320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    No selle värava lugemata üle ei saa küll väga nuriseda. Lugemata pidanuks ta jääma ka juhul, kui äärekohtunik oleks fikseerinud, et pall üle joone käis. Kordusest näha ju selgelt, kuidas see nr7 konkreetselt kaks jalga ees väravavahile kätesse hüppab. Viiekastis peaks see automaatne viga olema. Kuna pealöögi järel kohe pall üle joone ei läinud, siis olnuks kõige õigem fikseerida kohtunike poolt viga ja kõik oleks õige olnud.
    #7 ehk Lucas Ocampos läks lahtise palli peale ja mängis minu nägemuse järgi selgelt palli. Kätesse hüppamist mina küll siin ei näe aga eks igaüks otsustagu ise. Videos alates 1:45:

    Kommentaar


      Viga siiski. Põhimõtteliselt ei tohi väravavahti üldse puutuda 5-meetri kastis.

      Ja sellest palliületamisest tahaks õige nurga all kordust.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma ütleks ka, et seda väravat poleks nii või naa saanud ära lugeda. Selge viga väravavahi vastu ning samuti on selgusetu see, kas pall ületas täielikult väravajoone või mitte.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          No selle pildi alusel küll väita ei saa, et pall täielikult üle joone oli.
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            CAK548UWgAA63ZF.jpgpalli nüüd küll ei puutunud, aga õiglane tulemus mõlemale.
            üle joone käis küll muidu

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Viga siiski. Põhimõtteliselt ei tohi väravavahti üldse puutuda 5-meetri kastis.

              Ja sellest palliületamisest tahaks õige nurga all kordust.
              Ei ole reeglitega 100% kursis. Kui sa mulle selle punkti reeglitest eraldi välja tood ehk teed puust ja punaseks, siis olen nõus nõustuma. Minu loogika ütleb, et seal viga ei olnud.

              Kes meil siin foorumis kohtunikud üldse on?

              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ma ütleks ka, et seda väravat poleks nii või naa saanud ära lugeda. Selge viga väravavahi vastu ning samuti on selgusetu see, kas pall ületas täielikult väravajoone või mitte.
              Oli üle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kes meil siin foorumis kohtunikud üldse on?
                Mina & Amos.

                Okei, kui see pilt on originaal, siis oli üle joone jah. Aga väravavahi vastu tehti viga ikkagi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mina & Amos.

                  Okei, kui see pilt on originaal, siis oli üle joone jah. Aga väravavahi vastu tehti viga ikkagi.
                  No aga seleta lahti rumalale, milles viga siis täpselt seisnes. Ja paluks ka reeglitest täpset punkti, mis siis seda arvamust toetaks. Üritasin ise midagi selle kohta leida aga pealiskaudselt otsides seda ei leidnud. Et ei ürita norida või nokkida vaid lihtsalt aru saada, et kui oli, siis miks ta oli viga.

                  @Elnino: Vaata toda "slow motion" videot alates 1:45, kus on värava seest kaamera pilt. Ma võin küll silmahaige olla aga Lopese poolt tõrjutud palli peale minev Ocampos selgelt ju mängib palli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    No aga seleta lahti rumalale, milles viga siis täpselt seisnes. Ja paluks ka reeglitest täpset punkti, mis siis seda arvamust toetaks. Üritasin ise midagi selle kohta leida aga pealiskaudselt otsides seda ei leidnud. Et ei ürita norida või nokkida vaid lihtsalt aru saada, et kui oli, siis miks ta oli viga.
                    Ocampos läheb küll palli mängima, kuid teeb seda hoolimatult (jalad ees väravavahile viiekastis). Kas tabab palli või mängijat? Mängijat! Siin pole rohkem midagi ju arutadagi. Siin tuleks anda karistuslöök + kollane. Ja Ocampost päästab punasest vaid see, et see pall seal korra lahti oli. Oleks pall väravavahi kontrolli all olnud, siis tulnuks siinkohal punane anda.

                    Karistuslöök määratakse vastasvõistkonnale kui mängija paneb toime ükskõik millise järgnevast seitsmest rikkumisest kohtunike arvates hooletult, hoolimatult või ülemäärase jõu kasutamisega:

                    - lööb või üritab lüüa vastasmängijat jalaga
                    - paneb vastasmängijale jala taha
                    - hüppab vastasmängijale peale
                    - ründab vastasmängijat
                    - lööb või üritab lüüa vastasmängijat käega
                    - lükkab vastasmängijat
                    - libistab vastasmängija suunas
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      No selge, kuigi minu jaoks on jätkuvalt küsitav, kust maalt jookseb piir, et tegemist oli hoolimatu mänguga (pigem läks ikkagi ühe jalaga palli ründama, teine oli keha all). Ocamposel oli ju õigus lahtise palli peale mina nagu ka Lopesel? Või siis milline käitumine oleks Ocampose puhul nö aksepteeritav olnud lahtise palli peale minnes? Ja palli ta kohe kindlasti taba. Lopese poolt tõrjutud palli. Aga hea küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Või siis milline käitumine oleks Ocampose puhul nö aksepteeritav olnud lahtise palli peale minnes?
                        Kindlasti mitte kaks jalga ees olukorda hüppamine. Aga jah. Kokkuvõttes õiglus võidutses, sest olukorrast väravat ei tulnud.

                        Kommentaar


                          Joonekohtunikul selles olukorras võimatu objektiivselt hinnata, kas pall oli üle joone.

                          Peakohtunikul selles olukorras võimatu objektiivselt hinnata, kas pall oli üle joone.

                          Väravatagusel kohtunikul oleks ka selles olukorras äärmiselt keeruline hinnata, kas pall oli üle joone.

                          Kommentaar


                            Mask means business! Ma hakkan vaikselt uskuma.

                            Kommentaar


                              Batsman kes muu, oli vaja Gignac üldse põhisse panna siis

                              Kommentaar


                                Michy on supersub! Enamus väravad vahetusest tulnud ja ka täna hakkas kohe toimuma, kui ta poolajal APG asemel sisse toodi. Aga nõus - Le Classique'il paluks belglasega alustada. Gignac tundub läbi olevat. Las parem istub pingil ja tuleb vajadusel vahetusest sisse nagu Toulouse'i vastu, kus ta ka skooris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X