Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10

Teema: BOIKOTT

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane BOIKOTT

Reedesele mängule läxid AntiAnti ja Kolmteist statale.Nagu press juba on kajastand sündmust ootame teie arvamusi.
    Jalgpallihaigla liige.

Algupärane

Olgem ausad, olin ka ise mängul. MIna, 13 ja Miq panime selle plagu üles, ning käisime kordamööda peatribüünilt fännisektoris seda plagu korrastamas.
    Juba enne mängu algust tuli meiega juttu tegema Aivar ise. Sai räägitud pikalt-laialt. Ning lõpuks tulid kohale ka mendid, eesotsas operatiivtööks kõlbmatu V. Reinuga. Sai nendega veidi juttu puhutud ning aru saadud, et tegemist on ikka eriliste t*rapeadega.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kosk aga kuhu kadus Anti Anti
    Jalgpallihaigla liige.

Algupärane

Orginally posted by kojamees

Kosk aga kuhu kadus Anti Anti
    Ei teagi, kui päris aus olla. Mingi aja isy´tus koos meiega ja siis põrutas vist Kamikazesse koos Jaanuse ja Ivariga koledat naist vaatama. Täpsustuseks- vanamutt, kes tegi striptiisi ja kellel olid ülikoledad rinnad. AntiAnti sõnul pidavat PaPa rind kah ilusam olema.......
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kas "Kamikazes" nüüd toimub ka stipteaase.Kurivaim ja mina istusin kodus.Mulle kohe nii õudsalt meeldib vaadata inetuid alastinaisi.Kahjuks avaneb see meeldiv võimalus mulle liigagi harva.
    Jalgpallihaigla liige.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mõte oli hea, teostus oli hea, tegude vilju hakkame maitsma, kui hakkame. loodan, et hakkame, sest kui ei hakka, siis tuleb oma põhimõtete väljaütlemiseks leida veidi extreemsemaid võimalusi...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kahju, et järgmine mäng alles märtsis on. Muidu korraldaks sellise aktsiooni, et seoks endal suu plaastriga kinni, käed nööriga selja taha ja selga paneks t-särgi kirjaga "Kas sellist fänni tahategi?"
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

MAYHEM
    see oleks vist tõesti küllalt extreemne, ja kui väljamaa pressi asi satuks oi ma tahaks näha, kus pead hakkavad lendama... aga praegune olukord näitab, et ei hakka. Neil on meist fännidest suht pohhui...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

Algupärane

Vaatame, mis koosolekust välja tuleb. Aga juhul, kui suitsetamise keelumärgid üles pannakse, võiks ju keegi fotoka kaasa võtta ja suitsetavatest kodanikest (k.a. turvameestest) äiksed ülesvõtted teha ja politseil käskida nemad ka ära viia. Ja Flora-Kazahstani mängul oli nii, et politsei lubas ühe suht ebanormaalset juttu ajava tüübi (eestieest?) ära viia. Ropendamise eest! Uus level juba.
    Jube Tige Kala

I see them, they run. Kasutaja oku avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Mayhem, kui situatsioon märtsini samasugune püsib (pole usutav) - siis mina plaasterdan ennast küll kinni ja tõmban hullusärgi selga :P Lahe idee sul.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud