320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga fännid aastal 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

    ühesõnaga: flora fännid on eesti parimad
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

      Algselt postitas pillureinger


      ühesõnaga: flora fännid on eesti parimad
      Raimo Aasa huumoripreemia selle peale!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

        Algselt postitas 17


        Algselt postitas pillureinger


        ühesõnaga: flora fännid on eesti parimad
        Raimo Aasa huumoripreemia selle peale!
        aga mina olen pillureingeriga täiesti nõus.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

          Algselt postitas kaups


          Kerge teemavärskendus,meeldetuletus jne
          *Toeta oma meeskonda häälekalt ja kõikvõimalikku atribuutikat kasutades.Lase kujutlusvõimel lennata-tunne ennast siiralt ja vabalt.Teravmeelne sõnaseadmisoskus tuleb ainult kasuks.Labaste roppuste väljapritsimine annab tunnistust vaid vaimsest piiratusest ja fännluse eesmärgist valesti aru saamisest.
          .
          .
          seda kõike ma tean ja mäletan.........aga tundub et teatud staadionil unusta see fännieetika kus kurat ja käitu vastavalt Levadia poolehoidjate poolt paika pandud reeglitele.Ei tahaks nagu väärikat vanaonu konkreetselt selle vingumise peale pikalt ka saata.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

            Jah, see reegel peaks alati kõigist ülem olema, et ÄRA TEE TEISELE SEDA, MIDA OMALE EI SOOVI! Teoreetiliselt lihtne, aga praktikas...

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

              Algselt postitas päkapikk


              Algselt postitas kaups


              Kerge teemavärskendus,meeldetuletus jne
              *Toeta oma meeskonda häälekalt ja kõikvõimalikku atribuutikat kasutades.Lase kujutlusvõimel lennata-tunne ennast siiralt ja vabalt.Teravmeelne sõnaseadmisoskus tuleb ainult kasuks.Labaste roppuste väljapritsimine annab tunnistust vaid vaimsest piiratusest ja fännluse eesmärgist valesti aru saamisest.
              .
              .
              seda kõike ma tean ja mäletan.........aga tundub et teatud staadionil unusta see fännieetika kus kurat ja käitu vastavalt Levadia poolehoidjate poolt paika pandud reeglitele.Ei tahaks nagu väärikat vanaonu konkreetselt selle vingumise peale pikalt ka saata.
              ma arvan, et need vanaonud pole fannieetikast midagi kuulnud, aga sa tee koopiad, soovitavalt ka venekeelsed, ja jaga nendele
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aast

                Algselt postitas luutik

                Levadia fänne pole küll kohanud. Mina pooldan Florat ja minuga vaidlejad ei tunnista enda lemmikuks levadiat. Mõned on justkui TVMK fännid. Tartu omasid on ka, aga need madistavad rohkem omavahel. Tähendab Tammeklased Bombiga.
                Ei ole jah asi nii mustvalge, et kõik, kes ei ole pimesilmi Pohlaku järgijad, on kohe Kanniku või Levada sabarakud. Meie Estoniga plaanime ka sellel aastal TVMK mängudel kaasa elamas käia.

                Aga parimad fännid? Mulle on silma jäänud tegelikult ainult Flora ja Tammeka fännid. Kunagi oli Levadial ka mingi punt, aga need on kuidagi ära kadunud. Merkuuri toetajaid pole staadionil trehvanud, nii et ei oska kommenteerida. Tulevikul tean mõnda truud fänni, kes käib pea igal mängul ja Kuressaarel on ka oma \"hullud\". Valga ja Dünamo fännid olid suht lootusetud - Valga seis nüüd ehk paraneb. Transi ei oska kommenteerida. TVMK mängud mööduvad ka suht vaikselt - kui nüüd MyPa mäng välja arvata
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                  Üks toetaja või lausa fänn on minu poolt FC Florale juurde lisada. Pole just palju.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    Algselt postitas päkapikk


                    Algselt postitas kaups


                    Kerge teemavärskendus,meeldetuletus jne
                    *Toeta oma meeskonda häälekalt ja kõikvõimalikku atribuutikat kasutades.Lase kujutlusvõimel lennata-tunne ennast siiralt ja vabalt.Teravmeelne sõnaseadmisoskus tuleb ainult kasuks.Labaste roppuste väljapritsimine annab tunnistust vaid vaimsest piiratusest ja fännluse eesmärgist valesti aru saamisest.
                    .
                    .
                    ma arvan, et need vanaonud pole fannieetikast midagi kuulnud, aga sa tee koopiad, soovitavalt ka venekeelsed, ja jaga nendele
                    vot võibolla teengi nii......just selle punkti lasen vene keelde ümber tõlkida ning siis panen selle haaknõelaga talle läki-läki külge rippuma silme ette.Ja ütlen talle,et ennem seda silme eest ära ei võta ja mängu ei vaata kui see eetika lõik on sõna-sõnalt pähe õpitud.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                      Algselt postitas oku


                      Algselt postitas luutik

                      Levadia fänne pole küll kohanud. Mina pooldan Florat ja minuga vaidlejad ei tunnista enda lemmikuks levadiat. Mõned on justkui TVMK fännid. Tartu omasid on ka, aga need madistavad rohkem omavahel. Tähendab Tammeklased Bombiga.
                      Ei ole jah asi nii mustvalge, et kõik, kes ei ole pimesilmi Pohlaku järgijad, on kohe Kanniku või Levada sabarakud. Meie Estoniga plaanime ka sellel aastal TVMK mängudel kaasa elamas käia.

                      Aga parimad fännid? Mulle on silma jäänud tegelikult ainult Flora ja Tammeka fännid. Kunagi oli Levadial ka mingi punt, aga need on kuidagi ära kadunud. Merkuuri toetajaid pole staadionil trehvanud, nii et ei oska kommenteerida. Tulevikul tean mõnda truud fänni, kes käib pea igal mängul ja Kuressaarel on ka oma \"hullud\". Valga ja Dünamo fännid olid suht lootusetud - Valga seis nüüd ehk paraneb. Transi ei oska kommenteerida. TVMK mängud mööduvad ka suht vaikselt - kui nüüd MyPa mäng välja arvata
                      pärnakaid unustasid mainida

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                        Õige jah - pärnakatel peaks tegelikult meistriliigas üks suurimaid fänniarmeesid olema
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                          Algselt postitas oku


                          Õige jah - pärnakatel peaks tegelikult meistriliigas üks suurimaid fänniarmeesid olema
                          Pärnu FCL ajal veel oli küll neil tore toetajate punt

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                            kui yldse f2nnidest r22kida siis koeru sk on ka p2ris k2vad toetajad,need kes koerus k2inud m2ngimas peaks sellega kursis olema
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                              püssidega jahimehed,kes ähvardavad kõik maha lasta kes nende poisse lüpsavad

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Meistriliiga fännid aastal 2006\'

                                Tulevikul on ka asjad vaikselt paranemas. Plaane on tehtud küll ja küll Tuleviku foorumi kaudu ja siis kui esimesed mängud Viljandis on, et siis näeb kuidas asi minema hakkab. Järgmine aasta peaks uue staadioni ka veel saama ja ma olen võib-olla väge liiga optimistlik, aga ma usun, et mõne aasta pärast on meil päris korralik armee juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X