320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, kas Balti liigas Flora või Levadia mängu otseülekannet pildis ka keegi teeb?
    Viasatsport Baltic peaks näitama vist nii täna ,kui homme mingeid mänge. Üks neist on minu teada Flora mäng.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Tänud, kahjuks seda kanalit ei näita, mis seal siis ikka, peaks üle pika-pika aja korvpalli vaatama, seal vähe põnevust ka ehk..

      Aga varsti siis Levadia mäng ja loodame, et pole seda suhtumist et aaaah niikuinii me ei võta seda tõsiselt..

      Kommentaar


        kas netist ei näe mängu? ei saa lubada endale VSB'd kahjuks, muidu poleks õlleraha..

        Kommentaar


          Just algas teine poolaeg ja Levadia on 0-1 kaotusseisus.

          Kommentaar


            Skonto ja Metalurgs on otse praegu.

            Kommentaar




              Näib, et kohaliku omavalitsuse lubadega on Panevežyses korras
              Ja sellist turvahorrorit reklaamib klubi ise oma kodukal FanZones, ennekuulmatu ketserlus?

              Kommentaar


                Panevezys!!! korralik klubi ,korralik fänlus , korralikud lipud ja bannerid ( mis ,meil mõnel harja punaseks ajaksid ) ja lõpuks ka korralik tase. Kahju ,et ise kaasa ei saa sõita aga õnn kaasa omadele. Kui meil üks osa leheneegreid armastab kogu aeg toonitada ,et Leedu on ainult ja põhiliselt korvpalliriik siis pangu oma suu kinni .Käigu seal natuke kohapeal ja siis rääkigu .Mina olen viimase 2 aasta jooksul seal vähemalt 20 korda käinud ja tean ,et nii see päris ei ole .Leedus armastatakse jalgpalli väga ja seal on kõvad traditsioonid.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Masendav-80 pealtvaatajat.Keegi asjapulk pidi ergutama seda Bdalti Liigat kuid kuskil pole infot väljas,et täna oli mäng.Ise sain teada soccernet.ee vahendusel.

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  .Mina olen viimase 2 aasta jooksul seal vähemalt 20 korda käinud ja tean ,et nii see päris ei ole .Leedus armastatakse jalgpalli väga ja seal on kõvad traditsioonid.
                  Ma olen elanud leedus mitu aastat ja iga aasta saab käidud,kahjuks pean kurvastama,paljud leedukad ei tea oma jalgpalli mängijatest mitte midagi,on ainult korvpall ja kõik.

                  Kommentaar


                    No vähemalt viimasel külaskäigul Leetu oli mängukorraldus Šiauliais nagu ühes vutist lugupidavas riigis olema peab.

                    Kohalikud hardcore fännid möllasid, tavapublik elas mängule aktiivselt kaasa, palju oli perekondi, kes suhtusid staadionil toimuvasse möllu positiivselt, loomulikult ei puudunud sealkandis aksepteeritav püro, meisse kui külalistesse suhtuti suht sõbralikult, õlle tarbimine staadioni piires polnud probleemiks, vähemalt meie fännisektoris oli tubakas ok, kohlikku politseid oli suht rohkelt aga tüübid olid olekult fännide suhtes ükskõiksed ja tolerantsed.
                    Meie fännigrupp oli õhkkonnast innustust saades kordi rohkem tasemel kui Eestis võimalik on.
                    Tipp-topp, näha oli, et jalgpall võib ju kossust Leedus vähem populaarsem olla aga jalgpalli ja jalgaplliga kaasnevast peetakse sealkandis kordades rohkem lugu kui meil.
                    Leedukatel jätkub ruumi kõigile, nii kossu, vutti kui ka viimase uudisena ragbisse. Ka hokis on nad meist, end põhjamaa riigiks (alusetult?) pidavast, paremad.

                    Jalkakultuur paistab sealkandis olevat suht liberaalne, rohkem keskeuroopalik.

                    Kahju, et õiget vutilaksu peab otsima mujalt kui Eestist.

                    Kommentaar


                      See balti liiga süsteem on ka jama nats.

                      Võiks olla umbes sarnane mis võrkpallis on.


                      5 Eesti, 5 Läti, 5 Leedu klubi ja mängivad omavahel 2 vooru läbi ja kui baltiliiga raames peaksid omavahel kokku saama 2 ühe riigi klubi, siis mängu tulemus läheb ka oma riigi meistriliigas arvesse.
                      Ja et tabeli top 3 võiks auhinnaks saada veel CL'i kohad ja 4-7 EL kohad...vms
                      Balti liiga areneks kah palju rohkem selle abil ja kõik meeskonnad võtaksid tõsiselt seda liigat.


                      Kena unistus on mul küll, aga vaevalt see tõeks võiks kunagi osutuda...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aadu&co
                        Aga samas ma pole kunagi näinud staadionil nii palju politseid.
                        Üks ekipaas oli lausa meie tribüüni ees.
                        See oli kõik sinu pärast ,kuna sa magasid ja oleks võinud tribüünilt alla kukkuda
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Kas tänasest Ekranase-Flora mängust kuskil netis stream ka üleval on ?
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            vist ei ole streami

                            Kommentaar


                              Meie fänne on kuulda ilusti aga näidatud veel ei ole. Krt. Moshni oleks jõudnud küll pallini laiskvorst selline. Väljak tundub viimase peal olevat.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Hea võimalus oli , meilt ilus algus tõesti ei uskunudki. Parem algus ,kui Levadial eile aga mäng alles noor eks näis peaasi et ei laguneks äkitselt.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X