320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üle aastate mängisin Bingot. Mingi Keskruudu mäng on juurde tulnud, võitsin piletiraha tagasi, 2 euri.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Üle aastate mängisin Bingot. Mingi Keskruudu mäng on juurde tulnud, võitsin piletiraha tagasi, 2 euri.
      Ise olen pärast pikka võidupausi nüüd kahel nädalal järjest samuti keskruuduga õnnestunud.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Mängin Eurolotot selle Eestisse saabumisest alates,kogu aeg ühe kombinatsiooniga ja väga visalt tilgub! Aga hiljuti võitsin suisa kaks nädalat järjest,üks nädal 7 ja järgmine 7.40!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Tean ühte venda kes võitis bingoga 500 euri ja järgmine nädal 10 euri. This guy is on fire
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ma võitsin just Keno Lotoga 2 eurot!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma võitsin just Keno Lotoga 2 eurot!
              Trollid või on keno loto siiamaani olemas? See 2 korda igapäev käiv loto?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Trollid või on keno loto siiamaani olemas? See 2 korda igapäev käiv loto?
                On olemas jah. Ma eelmine nädal suvaliselt ostsin bingo, viikingi ja keno. Nüüd läksin Icemani postituse peale vaatama ja selgus, et võitsin kunagi.

                Kommentaar


                  Polegi sada aastat (vähemalt tundub et nii kaua) lotot mänginud, viimati krooniajal. Peaks ka kätt proovima. Mis lotot kõige põnevam mängida tänapäeval on? Euroloto?
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Polegi sada aastat (vähemalt tundub et nii kaua) lotot mänginud, viimati krooniajal. Peaks ka kätt proovima. Mis lotot kõige põnevam mängida tänapäeval on? Euroloto?
                    Ma ei tea. Saadet vaadanud pole, vahepeal võtan paari euro eest.

                    Kommentaar


                      Eurojackpotis võidud kõige suuremad.
                      Kui perega kolmapäeva õhtul ühiselt aega tahad veeta, siis kõige põnevam on kindlasti bingo loto.
                      Viking lotos tean enda tuttavate tuttavaid, kes on mingid suuremad summad võitnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei tea. Saadet vaadanud pole, vahepeal võtan paari euro eest.
                        Lotot ei mängi, aga Rooside sõjas on vahel vaimukaid vastuseid.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Eurojackpotis võidud kõige suuremad.
                          Kui perega kolmapäeva õhtul ühiselt aega tahad veeta, siis kõige põnevam on kindlasti bingo loto.
                          Viking lotos tean enda tuttavate tuttavaid, kes on mingid suuremad summad võitnud.
                          Eurolotoga mingit stuudiomängu nagu Bingos ei ole? Selline mänguline element lisaks ikka väheke vürtsi asjale.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Eurojackpot on reedeti. Kiirelt ja vilksamisi näitab loosinumbreid kolmapäeviti järele.

                            Kommentaar


                              Sinna Summi telemângu võiks saada ja temaga hängida veidi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X