320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja muidugi Gabriel Heinze oli veel puudu.

    Kommentaar


      Aitad ehk numbrite ritta panemisega, kui palju see Marseille sel suvel ostusid on teinud? Mul on ammu sassi läinud, aga kas mingi 10 tuleb ära?

      Kommentaar


        Istu 5, Saarlane!
        1 Fomen, 2 Diawara, 3 E.Cisse, 4 Lucho, 5 Mbia, 6 Rool, 7 Andrade, 8 Morientes, 9 Abriel ja 10 Heinze.

        Kommentaar


          Võid mulle suvekatele limonaadi tuua. Ja Taiwo võite ka Milanile müüa.

          Kommentaar


            noh jah yle 30 sed, no näiteks Morientese toomine ei ole halb, tasuta saadi, kogemusi vaja, treener tunneb meest ammusest-kõik ok. aga jah heinze, krt mees on igal pool paras flopp old ju... ja tujutsemistega samuti silma paistnud.Ja kui nyyd tõesti oleks nali et myyakse Taiwo, siis oleks see ikka valus nali.Samuti ei taipa ma Cana myyki, ju mees ise nii nõudis seda... 5 milli ei ole ju mingi argument, olgem ausad.

            Kommentaar


              No eks Marseille ole ise ka palju raha mängijatesse alla taganud, tuli natukenegi tagasi.

              Kommentaar


                nojah kysimus ongi pigem selles, et milleks kui sul raha on vaja sa myyd kopikate eest oma kapteni Priemerist tõenäoliselt välja kukkuvasse klubisse,või mis on valesti et kapten ise on nõus sinna minema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Võid mulle suvekatele limonaadi tuua. Ja Taiwo võite ka Milanile müüa.
                  Ei satu sinna kahjuks, seega mõni teine kord.

                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  noh jah yle 30 sed, no näiteks Morientese toomine ei ole halb, tasuta saadi, kogemusi vaja, treener tunneb meest ammusest-kõik ok. aga jah heinze, krt mees on igal pool paras flopp old ju... ja tujutsemistega samuti silma paistnud.Ja kui nyyd tõesti oleks nali et myyakse Taiwo, siis oleks see ikka valus nali.Samuti ei taipa ma Cana myyki, ju mees ise nii nõudis seda... 5 milli ei ole ju mingi argument, olgem ausad.
                  Ausalt öeldes ei näe ma Morientesel algkooseisus kohta ja ka pingilt eelistaks Kone't/Ben Arfat (oleneb kumb pinki nühkima hakkab). Kuna ta aga tasuta saadi, siis pole viga.

                  Heinze vist mängib paremal äärekaitses?

                  Ideaalis oleksin näinud kooseisu:

                  __________Mandanda__________
                  Bonnart__Diawara__Hilton__Taiwo
                  Lucho_________________Cheyrou/Valbuena
                  ____________Cana____________
                  Ben Arfa________________Niang
                  __________Brandao____________

                  Aga Cana asemel tuleb Mbiaga leppida ja kahtlane on ka Valbuena jäämine, mis mulle isiklikult teeb tuska. Nii Cana, kui ka Valbuena on oma tegudega paari hooaja jooksul hinge pugenud ja kahju on neid minemas näha.

                  Kommentaar


                    ma mingist artiklist saingi aru, et praegu näeb D.D, et tal on ainult üks pikk ryndaja ees Brandao näol. Et ta vajas meest ja vana tuttav Fernando oli tasuta ripakil, siis napsas ära, lootis veel, et kuigi eelmine hooaeg Morientes oli kehvapoolne, ei ole ta siiski juba best before ületanud. Eks siis hooaeg näitab, kas see tõele vastab ja kes algkoosseisus mängib. Mul vahet poleks. Aga mõne olulise värava lööb Morientes ikka ma usun. Noh Kone ja Ben Arfa ei mängi päris Morientese kohta ka, nii et neil tuleb seal äärel omavahel mängu ajapärast kakelda. Ma peaks Ben Arfat siiski võimekamaks...eks näis. Koosseis ju nõrgem siiski pole kui eelmine aasta, see on selge vist. Aga jah Cana tobedast müügist on kahju, arvan et seal mingi klubisisene nagin taga oli...nagu veel olen aru saanud on ühte keskkaitsjat veel oodata.Aa selle unustasin lisada Heinze on siiski vaskkaitsja ja mänginud ka keskkaitses hädapärast.

                    Kommentaar


                      Heinze mängib vasakkaitset.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        Noh Kone ja Ben Arfa ei mängi päris Morientese kohta ka, nii et neil tuleb seal äärel omavahel mängu ajapärast kakelda.
                        See oleneb, kas Deschamps kavatseb terve hooaja 4-3-3 mängida.

                        Leping Heinzega sõlmiti kolmeks aastaks ja numbriks saab 19:

                        Kommentaar


                          Eilne mäng Lens'iga siis:http://www.youtube.com/watch?v=q97AvirpUbI
                          Brandao ei olnud eelmine aasta sümpaatne aga nüüd hakkab oma väravatega juba muljet avaldama.
                          Droit Au But

                          Kommentaar


                            Lens'iga mäng oli ühtlasi ka viimane hooajaeelne sõprusmäng. Selle nädala laupäeval algab juba liiga ja esimene mäng toimub võõrsil Grenoble vastu.

                            Mis mind isiklikult natuke pre-seasoni mängudes häris oli see ,et mänguolukordedes eriti väravaid ei löödud vaid enamus väravad sündisid standardolukordadest.

                            Kommentaar


                              www.OM.net on tänasest ka uue ja ilusa väljanägemise saanud.

                              Kommentaar


                                Mamadou Samassa on hooajaks laenule saadetud Valenciennese meeskonda, mis oli ka parim lahendus pärast Morientese, Lucho Gonzaleze muretsemist ja Grandini laenult tagasitulemist. Kuigi räägiti ka mehe müümisest Inglismaale (Borole) ,siis seda õnneks ei tehtud.

                                Eile tegi Deschamps ka olukorra Morientese ja Brandao kohapealt selgeks, öeldes ,et mõlemale antakse võrdne võimalus ja Brandaot ei kavatseta maha müüa.
                                Arvatavasti saab aga Brandao rohkem mänguaega, kuna Morientese kahjuks räägib tema vanus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X