320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

    Ei saa ega hakka skint\'i eest rääkima, ent mind isiklikult häiris küll tõsiselt see, kuidas Läti mängule südamest kaasa elati ning selles viigis fantastilist tulemust nähti. Jäi mulje nagu oleks meie omad poisid jääl olnd, vastik kuidagi. Loodetavasti Läti edaspidi sellel turniiril selliseid ebameeldivusi ei paku.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

      Läti oli ikkagi super eile! Selline mäng ja tulemus meeskonna vastu, mis koosneb NHL`i staaridest. Ja mulle meeldis ka Jurtshenko ja Sildre kommenteerimine, üllatavalt asjalik oli. Igatahes parem, kui eelmine (või oli see üle-eelmine?) olümpia, kui kommenteerisid Rääk ja Karuks. Siiamaani näen sellest õudusunenägusid.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

        Sildrele kusjuures väga etteheiteid teha saa, kuna tema oli siiski vaid kaaskommentaator ning seal pigem tavainimesena, kuid kahjuks ei suutnud Jurtšenkogi seda \"meie\" värki ning muudeski kommentaarides selget Läti eelistamist vältida. Kuigi peaks ju see tema puhul olema üsnagi lubamatu.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

          Algselt postitas Juveman


          Ei saa ega hakka skint\'i eest rääkima, ent mind isiklikult häiris küll tõsiselt see, kuidas Läti mängule südamest kaasa elati ning selles viigis fantastilist tulemust nähti. Jäi mulje nagu oleks meie omad poisid jääl olnd, vastik kuidagi. Loodetavasti Läti edaspidi sellel turniiril selliseid ebameeldivusi ei paku.
          Arvan et enamus eestlasi elas eile Lätile kaasa ja loomulikult oli see viik fantastiline.
          Mu läti sõbrad on täiega sillas. Täna siis slovakkid ahju!!!!
          Sarauj Latvia!!!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

            Mis ses halba on, et reporterid Lätit toetasid. Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada. Vaevalt duo sunniviisil Lätit toetas, kuigi, mine tea.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

              aga see mida t2na venemaa rootsiga tegi oli ikka v2ga v2imas.itaalia kommentaatorid ytlesid et m2ng tuletas lausa CCCP aegu meelde,m2ng oli ikka v2ga tasemel
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                Venelaste mäng oli päris ilus vaadata. Kuigi nad alati ei võida, näitavad nad minu arust ilusaimat mängu. Teistel on rohkem pusimine, eriti, kui Vene vastu mängivad. Kuna vaatan hokit harva, siis äkki panin puusse vene mängustiili kiitmisega?

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                  Nagu ikka hokiturniiridel, on kellegi ülearu kiitmine alagrupimängudel enneaegne. Tegelikud mängud algavad järgmisel kolmapäeval.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                    Algselt postitas luutik
                    Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada.
                    Venelased, rootslased ja soomlased on ju ka meie naabrid. Nende osalusega mängudes peaksid meie kallid kommentaatorid ka nende suhtes siis heanaaberlikkust üles näitama ja \"meie\", \"meie\" karjuma või?
                    Ära eelda, et kõik ETV-st Läti-USA mängu vaatajad oleksid pidanud kuuevarbaliste fännid olema ja kahe \"tasemel\" kommentaatoriga \"omade\" poolt karjuma.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                      Algselt postitas Maarek


                      Algselt postitas luutik
                      Küll olete ikka nõrganärvilised. Ma ei kuulu ka Läti toetajate hulka, aga kui naaber mängib, siis võib ju teda ka toetada.
                      Venelased, rootslased ja soomlased on ju ka meie naabrid. Nende osalusega mängudes peaksid meie kallid kommentaatorid ka nende suhtes siis heanaaberlikkust üles näitama ja \"meie\", \"meie\" karjuma või?
                      Ära eelda, et kõik ETV-st Läti-USA mängu vaatajad oleksid pidanud kuuevarbaliste fännid olema ja kahe \"tasemel\" kommentaatoriga \"omade\" poolt karjuma.
                      Eks karjunud siis USA poolt vastu. Milles probleem, kui reporter oli Läti poolt, olgu pealegi. Ikka ollakse nõrgema poolt. Kuigi mina isiklikult ei kuulu absull Läti pooldajate hulka, mid nende jutt küll ei häirinud.
                      Kui muidu rahuneda ei suuda, siis võtke rahusteid või pange teleks teise kanali peale.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                        täpselt, mina pooldan Usa´t ja Slovakkiat. ning kui vaatasin Läti-Usa, ei häirinud mind põrmugi kui Jurtsenko ja see teine vend pidevalt näitasid välja, et nad on Läti poolt. sama lugu on korvpalliski: alati on eesti kommentaatorid olnud Usa-Leedu mängudes Leedu poolt ja ma saan neist isegi aru. kuigi olen USA pooldaja.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                          Vahtrapoisid 4ever!

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                            Algselt postitas Hughes


                            täpselt, mina pooldan Usa´t ja Slovakkiat. ning kui vaatasin Läti-Usa, ei häirinud mind põrmugi kui Jurtsenko ja see teine vend pidevalt näitasid välja, et nad on Läti poolt. sama lugu on korvpalliski: alati on eesti kommentaatorid olnud Usa-Leedu mängudes Leedu poolt ja ma saan neist isegi aru. kuigi olen USA pooldaja.
                            Slovakkia on küll jama, kuid kommentaatorite kohapealt on tõesti ausam kui ta konkreetselt kedagi eelistades seda ka avalikult välja näitab mitte erapooletut teesekleb.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                              Mina ka priityga ühel meelel! Sellist asja ei juhtu alati.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Hokiturniir OM-il\'

                                Kuradi soomlased, Jarkko Ruutu, debiilik!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X