320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lotod - kes ja kui palju on võitnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

    Algselt postitas dannar
    ....ning nüüd on mul kodus hunnik N-Euro jms kullafondi kuuluvaid plaate, mida ma miskipärast kordagi kuuland pole.
    mina avastasin, et selliseid plaate mida ise kunagi ei kuula annab näiteks Mazzile kinkida. ta on veel õnnelik ka.




    Jack of all trades, Master of nuns

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'kes kui palju on v2itnud erinevate loteriidega v2i lotodega\'

      Kõige rohkem vist mingi 25.- loteriiga.:P

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

        1997. a perega Bingos täismäng - 107k
        Nädal tagasi võitis naine jällegi Bingos diagonaalidemängu 1016 eeku.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

          viikingiga olen võitnud 71 eeku. suurim võit on olnud R2 kahega lõunal saatest eesti-läti MM valikmängu 2piletit

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

            mina kuulun ka sinna kategooriasse, kes midagi olulist võitnud pole..enesepettuseks on siis ostetud neid lotosid kus iga loos võidab.. siis sain mingi liha temperatuuri mõõteriista, söögitegemiseks siis, ja rulli wc-paberit..
            et mul õnnes ei vea..
            ja kui öeldakse, et kel õnnes ei vea, siis veab armastuses.. pähh.. puhta vale see jutt ka..

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

              Oodake kuni Ramm siia vastab.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                Võitsin paari aasta eest Tallinki kampaaniaga seoses aastase Soome ja tagasi sõidu. Võisin sõita palju hing ihaldas. Kasutasin seda võimalust täpselt 0 korda. Ei teagi miks.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                  mina võitisin kaks piletit TVMK- OB mängule

                  väga ammu
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                    wrc.com\'ist märtini sõidukombenasooni, autogrammiga:P

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                      Lotot pole eriti mänginud ja ka erilisi võite pole ettenäidata. Küll sai aga kunagi väiksena, mingisugusel suuremal üritusel Saaremaal, osa võetud pime-oskjonist, kus 150.- eest sain Seelikuküttide kassetti (hinnaks öeldi 35.-) ja kilekoti (hind olevat olnud 5 senti) - ühesõnaga tehing missugune

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                        olen juba pea 3 aastat vist mänginud Vikingit igal nädalal ühe ja sama numbrikombinatsiooniga. 2x olen võitnud mingi 14 krooni vms... üks nädal jäi millalgi vahele hiljuti. mäletan seda paanikat hinges loosimist vaadates ja seda kergendustunnet, kui tulid jälle mõttetud numbrid minu nunnudega võrreldes. aga ma tunnen, et tõenäosus hakkab järjest enam ja enam minu kasuks töötama. numbreid ma mõistagi siin ei avalda...

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                          Bingos on kõige suurem summa olnud ca 2300.- , ülejäänud lotovõidud on mul jäänud 100 krooni piiridesse. Aga kroonilise raaadiomängurina olen R2\'st võitnud üle 30 plaadi, viimati sain toreda portsu The Verve\'i ja Ashcrofti kraami. Samast kohast on tulnud ka fotoaparaat, mõned piletid, hunnik lihatooteid jõuludeks ja R2 sümboolikaga nänni.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                            Rahaliselt pole lotodega üle 55 krooni võita õnnestunud, kuigi 25-50 krooniseid võite sai omal ajal sageli. Muidugi pole ka enam nii sagedane mängija kui 90te esimesel poolel. Eelmisel nädalal proovisin Mobimilli, kus 3. või 4. katsel sain ka 200 kroonini, mis kokkuvõttes peaks tähendama jõudmist nulli. Rohkemat ei riski enne, kui olen plussis. Kunagi aastate eest mingi Sportennustuse katseprojekti ajal õnnestus paar spordisokke võita(oli 10 vooru, proovisin kõigil ja täppi läks alles viimases voorus, kus oli just kõige rohkem õigesti ennustanuid ning tõmmati loosi), siis kuskil veel pudi-padi...
                            Vaat Bingodega pole mitte kunagi mitte midagi võitnud Oleks et saaks ise numbrid valida, aga mingi masin viskab sulle mingid numbrid ette.
                            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                              Ise ei mängi ka eriti tihti. Vahest harva kui vikingit või Bingot olen ostnud siis pole midagi võitnud. Kuigi tuleb meelde et kunagi umbes 6-7 aastat tagasi võitsin kraapimisega mingi 15.-, mille vahetasin teise pileti vastu .
                              LiverpoolFC

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Lotod - kes ja kui palju on võitnud?\'

                                Mänginud Vermonti suitsukampaaniat 2a tagasi.sai võidetud peaauhind- Opel Corsa 1.6(võiduvõimalus oli mul mingi 1: 15 000,st saatsin 1 kupongi ja osalejaid oli nati üle 15k)
                                Viking lotos 3x 1024.- 3-4x 600.- 3x 412.- ja väiksemaid ei hakka parem kokku arvutama,lugemine läheks sassi..Bingot mängin suht vähe,kõige enam midagi 700.- võitnud ja väiksemaid summasi.Kraapimises kõige enam võitnud 100.- suht mõttetu loto on see.Ja muudes loosimites olen nii nipet näpet stuffi võitnud.Lisaks mingi aeg soccernet.ee ennustuse peaauhinna võitnud.pmst osalen igalpool kus võimalik.Suht loto-narkomaan olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X