320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

    ise olen aegajalt m2nginud bingot ja selle 8aasta jooksul olen kokku v2it mingi 400 krooni,k2ige suurem seejuures 134 krooni nurkade eest.tavaloteriiga on 2nnestunud korra ka jakobson k2tte saada.kui kasiino ka siia teema alla arvata siis sealt on 2nnestunud ligi 2000 krooniga v2ljude olles eelnevalt aparaati pannud 100krooni ja m2ngides vaid yhes panusega aga kasiinod 2nneks mu teepeale tihti ette ei j22
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

    Lotodega paar väikest võitu, nii 5 ja 10 krooni. Suurim vist Summiga 25. Üritan hetkel Kuldmunal seda \"M\" tähte saada, siis võidan tonni, aga umbes 15 piletiga pole see veel õnnestunud.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

      Kui mina veel pisike olin, siis võitsin Järvet-Margna Bingos auto. Ema sõidab siiani ringi

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

        kas see veel polnud see renault twingo
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

          Algselt postitas budulojus


          kas see veel polnud see renault twingo
          jup. ja lisaks võitsin eelmisel suvel R2-st White Stripesi kontserdi pileti. ja kunagi võitsin mingi Eesti Ekspressi loteriiga 1000 eeku. ja kui kunagi suvel igav oli (nii keskkooli ajal) siis mängisin ka mingeid tobedaid raadiomängew veel tobedamatele auhindadele ning nüüd on mul kodus hunnik N-Euro jms kullafondi kuuluvaid plaate, mida ma miskipärast kordagi kuuland pole.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

            Oi päris minu teema isegi! Põhimõtteliselt nagu dannar\'gi olen üpris kenakese hunniku asju võitnud. Huvitavamad asjad on näiteks Eesti lipp, Eesti koondise särk (M. Reimi autogrammiga), mobiiltelefoni, lauamänge ja loomulikult ka igasugu särke, piletied üritustele ning plaate. Igasugu bingode ja sellistega olen väiksemaid summasid ikka võitnud. Kõige lahedam oli ükskord vanaema juures, kus ma ostsin kahe mänguväljaga Bingo Loto pileti ning mõlemal väljal võitsin nurkadega
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

              0.-

              zaz, ma vihkan sind

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                Mitte midagi nagu eriti:S

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                  telebingo kiirlotoga 10 000.-
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                    Mina üritasin vuti MMle lipukandjaks saada, aga ei joppanud
                    Sain hoopis \"Snickers\" särgi ja kuna kauplesin oma õe ka sinna kirjutama, õnnestus temal võita \"Snickers\" pall. Muidugi sain mina mõlemad asjad endale :P
                    Aga loteriiga pole kunagi vedanud
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                      Bingos olen 3 korda nurkade eest raha saanud. muud vist midagi erilist

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                        Ma jälle olen see mees, kes võidab ajakirja \"Kodu ja Aed\" tellimusi või Selveri poekotte, igasugused telekad-reisid-moblad lähevad alati kauge kaarega mööda Lotoga on veel kehvemini, Vikingiga õnnestus kunagi vist 33 krooni võita. Ja väikse poisina sain ükskord mingist telesaatest mudelauto.
                        ahjaa, kõige tähtsam võit läks meelest - spordilotoga kolm rutsi
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                          Esimene kord kui Viking Loto Eestisse tuli võitsin kohe 56 krooni . Mõned korrad olen bingoga ka nurkasi võitnud. Kuid korra tuli bingoga ka diagonaalid ca 700. Tavaliste kiirloteriidega üle 25 pole saanud. Kuid üks tore juhus on meeles. Ostsin neli rõõmurulli ja võitsin nendega 15.- kokku. Mõtlesin, et võtan uued 3. Nii ma siis võitsin 5.- ja 10.- kaupa. Lõpuks küsis müüja ka juba, et palju seekord tuli jne. Kokku sain 27 piletit ja jäin omadega nulli.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                            Kunagi 8-9 aastat tagasi sai Saaremaa Turvapäevalt võidetud ikka võimas veepüss kenakese seljaskäiva ballooniga. Nüüd maha müüdud venelasest naabripoisile 500 eeguga Vanemad on võitnud viikinguga 2 tonni. Paar nädalat tagasi sain sünnaks 7 loteriipiletit, ainult Summiga võitsin 15.- Ahjaa. Asi mis endal meeldib on saadetud Eurospordist Tennis player of the month hääletuse eest. 4 tennisepalli!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

                              Ei ole ammu juba lototanud.
                              Kihlveod vist siia kategooriasse ei sobi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X