320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mina ei nutaks sugugi, kui ei tooda ühtegi kõlavamat ja tuntumat nime, täiendatakse meeskonda talendikamate noortega, eeldusel et hiljem suudetakse neid ka ikka mõnda aega klubis pidada. stabiilsus ja tulevikuvisioon on endiselt see, mida mina ootaks. jumal tänatud, et om-i ei seostata mingite adebayoridega nagu mõnd teist.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Ntep'i eest kümpa poleks küll mingi risk isegi Marseille poolt. Hetkel korralikult jalgu alla saamas.
      Jah aga mitte ikkagi päris see sama Ntep, kes kaks hooaega tagasi lammutas ja ka koondisesse murdis. Alessandrini näol on hoiatav näide kohe varnast võtta, kes samamoodi oma esimesel hooaja kõrgliigas Rennes`i eest väga hea oli, aga siis õige pea tulid vigastused ja vormi langus, milledega ta senini heitleb. Ja kui palju ma ka seda ei sooviks (ikkagist Marseille oma poiss ju), siis me ilmselt ei näegi Marseille` särgis Alessandrinilt selliseid esitusi nagu 2012. aastal Rennes`is. Ntepil on olnud sarnaselt vigastustega probleeme, mis teeb ettevaatlikuks, kuigi jah, sel hooajal on ta seni õnneks enam-vähem terve püsinud (3x ptüi üle vasaku õla). 10 milli Prantsusmaa mõistes on täitsa korralik summa. Kahe aasta taguse Ntepi eest oleks kahe käega poolt, et selline summa temale magama pannakse aga hetkel paneb ikkagi mõtlema. Arvestades ka, et tal saab Rennes`iga suvel leping otsa. Samas varajasel öötunnil ei löö ka esimese otsaga kedagi teist sellist ette, keda võiks reaalselt (hind+saadavus) talvel vasakule vaadata.

      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      mina ei nutaks sugugi, kui ei tooda ühtegi kõlavamat ja tuntumat nime, täiendatakse meeskonda talendikamate noortega, eeldusel et hiljem suudetakse neid ka ikka mõnda aega klubis pidada. stabiilsus ja tulevikuvisioon on endiselt see, mida mina ootaks. jumal tänatud, et om-i ei seostata mingite adebayoridega nagu mõnd teist.
      Kõrgemad jõud hoidku jah selle eest!

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        jumal tänatud, et om-i ei seostata mingite adebayoridega nagu mõnd teist.
        oleks ju tore, tuleb kohale ja esimesel kohtumisel klubi presidendiga valab tee sisse viskit
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          kui kõlakaid uskuda, siis see kõik montpellieri ei morjenda, aga vb neil on viskisõbrast president, kes muidu peab üksi jooma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Samas varajasel öötunnil ei löö ka esimese otsaga kedagi teist sellist ette, keda võiks reaalselt (hind+saadavus) talvel vasakule vaadata.
            Ma usun, et Ntep'i 10 milliga küll kätte ei saa. Ta on hetkel head hooaega tegemas ikkagi. Pigem sinna 20milli kanti. Aga kui vaadata, keda Marseille võiks vasakule äärde vaadata Ligue 1 mängijate seast, siis midagi nagu leiaks. Näiteks Sammaritano Dijonist peaks soodsa hinnaga kätte saama. Samas tal vanust ka juba turjal, kuid paariks hooajaks ju sobiks. Samamoodi näiteks Bautheac Lillest, kuid tema eest peaks rohkem välja käima kui Sammaritano eest. Eriti säästukas oleks Fofana toomine Lorientist. Lorientil hooaega nagunii hetkel ebastabiilselt läinud, võibolla saab ta ära meelitada paari milli eest. Kui tuleviku peale mõelda siis võiks uurida ka Ounase kohta Bordeaux käest. Tõsi, kuna tegemist talendika noorega siis võib tema hind tiba krõbedaks muutuda Marseille jaoks.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              mu jaoks ongi huvitav, et ei tea praegu, mis kategooriates uus omanik ja juhtkond kavatsevad toimetada. võib vaid eeldada, et peast lolliks ei minda ja mingit suuremat osturallit ei korraldata ja maailma tippliigade võistu pakkuda ei suudeta. aga kas ollakse vähemalt siseturul jälle konkurentsivõimelised rahaliselt, see on suurim küsimus mu jaoks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                Ma usun, et Ntep'i 10 milliga küll kätte ei saa. Ta on hetkel head hooaega tegemas ikkagi. Pigem sinna 20milli kanti. Aga kui vaadata, keda Marseille võiks vasakule äärde vaadata Ligue 1 mängijate seast, siis midagi nagu leiaks. Näiteks Sammaritano Dijonist peaks soodsa hinnaga kätte saama. Samas tal vanust ka juba turjal, kuid paariks hooajaks ju sobiks. Samamoodi näiteks Bautheac Lillest, kuid tema eest peaks rohkem välja käima kui Sammaritano eest. Eriti säästukas oleks Fofana toomine Lorientist. Lorientil hooaega nagunii hetkel ebastabiilselt läinud, võibolla saab ta ära meelitada paari milli eest. Kui tuleviku peale mõelda siis võiks uurida ka Ounase kohta Bordeaux käest. Tõsi, kuna tegemist talendika noorega siis võib tema hind tiba krõbedaks muutuda Marseille jaoks.
                20 milli mängija eest, kel poole aasta pärast leping otsa saab ja kes on vigastustealdis, maksavad küll ainult inglased.
                Kui vasakule kedagi vaadata, siis peaks see keegi ikkagi olema selline, kes kvaliteedi poolest midagi juurde tooks, sest see positsioon selles mõttes ei põle, et sinna poleks hetkel variante, vaid lihtsalt võrreldes Thauvini äärega jääb vasak äär nõrgaks, mängigu seal Sarr, Cabella, N'Jie või Alessandrini. Sammaritano, Bautheauc ja Fofana minu arvates ei ole hetkel sellisel tasemel mehed, kes suudaks olemasolevale seltskonnale midagu juurde anda. Ounas võibolla, kuid ilmselt ta pole saadaval ja ta on vist rohkem paremat äärt sel hooajal kündnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  20 milli mängija eest, kel poole aasta pärast leping otsa saab ja kes on vigastustealdis, maksavad küll ainult inglased.
                  Kui vasakule kedagi vaadata, siis peaks see keegi ikkagi olema selline, kes kvaliteedi poolest midagi juurde tooks, sest see positsioon selles mõttes ei põle, et sinna poleks hetkel variante, vaid lihtsalt võrreldes Thauvini äärega jääb vasak äär nõrgaks, mängigu seal Sarr, Cabella, N'Jie või Alessandrini. Sammaritano, Bautheauc ja Fofana minu arvates ei ole hetkel sellisel tasemel mehed, kes suudaks olemasolevale seltskonnale midagu juurde anda. Ounas võibolla, kuid ilmselt ta pole saadaval ja ta on vist rohkem paremat äärt sel hooajal kündnud.
                  10 miljonit on ulme ükskõik millise mängija eest, kellel leping 2017 suvel läbi saab. Eriti veel Marseille suguse klubi kohta.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    10 miljonit on ulme ükskõik millise mängija eest, kellel leping 2017 suvel läbi saab. Eriti veel Marseille suguse klubi kohta.
                    Aga 40+ milli kohe 30-aastaseks saava mängumehe eest?


                    Mäletan, et kui McCourt klubis ohjad üles võttis, siis lausus sõnad, et we will never outspend PSG but we can outsmart them!. Pole päris kindel, et 40+ milli Payeti eest oleks see kõige targem tegutsemine praegusel ajahetkel. Minu arvates võiks alustada akadeemia reformimise ja üldse noortesse ja noorematesse mängijatesse investeerimisega. Küll hiljem jõuab ka kulutada, kui vajadust on. Hetkel võiks ikkagi nö vundamendi ehitamisega alustada.

                    Teistest nimedest, keda pole siin mainitud, on veel läbi käinud Gregoire Defrel, Sofiane Feghouli, Morgan Schniderlin ja Garcia vana tuttav Aurelien Chedjou.

                    Kommentaar


                      Maski märg unenägu?

                      Crystal Palace goalkeeper Steve Mandanda met with Marseille Sporting Director Andoni Zubizarreta about a possible return to the Ligue 1 club last month, according to our colleagues at L’Équipe.

                      The news first filtered out last night when RTL evoked the possibility of a Mandanda return. The French international occupied the first choice goalkeeper slot upon his arrival, but following an injury, Wayne Hennessey appears set to retain his place despite Mandanda’s return to fitness.

                      Mandanda is understood to be nostalgic about a possible return to Marseille, having left the club in summer so that it could raise finances rather than anything else. The door appears to be open.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Mitte päris. Loomulikult tahaks Mandandat tagasi. 100%. Aga sel juhul peaks Pelé pingile taanduma, kes on kannatlikult oma aega oodanud, ja kui see lõpuks nüüd suvel Steve'i lahkumiseha saabus, on ta sellest kahe käega kinni haaranud ja väga hea olnud. Inimlikul tasandil oleks temast lihtsalt kahju. Samas Mandanda ei tahtnud Marseille`st lahkuda, aga klubi finantsolukord suvel teda selleks pooleldi sundis. CP-s ta on vist ka vormi ja vigastustega hädas olnud ja siit vaadatest vähemalt mulle tundub, et pole ka 100% motiveeritud.

                        Üldiselt ma väga tõsiselt kõiki neid kuulujutte ei võtaks, mida hetkel toodetakse. Kõik teavad, et OM-il on hetkel raha ja koosseis vajaks värskendust, mistõttu kõiki màngumehi, keda vähegi annaks klubi enda (endised mängijad, kunagised targetid), Rudiga (tema endised hoolealused teistest klubidest) ja spordidirektori Zubizarretaga (Hispaania liiga taustaga mängijaga) linkida, ka seda meedia poolt tehakse. Mandanda juttu ma usun ja näiteks Sansoni ja Payeti oma ka aga vähemalt 50% igasugu muust on meedia enda väljamõeldis.

                        Kommentaar


                          Aga jaanuari esimeseks saabujaks näib olevat hoopis keegi David Henen. 20-aastane Belgia ründaja, kes kuulub Evertoni hingekirja. Kuna kuulduste kohaselt tõmmati noormees Luis Campose ja Lille`i nina alt ära, siis väga kehva mehega tegu olla ju ei saa, right? Midagi muidugi ametlikku veel ei ole, aga tundub piisavalt tundmatu ja under the radar olevat, et vist meedia väljamõeldis ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Aga jaanuari esimeseks saabujaks näib olevat hoopis keegi David Henen. 20-aastane Belgia ründaja, kes kuulub Evertoni hingekirja. Kuna kuulduste kohaselt tõmmati noormees Luis Campose ja Lille`i nina alt ära, siis väga kehva mehega tegu olla ju ei saa, right? Midagi muidugi ametlikku veel ei ole, aga tundub piisavalt tundmatu ja under the radar olevat, et vist meedia väljamõeldis ei ole.

                            Mäletan, kui Everton ta ostis, tundub Iseka vol2.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Aga 40+ milli kohe 30-aastaseks saava mängumehe eest?


                              Mäletan, et kui McCourt klubis ohjad üles võttis, siis lausus sõnad, et we will never outspend PSG but we can outsmart them!. Pole päris kindel, et 40+ milli Payeti eest oleks see kõige targem tegutsemine praegusel ajahetkel. Minu arvates võiks alustada akadeemia reformimise ja üldse noortesse ja noorematesse mängijatesse investeerimisega. Küll hiljem jõuab ka kulutada, kui vajadust on. Hetkel võiks ikkagi nö vundamendi ehitamisega alustada.

                              Teistest nimedest, keda pole siin mainitud, on veel läbi käinud Gregoire Defrel, Sofiane Feghouli, Morgan Schniderlin ja Garcia vana tuttav Aurelien Chedjou.
                              täiesti nõus, ennem võiks klubist teha sellise klubi, mis ka klubi on. tugev akadeemia oleks selle esimene eeldus. ja mis payet-i puutub, siis olgu kuidas on, aga tegemist on siiski sama inimesega, kes klubis on kord juba mänginud. see sama mees, kellel on aeg-ajalt raskusi enese motiveerimisega. oht selleks oleks OM-is olemas kahtlemata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Mäletan, kui Everton ta ostis, tundub Iseka vol2.
                                Leyaga läks tiba kehvasti jah, ja ta on kuulduste kohaselt Garcia soovil tagasi Anderlechti saadetamas. Suvel sai juba selle üleminek mõtekus kahtluse alla seatud. Mitte, et ma arvaks, et ta kehva mängumees oleks, aga mis mõttega 18-aastane kutt hooajaks lihtsalt laenule võtta? Ega tal palju mänguaega ei olnudki reaalne saada ja vahetustest sekkudes nii noorel mehel on niiehknaa raske end täielikult pildile mängida. Loogiline oleks, kui ta oleks kauemaks/permanentselt toodud ja talle aega antud.

                                Aga Henenit ajab ikkagi ka kuulduste kohaselt Luis Campos ja Lille taga. Campos teab noormeest Monaco aegadest, kui ta Anderlechtist Monaco reservides laenul käis. Camposel üldiselt on hea nina talentide peale (Fabinho, Bernardo Silva nt), mis nagu viitaks sellele, et midagi ikkagi selles mängumehes on. Mina muidugi pole teda kunagi mängimas näinud. Aga noh, hetkel pole ka sellel teemal mingeid arenguid enam toimunud. Näis.

                                Edit: Nagu ma aru saan, siis Everton on vahepeal omale uue noore ründaja toonud, mis vist Henini nö klubi siseselt nokkimisjärjekorras veel tahapoole lükkas, ja nagu viitaks, et belglane on liikumas?

                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                täiesti nõus, ennem võiks klubist teha sellise klubi, mis ka klubi on. tugev akadeemia oleks selle esimene eeldus. ja mis payet-i puutub, siis olgu kuidas on, aga tegemist on siiski sama inimesega, kes klubis on kord juba mänginud. see sama mees, kellel on aeg-ajalt raskusi enese motiveerimisega. oht selleks oleks OM-is olemas kahtlemata.
                                No just. Vaadates näiteks Lyoni, siis teeb kadedaks küll. 7-8 kaheksa oma akadeemia kutti stabiilselt algkoosseisus. Marseille`s ja selle piirkonnas on talenti küll ja veel, aga klubi akadeemia on ikkagi suhteliselt keskpärane ja palju sellest talendist läheb lihtsalt raisku või korjatakse teiste poolt üles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X