320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii head sisukokkuvõtet ma teha ei saa nagu Piimamees, kuna paraku nägin ma sel hooajal aind 3-4 mängu. Enamasti hoidsin end mängudega kursis Eurosport.comi abil ja hiljem vaatasin mängude tipphetked ära.

    Aga ma siiski üritan

    Kui Hughes ära läks siis ma juba aimasin, et siit midagi head tulla ei saa kuid lootus sureb ju viimasena. Eriti veel siis kui võimaliku peatreeneri kanditaadi nimedena käisid läbi Avram Granti ja Türgi koondise peatreener (nimi ei meenu). Seega olin ma üpriski negatiivselt üllatunud kui Ince selle koha sai. Minu arust ei olnud tal nii kõrgel tasemel juhendamiseks kogemust. Juba tema abiliste palkamise skeem jäi mul arusaamatuks, kuna osad tema abilised olid seal ju poole kohaga.

    Ince ülemineku poliitika oli minu arust leebelt öeldes jama. Väitis, et parem kaitse kohale tahab ta spetsialisti ja ta tõi sinna Danny Simpsoni kes eriline spetsialist ju ei ole. Lisaks sellele ei toond ta Bentley asemel paremale äärele mitte kedagi. Emerton sai seal küll hästi hakkama aga tema vigastue korral lonkas Roversi parem pool ikka väga kenasti. Villanueva leidis Ince Youtubest, ja kust ta Grella kohta kuulis ma ei tea. Algul kui ta Andrewsi Ewoodile tõi ei osanud ma midagi tast oodata aga osutus isegi väga heaks kui mitte hooaja üheks parimaks ostuks peale Paul Robinsoni. Fowleri kohta ei ütle ma mitte midagi, pole lihdsalt sõnu, järelikult hakkas Incel tast kahju. Parimaks ostuks seega Paul Robinson.

    Ausalt tunnistades, siis „Suurest Sämist“ ma väga palju ei teadnud enne kui ta Roversi peatreeneri toolile asus, seega detsembris ei teadnud ma kas see on hea või halb käik ,aga 3-0 võit stoke üle ja 2-2 viik city vastu näitasid, et lootust on. Seda ma ka ei mõista miks Derbyshire kreekase saadeti. Järelikult oli vaja.
    Givet tundus mulle jaanuaris tähdsama ostuna kui Diouf, kuna kaitse oli ikka nagu sõelapõhi. Kõige suuremat viha tekitas aga kaotus Coventrile Fa karikasarjas ja kõige enam olin rahul sellega, et hooaja lõpul võideti (patuga pooleks) nii Totenhami kui Portsmouthi.

    Mina leian, et peale vigatuste oli häda ka selles, et meie väljaku liinid on liiga ühekülgsed. Eriti poolkaitse. Grella vist rohkem selline kaitsev, Mokoena samuti. Andrews mängis enamus oma mängud parem kaitses kui ma õieti mäletan. Aga Reid kohta ma ei tea. Millal oli hooaeg mil Steven Reid ei olnd pikalt vigastusega väljas? Ja siis loomulikult rünne. See, et keskkaitse peab põhitööna hakkam ründajaks ei ole just kõige parem näitaja kuigi jah peab ütlema, et ta sai tõesti ok hakama.

    Mina leian, et vaja on igase liini midagi uut, seega Sami ütluses, et vaja 5 uut mängjat olen ma täitsa nõus. Eriti siis parem kaitsesse ja ründesse aga võiks ka mdagi mõnusat tuua keskpoolikusse ja veidi kobedam Parempoolik ei teeks ka halba.

    Hooaja alguse saan ma ära jälgida, aga alates uuest pean ka mina aega teenima aga üritan end seisudega kursis hoida.
    GO ROVERS

    Kommentaar


      The Axe siirdub 8. juulil 3 aastaks aastaks Portsmouthi.

      lõi 2 väravat Roversi särgis (mõlemad FA karikas).

      Kommentaar


        Rovers siis autasustas oma parimaid

        Aasta noormängjaks valiti Aaron Doran mängjate endi valik oli Steven Warnock; Kapten valiti kogu hooaja mängude parimaks???; Christopher Samba sai auhinna aasta esituse eest,Paul Robinson on siis parim uustulija Suur Sämm sai klubi eriauhinna ja TUGAY teenis auhinna Karjääri saavutuste eest.
        mõningad pildid kah http://www.rovers.co.uk/page/NewsGal...667301,00.html

        Kommentaar


          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
          Rovers siis autasustas oma parimaid

          Aasta noormängjaks valiti Aaron Doran mängjate endi valik oli Steven Warnock; Kapten valiti kogu hooaja mängude parimaks???; Christopher Samba sai auhinna aasta esituse eest,Paul Robinson on siis parim uustulija Suur Sämm sai klubi eriauhinna ja TUGAY teenis auhinna Karjääri saavutuste eest.
          mõningad pildid kah http://www.rovers.co.uk/page/NewsGal...667301,00.html
          kapten sai seasonal man of the match auhinna. Parimaks mängijaks valiti Warnock.

          suured juhid....

          neeger sai läikiva asjanduse

          uustulnuk

          parim

          Kommentaar


            kapten sai ka särvat

            TUGAY

            nooruke, kelle kõrval on äärmiselt kole mees....

            teised mängijad andsid veel säravat Warnockile


            PS! ja Big Sam sai ka veel, aga teda kahte korda vaadata ei viitsi...

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              päris raudmees ikka, viiekümneaastaselt veel Premmis mängida.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                kahjuks Bojan jääb ära

                Kommentaar


                  Renato Civelli on järjekordne Marseillei kaitsja (endine, sest leping peaks nüüd lõppenud olema...), keda Blackburniga seostatakse.


                  PS! otsides infot mehe kohta, siis avastasin, et wikipedia järgi on tegu juba Blackburni mängijaga...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Renato Civelli on järjekordne Marseillei kaitsja (endine, sest leping peaks nüüd lõppenud olema...), keda Blackburniga seostatakse.


                    PS! otsides infot mehe kohta, siis avastasin, et wikipedia järgi on tegu juba Blackburni mängijaga...
                    Hea pikkakasvuline keskkaitsja. Selle hooaja teisel poolel on lausa OM-i põhikooseisu Hiltoni kõrvale tõusnud ja olnud väga oluline mees. Löönud sellel hooajal ka paar peaga väravat standard olukordadest.

                    Oleksin natukene üllatunud, kui selline tehing tehtud saab.

                    Edit: Nojah kuna ta vabaagent, siis polekski üllatus.

                    Kommentaar


                      Lisaks ajab Suur sam taga veel Villarealis mängivat Matias Fernandest. peale Roversi ajab taga teda veel ka Bolton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                        Lisaks ajab Suur sam taga veel Villarealis mängivat Matias Fernandest. peale Roversi ajab taga teda veel ka Bolton
                        Üllatav, et sellisel mängumehel pole glamuursemaid kosilasi. Aga kahtlemata põnev oleks teda näha Premieris mängimas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          Renato Civelli on järjekordne Marseillei kaitsja (endine, sest leping peaks nüüd lõppenud olema...), keda Blackburniga seostatakse.


                          PS! otsides infot mehe kohta, siis avastasin, et wikipedia järgi on tegu juba Blackburni mängijaga...
                          Marseille teeb mingit suurpuhastust või midagi? Igatahes järjekordne Marseillei mängija on täiesti tasuta teel Blackburni- Modeste M'Bami

                          Kommentaar


                            ei no kui tasuta saab siis miks mitte.
                            ms positsiooni mees ta on üldse?

                            Kommentaar


                              Keskpoolik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                Marseille teeb mingit suurpuhastust või midagi? Igatahes järjekordne Marseillei mängija on täiesti tasuta teel Blackburni- Modeste M'Bami
                                Tahtis juba ennem selle hooaja algul lahkuda vähese mänguaja pärast aga siis sai taas rohkem mängida. Pärast Brandao tulekut jaanuaris kukkus taas algkooseisust välja, kuna peatreener Gerets läks üle formatsioonile 3-3-4. Hooaja algul mängis koos Canaga keskel ja sai päris hästi hakkama ,aga siiski märkimisväärsem on hoopis mehe soengustiil (mis muutub pea pärast igat mängu), kui teod jalgpalli platsil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X