320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mis olid need suured lubadused mida klubi rikkus?
    eks saame teada siis kui D.P sellest kunagi lähemalt räägib meile ... isiklikult ma ei usuks mitte ühtegi sõna mida see Sullivan suust välja ajab.

    Kommentaar


      Ma usun, et me võime selle Payeti teema ühe sõnaga kokku võtta: "homesickness". Ei ravinud seda ei rohkem raha, tasuta reisid aeg-ajalt koju ja tagasi ega fännide seas (liialdatult öeldes) jumala staatus. Loodetavasti ta lähiajal ikka annab mõnele Prantsusmaa väljaandele pikema intervjuu. Oleks huvitav kuulda, mis täpselt ikkagi toimus.

      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      ehk on pigem ost mõeldes järgmisele aastale, sest vainquer on ju laenul ainult ja no diaby, diarra ja selliste seltsimeestega ei saa küll arvestada.
      Ma julgen pakkuda, et Vainqueur ostetakse Romalt suvel välja. Spalletti plaanidesse ta ilmselt nagunii ei kuulu. Meil on üldises plaanis hästi esinenud. Ma muidugi ei tea, kas sinna laenulepingusse väljaostuklausel pandi, aga kui mitte, siis sellest olenemata peaks võimalik olema ta Itaaliast ära tuua. Sertici puhul ma kardan, et ta jääks alustajana tiba lahjaks, aga näis.

      Eyraud ütles tänasel Sertici esitlusel, et sellega Marseille` jaanuariaken ka sulgeb. Ma loodan, et ajas lihtsalt puru silma, sest Gomisile korralikku vahetusmeest jätkuvalt pole. Diarrast ilmselt tänase päeva jooksul lahti ei saada, aga Hiinas on aken veel veebruari lõpuni lahti.

      Kommentaar


        arsenal vist üritab debuchyst lahti saada ja muidugi paaritatakse garciale viidates marseille ga. iseenesest oleks kena küll. kuigi ka veteran.

        Kommentaar


          Prantsusmaa karikasarja 1/16-finaali kohtumise alg11 vs Lyon (@Vel):

          Pelé

          Sakai - Fanni - Rolando - Evra

          Lopez - Vainqueur - Sanson

          Thauvin - Gomis (c) - Cabella

          Suuri muudatusi võrreldes reedese Montpellier mänguga ei ole, mis näitab, et Rudi võtab antud karikat tõsiselt. Vaid Sanson asendab algkoosseisus Anguissat. Payet on pingil.

          Ise mängu kahjuks liikuvas pildis ei näe, aga üritan kuskilt (twitterist võibolla) live-texti jälgida. Allez!

          Kommentaar


            2-1 selle ilusa kiilaka väravast lisaajal!

            Kommentaar


              OM-OL 1:1, LA 2:1

              La Provence`i hinded mängijatele:


              1-0 Fanni

              JuriM juba kustutas ära, aga tõesti, Prantsusmaa karika kaheksandikfinaalis loositi vastaseks Monaco. Õnneks kodus. Toimumis kuupäevaks 1. märts. Näis kas kolm on kohtu seadus ning kas Rudi ja co on neist kahest suurest kaotusest sama vastase vastu liigas õppust võtnud. Ei tea muidugi, mis seisud Monacol selleks ajaks teistes sarjades on, ehk, mis koosseisuga selleks mänguks tullakse aga OM-i jaoks on Prantsusmaa karikas kindlasti väga tähtis ja sisuliselt ainukene reaalne võimalus midagi sel hooajal võita. Kehva lugu on muidugi see, et viis päeva varem kohtutakse liigas PSG-ga. Ehk kaks väga rasket mängu jutti.

              Homme aga on juba ees ootamas liigamäng Metziga võõrsil. Eemale jääb Evra, kes on vigastusega väljas umbes kaks nädalat, aga õnneks on Bedimo lõpuks pikalt vigastuspausilt tagasi. Sertic on ka esmakordselt mängupäeva koosseisus:
              Gardiens : Pelé, Samba
              Défenseurs: Sakai, Rolando, Rekik, Doria, Fanni, Bedimo
              Milieux : Vainqueur, Lopez, Zambo Anguissa, Khaoui, Sanson, Sertic
              Attaquants : Thauvin, Gomis, Sarr, Cabella, Payet

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                JuriM juba kustutas ära, aga tõesti, Prantsusmaa karika kaheksandikfinaalis loositi vastaseks Monaco. Õnneks kodus. Toimumis kuupäevaks 1. märts. Näis kas kolm on kohtu seadus ning kas Rudi ja co on neist kahest suurest kaotusest sama vastase vastu liigas õppust võtnud. Ei tea muidugi, mis seisud Monacol selleks ajaks teistes sarjades on, ehk, mis koosseisuga selleks mänguks tullakse aga OM-i jaoks on Prantsusmaa karikas kindlasti väga tähtis ja sisuliselt ainukene reaalne võimalus midagi sel hooajal võita. Kehva lugu on muidugi see, et viis päeva varem kohtutakse liigas PSG-ga. Ehk kaks väga rasket mängu jutti.

                Homme aga on juba ees ootamas liigamäng Metziga võõrsil. Eemale jääb Evra, kes on vigastusega väljas umbes kaks nädalat, aga õnneks on Bedimo lõpuks pikalt vigastuspausilt tagasi. Sertic on ka esmakordselt mängupäeva koosseisus:
                Gardiens : Pelé, Samba
                Défenseurs: Sakai, Rolando, Rekik, Doria, Fanni, Bedimo
                Milieux : Vainqueur, Lopez, Zambo Anguissa, Khaoui, Sanson, Sertic
                Attaquants : Thauvin, Gomis, Sarr, Cabella, Payet
                See kuradi Telefoniga foorumis editamine.. Nii frustreeriv.

                Kommentaar


                  Alg11 vs Metz (A):


                  Sertic on koguni algkoosseisus debüteerimas ning Sarr alustab tipus oma vana meeskonna vastu. Gomis, Payet, Sanson, Vainqueur ja Bedimo on aga kõik pingil. Pisut üllatav aga samas tasub arvesse võtta, et alles teisipäeval mängiti rasked 120 minutit Lyoni vastu.

                  Kommentaar


                    Metz - OM 1-0



                    Läks nii nagu enne mängu pisut karta oli. Energilisusest ja teravusest jäi pärast teisipäevasest rasket 120 minutit eile puudu. 80. minutit domineeriti ja hoiti palli, kuid sellega midagi erilist teha ei suudetud. Esimesel poolajal sai korra Thauvin vastaste väravavahiga silmitsi (Lopezi mõõdetud söödust), kuid viivitas löögiga nii kaua, et Didillo jõudis jaole. Teisel poolajal käis ka pall korra Payeti antud karistuslöögi järel vastaste väravavõrgus ära, aga selle sinna peaga lükanud Gomis oli jõudnud napilt suluseisus ning üks Payeti tsenderdus võttis vastaste mängijast kerge rikošeti ning maandus latis. 80. minuti kandus võttis aga kodumeeskond pärast vahetusi ohjad üle. Pelé küll esmalt kahel korral päästis, kuid just tema eksimusest lõpuks mängu ainukene värav paraku sündis, kui Yann Jouffre keerutas kasti lähistel antud karistuslöögi väravasse. Löök ise ei olnud midagi erilist, kuid Pelé otsustas mingil põhjusel löögi hetkel teist nurka katma tormata ega jõudnud enam vastuliikumisel piisavalt reageerida ja nii see pall püüdmatult väravas maanduski.

                    Eilne näitas taas kenasti ära, miks Gomisele vahetusmehe mitte toomine viga oli, sest Sarr oli eile tipus nagu peata kana, ega suutnud absoluutselt mitte midagi teravat korda saatnud nagu ka mitte Cabella, kes sinna aeg-ajalt ära eksis, aga kumbki pole ka tipuründajad. Kehvapoolne debüüt ja esitus ka Serticilt, kes oli esimese poolaja lõpus lähedal penalti ära kinkimisele. Payeti ja Gomisi sekkumine teise poolaja keskel tõi pisut sibinat-sabinat kuurda ja Dimi puhul saime taas näha, kui kvaliteetseid palle ta suudab surnud palli olukordades kasti toimetada. Et midagigi positiivset.

                    Pikalt aga puhata ja haavu lakkuda ei saa, sest juba tuleval kolmapäeval oodatakse liigaraames külla Guingamp'd, kes on üks peamisi konkurente 5. kohale, mis viib järgmiseks hooajaks EL-i (kuna PSG ja Monaco mängivad Liigakarika finaalis). Top 3-4 peale eilset on ilmselt juba helesinine unistus.

                    Kommentaar


                      mis ma tähele panin eilset mängu vaadates, et isegi mängu domineeritakse ja söötu lükatakse, siis see asi käib liiga aeglaselt. jookse ja avanemisi tihtipeale polegi. lihtsalt söötmine söötmise pärast. muidugi veelgi olulisem detail on ikka see, et kaitse on nii vastikult aeglane. see on ikka kohutav ja mitte ainult need veteranid seal taga, vaid ka ntks sakai äärel on pidevalt hädas vastaste kiirusega. eilegi tegi just tema värava toonud karistuslöögi olukorras vea ja just sellepärast, et jäi teab mitmendat korda hiljaks. värava puhul mainiks ära, et löök ise tuli rikošetist ja pelel libises jalg alt ära. kui enda hüppe suunda muuta tahtis.

                      Kommentaar


                        No vot siis. Mina oma udusest streamist vaadates rikošetti ei märganud. Juba veider tundus mulle igatahes Pelé tegutsemine selles olukorras. Rikošett muidugi seletab. Aga seda aegluubis tegutsemist ma põhjendaks ikkagi sellega, et alles teisipäeval rassiti 120 minutit Lyoni vastu karikas. Ja Sakai ju minu teada mängis karjääri varasemas faasis äärepoolikus. Minu arvates tal otseselt jooksukiirusega probleemi ei ole, vaid rohkem tehnilisemate vastaste tempo muutusega. Ehk teda on jube kerge sõlme keerata.

                        Kommentaar


                          just, just sõlme ta seal keerati ka, ikka maru lihtsalt muidugi. mis puutub veel Serticit, siis peale selle olukorra, mis oleks pidanud pennal olema ilmselgelt, ei teinud ta midagi väga kehva. et ehk saab veel ree peale. eks kõigil uutel läheb natuke aega ennem, kui päris oma mängu leiavad.

                          Kommentaar


                            Lives tundus ilus karistuslöök aga jah peale Montepellier hävitamist ei oleks uskunud, et Metzi vastu Marseille võiks komistada.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Njie Clintonile (vasakul) kukkus ka Aafrikast midagi. Tubli poiss!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X