Lehekülg 75, kokku 201 EsimeneEsimene ... 256571727374757677787985125175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 4015

Teema: Betsafe

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Avasin endale neljapäeva lõunal konto triobetis, laadisin kohe ka pangaülekandega raha aga siiamaani pole veel tulnud. Kas see on normaalne või peaks kirja saatma neile?
    See ei ole normaalne, raha peaks üle tulema momentaalselt. Uuri konto väljavõtetelt, kas üldse raha on su kontolt maha võetud ning seejärel võid triobeti klienditoega ühendust võtta.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha. Selleks pead mulle privamessi saatma siin oma nimega ntx
    Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pildistab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.
    Aramis kuule, minu max bet Triobetis on 15 eurot ja max win 30 eurot ükskõik millele. Uue või "puutumata" accountiga inimesed saavad samadele asjadele panna mõnikord tuhat eurot ja rohkemgi. Kuidas kommenteerid?

Ei ole Sinu suhtes isiklikult vaenulik

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Võime täpsustada sinu limiidi põhjust privaatses vestluses. Üldjuhul on limiteerimise põhjusteks cheat või surewin betting. Ma loodan, et alates sellest ajast, kui saab eraldi lisa küsida panusele, kui see oma limiidist üle läheb, siis ikkagi saavad ka limiteeritud kliendid rohkem panustada.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Võime täpsustada sinu limiidi põhjust privaatses vestluses. Üldjuhul on limiteerimise põhjusteks cheat või surewin betting. Ma loodan, et alates sellest ajast, kui saab eraldi lisa küsida panusele, kui see oma limiidist üle läheb, siis ikkagi saavad ka limiteeritud kliendid rohkem panustada.
    Aramis, oled Sa ise muidu trader Trios? Või mõni muu asjamees?

Miks ma seda siin tõstatsin on see, et soovisingi teada, et kas Sinu arvates on see mõistlik, kui ühel isikul piiratakse panus 15 euro peale ja teine isik saab samale asjale samadel tingimustel panustada näiteks 1500 eurot? Ma ei hakka seda lisa küsimist puutuma, sest me mõlemad teame, et lisa antakse ainult nendele panustajatele, kes ei tea mida nad teevad või kes lollustele panustavad. Cheatimisest ma ei tea midagi, see on ilmselt clockbeating lives ja fixid millega pole kokku puutunud.

Teine küsimus ka, et kas nii terve industry, kui ka Triobet ei peaks nagu selgelt välja ütlema, et kui sa midagi bettimisest tead, siis ära meil panusta, kuna meil ei ole winners welcome?

Ma ei süüdista Sind ega Triot milleski, kuid mulle tundub see bookmaking business üks väga silmakirjalik äri olema, kus korraldaja promob seda, kuidas mingi vend võitis lambikomboga 5k, samas, kui mõnedele isikutele ei lubata üle 15 euri panemist 1.10 shoti peale. Minu enda isiklik seisukoht on see, et kui bookiel ikka mune pole, siis ollakse vales äris. Mis Sa sellest kõigest arvad?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mina ütleks nii, et ma olen täisti nõus sellega, et sw vastu võideldakse. See ei ole see panustamine, mida mina panustamiseks pean.
    Ükski niisama tark inimene nii lihtsalt oma limiiti ei kaota, kui keegi ntx jätkuvalt panustab mingeid foorumi tippe jne, siis on võimalik, et limiteeritakse natuke, aga mitte sellisel kujul nagu sinu näide on.
    Mis lisa küsimisse puutub, siis ma ikka selgitaks seda. Ja ntx sellise näitena, et vahel me ju soovime ka minna vastuollu teist kontoritega ja tahame sw-d , siis aktsepteeritakse kõik lisad kõigil.
    Ja tulles selle viimase asja juurde - see "munade" puudumine väljendub minu arust seal, kui kõrgele mõni firma on julge panuseid aktsepteerima. Meie pole hiiglased ja peame kuskil piiri tõmbama ja nii on. Aga... kuna sina sidusid selle asja oma limiidiga, siis ma ikkagi tuleks esimese lõigu juurde tagasi...sw on big no-no ja kõik. Olgu see siis silmakirjalik või mitte.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
    Aramis kuule, minu max bet Triobetis on 15 eurot ja max win 30 eurot ükskõik millele. Uue või "puutumata" accountiga inimesed saavad samadele asjadele panna mõnikord tuhat eurot ja rohkemgi. Kuidas kommenteerid?
    Võida vähem!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

See kihlveokontor peaks loll olema, kes tõsiselt tarka panustajat enda juurest ära ajab. Väga paljude liigade risk managment on ehitatud paari kliendi peale, kelle panuste järgi liiguvad ka koefid. See on väga kasulik äri ja selliste klientide alles hoidmiseks võetakse ka nende lisa panused vastu.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aramis, tänud vastuste eest. Ma muidugi ei saa paljude asjadega nõustuda. Aga mis sa arvad, teeks eraldi teema selle jaoks ega hakkaks üldist Triobeti teemat risustama? Noh, selline teema, kus mina lahmin ja küsin ja sina vastad AUSALT Mis sa arvad?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Privaat sõnumitega, jah palun.
    Ma pole nii tark mees, et teise targa küsimustele vastata, nii, et eraldi teemat pole mõtet teha.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Äkki on huvilisi rohkem ja saad businessi köögipoolt ka veidi avada? Selles mõttes, et mul oleks kindlasti küsimusi ka üldise bookienduse kohta, näiteks see, kui sageli positsiooni võtate ja kuidas liabilityt maandate. Privaadis ei saa ju teised ka kaasa rääkida. Kuidas oleks?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mnjaa...ma ei ole päris kindel, millised mu volitused on meie köögipoolt näitamaks. Ma võin uurida - aga eelistaks seda kuskil siiski seltskonnas õlleklaasi taga rääkida kui siin suisa eraldi teemat teha.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Selles mõttes, et ega mina ka ju teie köögipoolt tea ja ega meist keegi ei kipu ju köögipoolega tutvumiseks Maltale lendama. Mul on lihtsalt hunnik küsimusi, mis pikaajaliselt on selle businessi kohta tekkinud, kuid keegi ei kipu nendele avalikult vastust ka andma.

Kahju, et sa nii kaitsepositsioonile kohe tõmbusid, siin eelneva vestluse pinnalt justkui jäi mulje, et oled valmis inimesi nende küsimustes aitama.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Paraku, paraku. Ma arvan, et ma hetkel pole valmis kihlveokontori realityt tegema, aga ma tulen kindlasti kevadel Eestisse ja vana sõpruse nimel olen nõus paari õlle kõrval sind valgustama asjade üleüldisest pildist.
    Senikauaks aga panustage kõik Triobetis saksa ja shveitsi jalgpalli - on teil põnevam ja mul ka

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tänud pakkumise eest, jätan meelde. A kuidas nende Saksa ja Šveitsi vutiga oleks, laksid mu limiidi 300 euro peale per bet ja ma näitan sulle selle eest, kuidas Aasias line liigub? Win-win diil, muarust.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tuleta mulle privameesis oma nimi meelde ja ma vaatan, mis ma teha saan. Mina oma liigades riski eriti ei karda, shveitsi 2 on natsa triky muidugi.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

See on juba top notch suhtumine. Ma pugemise raames mainiks, et Saksa on Trios tõesti bookide osas suht solid olnud viimasel ajal, limiidid olid vanasti ka head. Šveits on veits rohkem loose, aga raskem liiga kah, ilmselt.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Igaksjuhuks küsin , et ega triobetis sellist varianti pole, et tegin lolli peaga kaks panust homsetele mängudele, aga sooviks muuta neid. On sellist varianti?
    Koondise põhimängija

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Igaksjuhuks küsin , et ega triobetis sellist varianti pole, et tegin lolli peaga kaks panust homsetele mängudele, aga sooviks muuta neid. On sellist varianti?
    ei ole
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ärge kolige privasse, väga huvitav teema on. Loen ja kõrvad liiguvad.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aramis ei taha vist trade secretseid välja rääkida

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •