Lehekülg 80, kokku 201 EsimeneEsimene ... 307076777879808182838490130180 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 4015

Teema: Betsafe

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
    Artiklist tundub, et tüüp panustas ilmselge palbi peale ja Triobet nussis teda vastu, jättes kaotanud panuse kehtima, am I right? Sitt käitumine Trio poolt sel juhul, eriti kui panustaja ei adunud, et ta millegi vastu nagu eksiks.

Päeva lõpuks pole kihlvedu Eesti õiguse kohaselt niikuinii leping, vaid mittetäielik kohustus, seega ei oska arvata, millest Maksuamet siin kinni peaks üldse hakkama.
    Artiklit ma väga hoolega ei viitsinud lugeda, aga tegemist vist sama juhtumiga, mis siinsamas teemas eelmisel lehel kirjeldatud.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
    Artiklist tundub, et tüüp panustas ilmselge palbi peale ja Triobet nussis teda vastu, jättes kaotanud panuse kehtima, am I right? Sitt käitumine Trio poolt sel juhul, eriti kui panustaja ei adunud, et ta millegi vastu nagu eksiks.

Päeva lõpuks pole kihlvedu Eesti õiguse kohaselt niikuinii leping, vaid mittetäielik kohustus, seega ei oska arvata, millest Maksuamet siin kinni peaks üldse hakkama.
    Jah, täpselt nii oligi. Ja kui siin teemaks läks, siis ma selgitasin privas talle, et ma ei jaga seda arvamust, et mõlemat ei peaks canceldama ja tegin talle tagantjärgi selle canceli. Natuke mulle isiklikult on solvav, et sellest hoolimata mees oma 5 euro pärast meedias lärmi teeb. Ja kurb on see, et panustaja siiski adus, et tegemist on sisestusveaga nagu vestlusest suppordiga välja võib lugeda.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Meelega palbile (palpable error) panustamine mängija poolt on selgelt pahauskne, seega on Triobeti void iseenesest OK. Sisuliselt väga sarnane olukord sellele, kus poes on asjal ilmselgelt vale hinnasilt ja ostja nõuaks asja saamist hinnasildil oleva hinnaga. Ülejäänu on kõik korraldaja ja kontori vahelise suhtluse küsimus.
    Samas tagantjärele pärast mängu voidimine ei ole juba õige põhimõtteliselt, kuna see on sisuliselt mängija peal freerollimine.

Mul palpis Trio kunagi aastate eest 4 mängu korraga, väites, et oli märgitud wrong venue. Oddsid olid õiged tho ja sain pärast venue muutmist uuesti samadele objektidele raha peale. Miks neid venue nimetuse pärast palpida vaja oli, seda ma ei saanudki aru. CS oskas aint rulebooki juurde juhatada.

Kui Triol on kasutustingimustes selgelt ja ühemõtteliselt kirjas, et voidida võib teatud tingimustel ja kui need tingimused olid täidetud, siis ei ole Maksuametil midagi uurida. Samas, Eesti litsentsiomanike probleem on selles, et on võetud oma Malta kasutustingimused ja tõlgutud need sitta Eesti keelde, arvesse võtmata, et Eesti õigus ja Malta õigus on erinevad. Trio kasutustingimustest oli kunagi väga lihtne leida lõike, mis pole isegi meie võlaõigusseadusega kooskõlas, seda peaks EMTA hoopis uurima.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Selle wrong venue asjaga on see, et kui on vähegi kahtlus, siis me peaks tegema canceli ära, sest on kliendid, kes peale mängu viitavad sellele ja nõuavad reeglitele viidates cancelit. JA siis me paraku peame tegema ka - et parem kohe ära teha.
    Peale mängu canceli osas jagan sinu arvamust - pole ilus ja see on asi, mida kui vähegi võimalik me väldime. See on meie tegemata töö, kui me ei märka juba enne mängu algust, et meil on vigased koefid väljas. Aga seda ma luban, et nii kui märgatakse, siis tehakse ka cancel kohe.

Reservmängija Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Natuke mulle isiklikult on solvav, et sellest hoolimata mees oma 5 euro pärast meedias lärmi teeb.
    Kartsingi, et nii tunned aga pean ütlema, et foorumi postitused ja muud jutud tegin kõik ühe hooga emotsiooni pealt ning hiljem midagi edasi ei ajanud. Oli plaanis veel teistesse asutustesse minna aga peale canceldamist matsin ka need ideed maha, sest see poleks enam lihtsalt kõlvanud.

See, et lugu nii kaua viibis, oli puhtalt lehe enda taga.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ok. Ma arvasin, et see võis nii olla. Ma olen üldiselt optimist inimeste osas ja usun, et enamus konflikte tulebki inimeste vahel emotsiooni pealt, mitte, et nad tegelikult kellegile paha tahaksid.

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Prantsusmaa võit Inglismaa vastu 2,52 praegu.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Prantsusmaa võit Inglismaa vastu 2,52 praegu.
    Soovitan segada selle Brasiilia võiduga Mehhiko üle ning Eesti võiduga Leedu üle. Hispaania võidu Hiina üle võib ka sisse lükata.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Soovitan segada selle Brasiilia võiduga Mehhiko üle ning Eesti võiduga Leedu üle. Hispaania võidu Hiina üle võib ka sisse lükata.
    hull peast? :O

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    hull peast? :O
    fuck - ma ei märganud algkoosseise. Tegelikult on Trios see safe-bet ikkagi. Kuna kui Eesti vähemalt 1 kolli lööb aga bet kaotab, siis saad kuni €5 tagasi. Teised betid on vähe kindlamad ning ühe kolli Eesti ikka ära koksab.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

fuck - ma ei märganud algkoosseise. Tegelikult on Trios see safe-bet ikkagi. Kuna kui Eesti vähemalt 1 kolli lööb aga bet kaotab, siis saad kuni €5 tagasi. Teised betid on vähe kindlamad ning ühe kolli Eesti ikka ära koksab.
    Jah, aga kui Eesti lõpuks ikka kaotab ning teised võidavad, tühistatakse terve pilet.

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Kindel, et see safebet ka Balti turniiri kohta kehtib? Ma sain aru, et selle tingimuse alla langevad ainult Ukraina, Horvaatia ja Prantsumaa mängud.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Kindel, et see safebet ka Balti turniiri kohta kehtib? Ma sain aru, et selle tingimuse alla langevad ainult Ukraina, Horvaatia ja Prantsumaa mängud.
    Jah, sul on õigus - kuid enam pole vahet, Eesti võitis

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Jah, sul on õigus - kuid enam pole vahet, Eesti võitis
    päris pika kõrre tõmbasid tõepoolest sellega täna, tuleb tunnistada.

Algupärane

Oletame, et ma laen triosse 25 eurtsi ja saan 25 boonust. Kas see kõik tuleb läbi mängida või ainult see boonusena tulnud 25? (Igaks juhuks küsin, peaks olema ainult see boonus 25...)
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Oletame, et ma laen triosse 25 eurtsi ja saan 25 boonust. Kas see kõik tuleb läbi mängida või ainult see boonusena tulnud 25? (Igaks juhuks küsin, peaks olema ainult see boonus 25...)
    ära ole selles nii kindel ja loe reegleid, mis vastava kampaaniaga koos käivad. Trio keerab selliste pakkumistega täiega igasuguseid tingimusi sinna juurde. Vabalt võib olla, et pead selle summa umbes 3 korda läbi mängima, enne kui piirangutest vabaned. nii lihtsalt ei anta sulle midagi.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    ära ole selles nii kindel ja loe reegleid, mis vastava kampaaniaga koos käivad. Trio keerab selliste pakkumistega täiega igasuguseid tingimusi sinna juurde. Vabalt võib olla, et pead selle summa umbes 3 korda läbi mängima, enne kui piirangutest vabaned. nii lihtsalt ei anta sulle midagi.
    Läbimängimine niikuinii, aga kas kogu rahal või ainult boonusel? Ainult boonusel vist juuu...?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Panin 10 € sisse, sain 20 €, seega summas kuni 25 € sinu sissemaksed kahekordistatakse, kui sisestada boonuskaardi alt see unikaalne kood.

E: Loodan, et Saksamaa ja Hollandi peale panemine toob homme sisse. Tänased mängud on kuidagi kahtlased.

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aramis kle, teil need PR inimesed ei oska jätkuvalt sõna "koefitsient" korrektsed kirjutada. Täna sain e-kirja, kus räägitakse koefitsentidest. Ilgelt piinlik on, kui kihlveofirma ei oska isegi põhimõisteid reklaamtekstides õigesti kirjutada.

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

[QUOTE=-Tänased mängud on kuidagi kahtlased.[/QUOTE]

Miks kahtlased. Ise panin Tšehhi 2-1 võidu peale Venemaa vastu ja 2-0 Poola võidab Kreekat.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud