320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mäesuusatamine ja lumelaud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mäesuusatamine ja lumelaud

    Tere.

    Olen suhteliselt kindel, et foorumiperes leidub peale minu veel isikuid, kes teema nimes mainitud aladega tegelevad. Ilgelt tahaks teada, millised on teie kogemused, mis kohad kõige enam/kõige vähem meeltmööda on, mis varustusega, kui tihti, mis tasemel sõidate.

    Ise tegelen mäesuusatamisega juba 11. hooaega ning selle ajaga on läbi käidud u. 30 erinevat suusakeskust Soomes, Skandinaavias, Alpides, Slovakkias, Püreneedes. Paar korda olen ka lauda proovinud, ent pole veel suuskadel end ammendanud, nii et üleminekut veel ei toimu...Varustusest olen seni truuks jäänud Rossignolile, just hiljuti sain alla uued Zenith Z9-d, mida kiitmast ei väsi.

    Kõige rohkem meeldib Austria ning Kitzbühel, kuhu tänavu teist aastat järjest sõidan, ning Dolomiidid Itaalias, värskeim kogemus pärineb aga Itaaliast Monte Rosast, mis tuntud off-piste võimaluste poolest, kuid selleks oli tänavu veel liiga vähe lund..

    Ahjaa, kui kellelgi veel need alad proovimata, siis kahtlemata soovitan väga ning kindlasti tasub sõita Otepääst kaugemale, kasvõi Soome või Slovakkiasse, nendest variantidest veidi kallima, ent palju ehedama kogemuse annavad Austria lugematud keskused...

    Kui pelgate, et ala on ohtlik, siis näiteks mul pole seni õnnestunud midagi murda ega ära väänata...

    Carving for the win!
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

    ise siin plaanis pikemaks ajaks Portugali jaada, ega sa pole olnud Estrella maestikus?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

      Ma käisin kunagi ühe minisuusaga vanakal päris palju
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

        Ma võin teile esmaspäeval rääkida, kuidas Himosel oli.

        Praegu võite veel soovitada poode, kust suusajopet saaks, kõik suured kaubanduskeskused on igatahes juba läbi käidud ja miski pole seni meeldinud, kõik kaardid on praegu SurfHouse\'i peal..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

          Keegi suusapükse ei taha osta või? Mul siin ühed kordagi kasutamata Five Seasons püksid seisavad kapis mis jopega kaasa sain. Kaupsis maksab praegu Jope+püksid mingi 1899.- Annaksin need alla 500\'ga ära.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

            Algselt postitas lorenzo


            ise siin plaanis pikemaks ajaks Portugali jaada, ega sa pole olnud Estrella maestikus?
            Nõnda eksklusiivseid kohti veel suusatades pole ette tulnud, ent kui ise sinna satud, siis kindlasti palun kogemusi jagada.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

              Algselt postitas sicmic


              Algselt postitas lorenzo


              ise siin plaanis pikemaks ajaks Portugali jaada, ega sa pole olnud Estrella maestikus?
              Nõnda eksklusiivseid kohti veel suusatades pole ette tulnud, ent kui ise sinna satud, siis kindlasti palun kogemusi jagada.
              kindlasti teen ega jah nüüd Portugali vist eriti suusatamise pärast minda jah aga see enam-vähem ainuke koht ka Portugalis kus seda harrastada saaks.

              mingi inf siin
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

                Ise olen mäesuusatamisega tegelenud mingi 10 aastat. Olen käinud Soomes ja Rootsis.
                Soomest soovitan väga Yllast. Rootsis on väga pro koht Are, kuhu järgmine nädal lähen. Muidu sõidan suuska, kuid olen proovin ka lumelauda, kuid see väga ei istunud.

                \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                Marcello Lippi

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

                  Algselt postitas sicmic
                  Paar korda olen ka lauda proovinud, ent pole veel suuskadel end ammendanud, nii et üleminekut veel ei toimu.
                  Õige! Suusk on ikka üle kõige. Selle tehnikat õpid/avastad ikka aastaid.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

                    stiilinäide off-pistest...adrenaliin oli sel vennikesel ilmselt suhteliselt laes.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Mäesuusatamine ja lumelaud\'

                      krt,suusk on ikka ägedam kui laud.

                      seletan selle teinekord lahti,kui aega rohkem
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #12
                        olen suusatanud ka nüüdseks juba üle 10a.
                        olen viibinud sellistes kohtades nagu soomes yllas ja levi, rootsi are (lausa 3x), norras hafjell. Siis veel lisaks zakopane ning slovakkia erinevad keskused. Kahe viimase aasta saavutasteks saan aga nimetada euroopa kõrgeimat suusakeskust cervinia-zermatti ning dolomiiti val-gardenas (või grödenis, olenevalt siis keelest). Neist vaieldamatult parim oli cervinia! millised vaated ning milline loodus ja matternhorni ilusat tippu võid imetleda igal laskumisel. eriti võimas oli 3000m kõrgusel saadud mitmekäiguline itaalia õhtusöök, pärast mida hakkasime õhtul kell 10 külla laskuma tähtede ja kuu valgusel. laskumine ise oli umbes 10km pikk ja võttis ka tükk aega, kuna kaasas oli ka lapsi ja algajaid, kuid selline kogemus jääb meelde elu lõpuni!

                        Kommentaar


                          #13
                          Dolomiidid - kindlalt parimad. Ise sõidan enamjaolt suuska, harva ka lauda.

                          Kommentaar


                            #14
                            hetkel käib mäesuusa MM Garmisch-Partenkirchen-is , hea põhjus küsida -
                            kas keegi teab kuidas edeneb Tiiu Nurmbergi sportlaskarjäär ? ning kas on ka arenguid selles vallas ?
                            või kas ta on see hooaeg üldse uudistest läbi käinud ? või - hirmus mõelda - äkki hoopis lõpetanud ?
                            eelmisel aastal Vancouveri OM-il kaotas preili slaalomis võitjale 15 sekundiga - no kuku pikali !

                            ning too teine klemm - Orpja oli vist nimi ?

                            Kommentaar


                              #15
                              Minu mäletamistmööda lõpetas ära. Oprja sõidab veel, kuskil.

                              Edit:
                              Mäesuusataja Tiiu Nurmberg pani karjäärile punkti
                              Kus on Oprja ja Smith?!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X