320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OM TOP 7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'OM TOP 7\'

    Algselt postitas vello99


    Kusjuures õhku tõusev Miška on ka mul sööbinud mällu esimese olumpiamälestusena. Kuigi tõenäoliselt ei saanud see olla n.ö. otse, sest 4,5 aasta vanuselt asju ei peaks ikka mäletama.
    Ma olin küll tublisti vanem, kuid võistlustest endast ei mäleta midagi. Küll mäletan lõpetamist, et kui see pisaraga karu üles saadeti, läksin teise tuppa, vajusin voodile ja nutsin ohjeldamatult.
    Aga pärast toibumist huvitas mind juba ega Mishka Moskvast tuulega meie kanti ei võiks lennata ja näiteks siia koduõuele maanduda?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'OM TOP 7\'

      Ja siis veel seda, et Mishka sõbrapoiss oli ju Moskva OM-i raames meil Tallinnas toimunud regati maskott hülgepoiss Vigri.NSVL-u koosseisu kuuludes saime kah endid tunda olümpiamängude korraldajaina,mida ealeski enam ei juhtu.Mul kummist Vigri ja Misha siiamaani alles,veits küll ajahamba poolt puretud.

      Olümpiaelamused algasidki 80.-ndast aastast Lake Placidi ja Moskvaga,mida pinginaabrist hilisema tennisemängija Sten Sumbergiga koos vahtisime.Nagu ka hilisemaid mänge ja üldse suurvõistlusi.Miskipärast oli sõpradega koos selline komme,et kõik programmi pidi ära vahtima.Nii saigi Los Angelese öise poksiturniiri ajal magama jäädud ning hommikul telekas sahises.Olid ajad,kus must-valged telekad kodudes vahetusid järjest värvilisteks.Pingerida on küllalt raske paika panna,keegi siin ei valetanud,et nooremana sai kõvema elamuse,seega paneks kõik ühte patta-Lake Placid,Moskva,Sarajevo(pärast mida läksin suusatrenni),LA,Calgary(osa murdmaasuusahakatisi lülitus kahevõistlejaiks),Soul(mille eurovisioonilik \"Hand in hand\"siiani kõrvus).Siinsetele noortele foorumisõpradele soovitan soojalt tolleaja olümpiaraamatuid,ise sai veel varasemaidki huviga lehitsetud.
      Hilisemad mängud on juba külmema kõhuga tulnud,mis ei teinud neid põrmugi halvemaks.Kusjuures sama käib vuti MM-i kohta,kus 80-ndate vaimustus oli üle kõige.Suurvõistlused on alati tõeline maiuspala.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'OM TOP 7\'

        Algselt postitas budulojus


        1.Salt Lake City 2000
        muidu Salt Lake City\'is toimus 2002 mitte 2000

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'OM TOP 7\'

          Algselt postitas zipo


          Algselt postitas budulojus


          1.Salt Lake City 2000
          muidu Salt Lake City\'is toimus 2002 mitte 2000
          Sa sobid kiirreageerimis rühma ...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'OM TOP 7\'

            Algselt postitas budulojus


            vabandust jah sai paari aastaga puusse pandud aga aega v2ttis et keegi viga m2rkaks!!

            Minu meelest võttis see umbes 11 tundi aega


            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas budulojus
            1.Salt Lake City 2000-
            Khm...

            Kommentaar

            Working...
            X