320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    Blackburn on kolmandat hooaega järjest kümne parema seas olnud. Tõsi ta on, et Bentley ja Pederseni lahkumise korral neil raskeks läheb. Aga Bolton, West Ham ja Boro on siiski Blackburnist klass allpool.
    Oleneb kust otsast vaadata. Traditsioonide ja edu suhtes kindlasti, aga nt finantsilise võimekuse ja tulevikuväljavaadete suhtes jääb Rovers neile pigem alla. Ma mõtlen ikkagi võrreldes Boro ja West Ham'iga, mitte Boltoniga.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
      Blackburn on kolmandat hooaega järjest kümne parema seas olnud. Tõsi ta on, et Bentley ja Pederseni lahkumise korral neil raskeks läheb. Aga Bolton, West Ham ja Boro on siiski Blackburnist klass allpool.
      nu ma ei ütleks et bolton neist kehvem oleks
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        nu ma ei ütleks et bolton neist kehvem oleks
        Eelmine ja üleeelmine hooaeg oli tegu suht võrdsete meeskondadega. Sel hooajal on aga Boltoniga midagi juhtunud, samas kui Blackburn jätkab samas taktis.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Oleneb kust otsast vaadata. Traditsioonide ja edu suhtes kindlasti, aga nt finantsilise võimekuse ja tulevikuväljavaadete suhtes jääb Rovers neile pigem alla. Ma mõtlen ikkagi võrreldes Boro ja West Ham'iga, mitte Boltoniga.
          On sul selle nö finantsilise võimekuse kohta andmeid?

          West Hami kohta käis vahepeal läbi nt selline uudis

          Kommentaar


            #50
            varsti peaks vist inkasso ka uksele koputama, et sisse nõuda islandlaste poolt klulbiostuks võetud smslaenu intressid

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas petsman Vaata postitust
              On sul selle nö finantsilise võimekuse kohta andmeid?

              West Hami kohta käis vahepeal läbi nt selline uudis
              Ma arvestan selles suhtes palju viimastel aastatel mängijate peale on kulutatud. Loomulikult on ka võimalus, et tegelikult elatakse üle oma võimete. Toon andmed välja.

              Blackburn 05/06 -6,7 miljonit €
              Boro 05/06 -14 miljonit €
              West Ham 05/06 -17 miljonit €

              Blackburn 06/07 +0,4 miljonit €
              Boro 06/07 -16,2 miljonit €
              West Ham 06/07 -31,5 miljonit €

              Blackburn 07/08 -2,2 milj. €
              Boro 07/08 -9,8 milj. €
              West Ham 07/08 -17,9 milj. €

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Ma arvestan selles suhtes palju viimastel aastatel mängijate peale on kulutatud. Loomulikult on ka võimalus, et tegelikult elatakse üle oma võimete. Toon andmed välja.

                Blackburn 05/06 -6,7 miljonit €
                Boro 05/06 -14 miljonit €
                West Ham 05/06 -17 miljonit €

                Blackburn 06/07 +0,4 miljonit €
                Boro 06/07 -16,2 miljonit €
                West Ham 06/07 -31,5 miljonit €

                Blackburn 07/08 -2,2 milj. €
                Boro 07/08 -9,8 milj. €
                West Ham 07/08 -17,9 milj. €
                No aga kasu nendest kulutustest pole ju olnud. Blackburn on tabelis ikka kõrgemal.

                Kommentaar


                  #53
                  Aga selles polndki praegu point.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Aga selles polndki praegu point.
                    Aga milles siis point on? Kes suudab rohkem raha laristada? Sel juhul on Boro ja West Ham tõesti Blackburnist osavamad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      Aga milles siis point on? Kes suudab rohkem raha laristada? Sel juhul on Boro ja West Ham tõesti Blackburnist osavamad.
                      Point on selles, et ma vastasin lihtsalt ühele eelpool mainitud küsimusele.

                      Kommentaar


                        #56
                        Kui Bently ja too norrakas Blackburnist ära ostetakse, siis teenitakse selle pealt päris kena kopika. Selle raha eest saaks Rovers ikka korraliku mehe asemele osta. Noh nagu see piimavend ütles, järgmine hooaeg võime ehk Vogelit täiest hiilguses näha, reid on veel olemas ja jumal teab kes seal veel on(Emerton ju ka). Vaevalt ta järgmine hooaeg eriti kehvem oleks.. Pigem võib halvasti hakata alles siis minema, kui Hughes treeneri kohalt lahkub.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas mehis Vaata postitust
                          Kui Bently ja too norrakas Blackburnist ära ostetakse, siis teenitakse selle pealt päris kena kopika. Selle raha eest saaks Rovers ikka korraliku mehe asemele osta. Noh nagu see piimavend ütles, järgmine hooaeg võime ehk Vogelit täiest hiilguses näha, reid on veel olemas ja jumal teab kes seal veel on(Emerton ju ka). Vaevalt ta järgmine hooaeg eriti kehvem oleks.. Pigem võib halvasti hakata alles siis minema, kui Hughes treeneri kohalt lahkub.
                          Hughes jah kõige tähtsam, mees on ikka väga häid oste teinud (Nelsen, Warnock, Samba, McCarthy jne) ja oskab oma keskpärased mängumehed enamus juhtudel maailmavallutajateks muuta, kõige suurem probleem on vast see, et meeskond on suht väike ja kui põhikooseisust on vaja kedagi asendada või puhata siis pole väärilist asendust kuskilt võtta, alustati ju ka see hooaeg suure pauguga ja siis vaikselt rauges hoog maha, sest vigastused ja kaardid (BBurni puhul väärib see mainimist) tulid mängu.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            #58
                            No ma võtan tegelikult oma jutu mõtte uuesti kokku, sest võis jääda mulje nagu mul miskit Blackburni vastu oleks. Inglise liiga areneb rahaliselt praegu nii kiiresti, et kui Blackburn kusagilt endale mingit rikast sponsorit ei saa, siis pole võimalik pikaajaliselt ennast liiga etteotsa kinnitada. Vot nii. Keegi ei peagi minuga nõustuma. Igal ühel oma arvamus

                            Kommentaar


                              #59
                              mis asja siis?

                              Kommentaar


                                #60
                                Kas Blackburniga nii ei olnud, et endine omanik Mr. Walker pärandas millalgi mõned aastat tagasi klubile ca 90 miljonit naela?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X