320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Võibolla just toob värske hingamise, mida Marseille hädasti vajab. Andke talle ikka aega end tõestada kõigepealt
    Minu jaoks tundub ka sümpaatne valik ning tundub, et võib suuri muutusi tuua. Aeg oma noortega rohkem möllama hakata ja pöörata pilgud vananeva puidu asemel kohalikele talentidele? Kui Kamara ei ole üks kahest põhikeskkaitsjast, siis hüppan Maski paati AVB seisukohaga.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Raha pole, nii et tuleb leppida sellega, mis on tasuta laokile jäänud

      Kommentaar


        Marseillel on ründajat vaja? Argentinas räägitakse kuidas kohe-kohe tehakse Dario Benedettole pakkumine.

        Kommentaar


          Mingid Florian ruumorid käimas. Ei tea kui adekvaatsed aga personaalselt see môte meeldiks. Mulle ta meeldib. Mask on sel mingit tôepôhja all v bs ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Marseillel on ründajat vaja? Argentinas räägitakse kuidas kohe-kohe tehakse Dario Benedettole pakkumine.
            Ikka. Balo lahkumisega on vaid Germain ründesse panna. Aga hetkel üritatakse pigem rohkem müümisega tegeleda, sest geenius nimega Eyraud on klubi korralikku mutta tõmmanud (*kes oleks vaid seda suutnud ette näha, eksju?), mistõttu FFP-st läbimiseks tuleb kuu lõpuks kuskilt 50m välja võluda. Ma muidugi ei saa aru, miks üldse on vaja sellega vaeva näha, kui Euroopasse nagunii asja ei ole ja igasugu naftaklubid nagu psg on iga aasta FFP-le laia kaarega lasknud ja räiges miinuses olnud, aga erilist probleemi pole seni olnud. Thauvin, Sanson, Max Lopez ja Strootman on neli nime, kelle müümisega on spekuleeritud. Thauvini eest üksi peaks tegelikult tänapäeva turgu arvestades selle summa kätte saama, aga tema kahvatum hooaeg (puhtalt mänguliselt, sest statistiliselt oli ikkagi parem, kui näiteks Neymar ) on huvi tema vastu pisut lahjemaks muutnud. Teiste puhul tuleks ilmselt juba mitme müügiga leppida. Lisaks on käinud läbi veel ka nimed nagu Payet, Ocampis Amavi, Rami, Luiz Gustavo ja Kamara. Ühesõnaga pool koosseisu.

            Minu pärast müügu Thauvin, müügu Payet, müügu Stootman või kasvõi Gustavo, aga Kamara ja Max Lopezi müümist mina isiklikult ei andestaks. Klubi tulevikku ei tohi nii kergekäeliselt müüa. Kamaraga on muidugi see probleem, et temaga pole suudetud uut lepingut sõlmida ja vana saab järgmine suvi läbi. Ma olen küll Zubi kritiseerimisest hoidunud, aga see, et Kamaraga pole suudetud uut lepingut teha on küll puhas tema pask. Nagu ka Villas-Boasi pukki toomine. Aga anname aega, äkki eksin portugallase puhul.

            Seda Argentina ründajat ei oska kommenteerida. Pole kunagi oma silmaga mängimas näinud. Number passis on minu arvates taas pisut liiga suur (29). Samas statistikanumbrid vähemalt Boca eest on korralikult. Aga neid lõuna-ameeriklasi, kes kodus võrke ribadeks tulistavad, aga Eroopas feilivad, on muidugi küll ja veel nähtud. Ka Marseille's. Et pigem vist eelistaks, et juhtkond paneks mingit effortit Balo tagasi toomisesse.

            *
            Algselt postitas Mask aastal 2017 Vaata postitust
            Midagi tarka ei öelnud. Sama ümmargine mull. Kõik on Eyraud' arvates ok. Kõik on õige. Kõik läheb plaani päraselt. 200 millist, mida McCourt nelja aasta peale olevat andnud, on poole aastaga põletatud üle poole igasugu toredate taburettide nagu Sertic, Rami, Evra jne peale. Ja siis on veel julgust ennast õigustada ja kaitsta, et mida te fännid nutate - oleme ju küll kulutanud. Lisaks mainis, et teist ründajat vägisi ei tooda, vaid ainult siis, kui sobiv kanditaat leitakse (head tervist sulle Germain, talveni pead ilmselt üksi tipus vastu pidama). Veel mainis Labrune in disguise, et Monacoga mäng ja tulemus oli küll lubamatu, aga tema arvates fännid reageerivad üle. *facepalm*

            Ilmselt reageerin ka mina pisut üle aga fck it. Miks ei võiks ükskord elus ka meil tark juhtkond (ja peatreener olla), kes ei valetaks lihtsalt fännidele otse näkku. Musta lese ja Labrune ajaga on muutunud vaid see, et klubi omanikul on natukene rohkem raha (naftasheikide ja hiinlastega ei saa muidugi jätkuvalt võrrelda), aga juhtkond ei oska ikka sellega targalt ümber käia. Ok, ei suuda rahaliselt suurtega konkureerida, siis vähemalt panusta see raha noortesse (a la Lyon). Mida meite juhtkond on teinud? Ostnud ligi 100 milli eest enamasti penskarieelikuid, et kohe tulemust teha, millega nad kokkuvõttes (pisut ette rutates) ikkagi hakkama pole saanud ja paari-kolme aasta pärast ollakse jälle olukorras, kus on vaja taas suurem osa meeskonna tuumikust välja vahetada. Vaid selle erinevusega, et siis enam väga vahendeid ei ole, sest suur enamus neljaks aastaks omaniku poolt antud raha on poole aastaga magama pandud.

            Ja Abdennouri koha pealt jään samale arvamusele, mida sai ka eile kirjutatud. Liiga sarnane sellele, mis meil juba kaitses on. Suur, jõuline aga samas kohmetu ja aeglane jne. Ei jõua juba PSG-ga mängu äära oodata, et Abdennourid ja Ramid Neymaride ja Mbappede poolt sõlme keerataks. Ja selleks ajaks on Eyraud ja co õnneks ammu juba ka aken kinni ja ei pea fännide rahustamiseks mingeid paanikaoste taas tegema.

            Kommentaar


              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
              Mingid Florian ruumorid käimas. Ei tea kui adekvaatsed aga personaalselt see môte meeldiks. Mulle ta meeldib. Mask on sel mingit tôepôhja all v bs ?
              Arsenali? Olen ka kuulnud, aga tal on iga nädal väidetavalt uus kosilane platsis (alates igasugu Atleticodest ja lõpetades Interitega). Need kuulujutud võivad vabalt ka agentide töö vili olla. Ma kardan, et Arsenalil pole sellist summat välja käia, mida OM sooviks ta eest. Samas võibolla oldaks sunnitud väiksema summaga leppima. Lisaks vist Thauvin väga ei tahagi enam lahkuda, kui just CL-i klubid ukse taha koputama ei tule. Kui Arsenal 40-50m millise pakkumisega platsi tuleks, siis võtaks isiklikult kohe vastu, kui see aitaka suuremast mängijate väljamüügist hoiduda.

              Kommentaar


                Uue hooaja mänguvormid polegi siit läbi käinud, kuigi koduvormiga mängiti juba eelmise hooaja lõpus. Märgime nad siis ära. Tõele au andes, siis mulle väga ei meeldi. Kodusärk oleks kena ilma nende triipudeta.

                Kodus, võõrsil ja kolmas:


                Küll aga meeldib mulle 4. särk, mis väidetavalt lastakse välja tähistamaks klubi 120 sünnipäeva:

                Kommentaar


                  Adil Rami

                  Rami’s behaviour is understood to have frustrated Marseille representatives throughout the 2018/19 campaign. Two episodes that occurred at the end of the campaign stand out – his graphic response to criticism of internet site Le Phocéen, where he posted a superimposed photo of him taking a p*ss on a poll that saw him voted as the 1st player that OM should sell this summer. Second, his presence at the Monaco Grand Prix with Pamela Anderson when he should have been present at the Vélodrome for the final match of the league season, for which he was officially-speaking injured.

                  Pamela Anderson publicly accused the central defender of domestic violence and adultery last week.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Miks naljakas? Täitsa kurb minu arvates.

                    Aga eelmise kehva hooaja üks helgemaid mehi Lucas Ocampos on kahjuks 15 milli eest Sevillasse liikumas. Arvestades, et tal on klubiga lepingut vaid aasta järel, siis saadav summa polegi kõige hullem. Uute nägude teemal on jätkuvalt valitsemas sisuluselt vaikus. Benedetto nimi aeg-ajalt taas potsatab kuskil esile.

                    Kommentaar


                      Kurb jah. Ning veelgi kurvem, et te ei suutnud Thurami poega endale hankida.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        Kurb jah. Ning veelgi kurvem, et te ei suutnud Thurami poega endale hankida.
                        Ei ütleks, et tegemist oleks mängijaga, kes hetkel meeskonda ilgelt kvaliteeti ja väravaid juurde tooks. Balo lõi poole hooajaga OM-i eest sisuluselt sama palju, kui Thuram terve hooajaga. Ehk prioriteet #1 peaks olema ikkagi temega uue lepingu tegemine, mitte igasugu Thuramide, Rondonide ja Benedettode taga ajamine. Aga noh, arvestades, kui vaikseks sel teemal on läinud, siis ilmselt uut lepingut meite saamatu juhtkond temaga sõlmida ei suuda.

                        Kommentaar


                          Pipaga on põhimõtteliselt seis selline, et Boca ja mängija enda poolt on Marseille huvi sisuliselt kinnitatud, aga ühtegi pakkumist ei ole veel tehtud. Kui tehakse normaalne pakkumine ja Pipa ise tahab minna, siis Boca kätt ette ei pane. Päris release clause ei pea maksma, mis on 21M, aga puusalt tulistades pakuksin hinnaks 15-18. Sõltub ka sellest, et kui kiiresti me uue mängija leiame, sest juuli lõpuss on 2 tähtsat mängu ja seega võiks üleminek toimuda alles augusti alguses.
                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Benedetto nimi aeg-ajalt taas potsatab kuskil esile.

                          Kommentaar


                            15-18 miljonit hetkel Marseille'l kindlasti maksta ei ole. Esmalt tuleb 30m eest müüa, et UEFA FFP-ga asjad korras oleks.
                            Ocampose eest 14-15m teeniti, kes nüüd kahjuks ametlikult juba Sevillasse liikunud on. (kõike head Lucasele! Oli üks professionaalseima suhtumisega pallureid klubis). Pool on veel vaja ja kui tahetakse uusi nägusi tuua, siis on vaja veel müüa.

                            Benedetto oleks minu arvates üsna riskantne ost. Eriti nii suure summa eest, kuna ta on juba 29-aastane ja tulevikus oleks tema eest väga raske mingitki raha tagasi teenida (a la Mitroghost), kui ta veel peaks ka ebaõnnestuma. Lisaks pole ta kunagi Euroopas pallinud. Aga tundub, et AVB-le ta meeldib. Viimaste uudiste kohaselt on see üleminek praeguseks igatahes pausile pandud.

                            Kommentaar


                              Seda ka, et AVB nö paremaks käeks OM-is saab legendaarne Ricardo Carvalho. Ehk õpetab meite kaitseliini lõpuks ka kaitsma. Materjali ja potentsiaali eelkõige Kamara ja Caleta-Cari näol on kuhjaga.

                              Kommentaar


                                Uudiseid Balotelli kohta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X