320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BOIKOTT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BOIKOTT

    Reedesele mängule läxid AntiAnti ja Kolmteist statale.Nagu press juba on kajastand sündmust ootame teie arvamusi.
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Olgem ausad, olin ka ise mängul. MIna, 13 ja Miq panime selle plagu üles, ning käisime kordamööda peatribüünilt fännisektoris seda plagu korrastamas.
    Juba enne mängu algust tuli meiega juttu tegema Aivar ise. Sai räägitud pikalt-laialt. Ning lõpuks tulid kohale ka mendid, eesotsas operatiivtööks kõlbmatu V. Reinuga. Sai nendega veidi juttu puhutud ning aru saadud, et tegemist on ikka eriliste t*rapeadega.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Kosk aga kuhu kadus Anti Anti
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by kojamees

        Kosk aga kuhu kadus Anti Anti
        Ei teagi, kui päris aus olla. Mingi aja isy´tus koos meiega ja siis põrutas vist Kamikazesse koos Jaanuse ja Ivariga koledat naist vaatama. Täpsustuseks- vanamutt, kes tegi striptiisi ja kellel olid ülikoledad rinnad. AntiAnti sõnul pidavat PaPa rind kah ilusam olema.......
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Kas "Kamikazes" nüüd toimub ka stipteaase.Kurivaim ja mina istusin kodus.Mulle kohe nii õudsalt meeldib vaadata inetuid alastinaisi.Kahjuks avaneb see meeldiv võimalus mulle liigagi harva.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            mõte oli hea, teostus oli hea, tegude vilju hakkame maitsma, kui hakkame. loodan, et hakkame, sest kui ei hakka, siis tuleb oma põhimõtete väljaütlemiseks leida veidi extreemsemaid võimalusi...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              Kahju, et järgmine mäng alles märtsis on. Muidu korraldaks sellise aktsiooni, et seoks endal suu plaastriga kinni, käed nööriga selja taha ja selga paneks t-särgi kirjaga "Kas sellist fänni tahategi?"
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #8
                MAYHEM
                see oleks vist tõesti küllalt extreemne, ja kui väljamaa pressi asi satuks oi ma tahaks näha, kus pead hakkavad lendama... aga praegune olukord näitab, et ei hakka. Neil on meist fännidest suht pohhui...
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Vaatame, mis koosolekust välja tuleb. Aga juhul, kui suitsetamise keelumärgid üles pannakse, võiks ju keegi fotoka kaasa võtta ja suitsetavatest kodanikest (k.a. turvameestest) äiksed ülesvõtted teha ja politseil käskida nemad ka ära viia. Ja Flora-Kazahstani mängul oli nii, et politsei lubas ühe suht ebanormaalset juttu ajava tüübi (eestieest?) ära viia. Ropendamise eest! Uus level juba.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #10
                    Mayhem, kui situatsioon märtsini samasugune püsib (pole usutav) - siis mina plaasterdan ennast küll kinni ja tõmban hullusärgi selga :P Lahe idee sul.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X