmisch-Partenkirchen-is , hea põhjus küsida -
    kas keegi teab kuidas edeneb Tiiu Nurmbergi sportlaskarjäär ? ning kas on ka arenguid selles vallas ?
    või kas ta on see hooaeg üldse uudistest läbi käinud ? või - hirmus mõelda - äkki hoopis lõpetanud ?
    eelmisel aastal Vancouveri OM-il kaotas preili slaalomis võitjale 15 sekundiga - no kuku pikali !

ning too teine klemm - Orpja oli vist nimi ?

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Minu mäletamistmööda lõpetas ära. Oprja sõidab veel, kuskil.

Edit:
    Mäesuusataja Tiiu Nurmberg pani karjäärile punkti
    Kus on Oprja ja Smith?!

coach of faroe islands Kasutaja ELLvanaPEER avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Selline vend lihtsalt ilmus kuskilt välja, kuna murdmaa mehe on pildilt kadunud praegu siis positiivset nooti annab väliseestlasest mäesuusataja.
    http://www.ohtuleht.ee/458909
    http://sport.postimees.ee/696720/ees...diumilt-valja/
    T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
    Selline vend lihtsalt ilmus kuskilt välja, kuna murdmaa mehe on pildilt kadunud praegu siis positiivset nooti annab väliseestlasest mäesuusataja.
    http://www.ohtuleht.ee/458909
    http://sport.postimees.ee/696720/ees...diumilt-valja/
    See vend käis enne Vancouveri olümpiat ka uudistes läbi kui ta tahtis Eesti koondisesse pääseda, aga võeti hoopis Oprja.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Nädalavahetusel läheb põnevaks. Beat Feuz vs Marcel Hirscher.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Krt saaks nüüd selle põlve korda saaks juba tuhamäkke ronida.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

jälle võit! seekord kiirlaskumises

Tina Maze purustas Herminaatori hooaja absoluutse punktirekordi ja on Petra Kronbergeri ja Janica Kostelici kõrval üldse kolmas naine, kes on saanud ühe hooaja jooksul võidu kõigil 5 alal

kõiki väikseid karikaid siiski ei tulnud,
    kiirlaskumises jäi viimane etapp ära ja lohutusvõidu sai teenitult vigastatud Vonn,
    lõpuni põneva slaalomi lõpplahenduses sai viimase etapi võiduga esikoha noor maailmameister Schiffrin
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud