Lehekülg 197, kokku 201 EsimeneEsimene ... 97147187193194195196197198199200201 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 921 kuni 3 940, kokku 4015

Teema: Betsafe

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    +1
    Iga klikk on igavik, kohutav.
    Täiesti kannis, asi on ju totaalselt Elvasse kukkunud. "Iga klikk on igavik" on vist kõige leebemalt üldse öeldud, sest enne saab mäng läbi, kui ma lõpuks suudan panuse ära panna.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Sellise põneva kirja sain täna Triobetilt. Ongi reaalne info või mingi skäm? Mis ime määrus see saab olla? Riik meelitab hasartmängudega tegelema? Või kust mujalt veel valdkonna määruseid tulla saab?

"Sinu viimasest külastusest on tükk aega möödas. Kuna me pole sind 11 kuud näinud, tahtsime meelde tuletada, et sinu kontol on endiselt kasutamata 0.22 EUR. Kooskõlas valdkonnas kehtivate määrustega võetakse sinu kontolt pärast 12 kuud kestnud mitteaktiivsust iga kuu maha 5 EUR."

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Usun, et nimetavad enda reeglite mingit punkti määruseks. Sellise määruse olemasolus julgen enam kui kahelda.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
    Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.
    Joga Bonito!!!

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
    Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.
    Konto seis samaks ja sama parooliga
    INTER ARMA CARITAS

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama
    Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.
    Edasta Triobetile info ja, et lõpetagu oma ajupesu ja inimeste suunamine alateadlikult oma raha totaalses õnnemängus ära andma (iroonia). Tegelikult on see viimasel ajal tekkinud ja just Live beti ajal, et mingi ingliskeelne kena häälega näitsik hakkab arutama ruletti üle.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2017

Algupärane

Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
    Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok.
    Mul on ka enda moblaga. Pole kordagi ise mobiilsesse Betsafe lehte enda mobiiliga saanud. Naise moblaga jumala ok.

Ei tea, mis telefon sul on, aga mul vajab vahetamist küll.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Mul ka olnud probleeme, jääb laadima, aga siis vajutan suvalistele kohtadele ekraanil ja l
    petab laadimise ära ja saan sisse.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

@telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PETSPETSPETS Vaata postitust
    @telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht
    No ma üritasin kontoris seda teemat üles võtta, aga kõikidel mu kolleegidel läks ilusti tööle.

Mina kirjutaks probleemist ikkagi klienditeenindusse ja kui neid kirju on juba 2-3, siis nad teavad, et midagi on sitasti. Igaks juhuks mainige oma mudel või midagi. Ma olen IT-probleemidest väga kaugel.

Instagram

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas enrito Vaata postitust
    Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi.
    Probleem on pigem selles, et see on liiga rahvusvaheline ja bürokraatlik.

Instagram

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2017

Algupärane

Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval..

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Muhamed Vaata postitust
    Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval..
    Suht pedevärk jah.

Instagram

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Mul täna terve päev, sh hommik olnud mobiilis leht ok. Samsung S7.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
    Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
    Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xerikx Vaata postitust
    Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
    Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
    Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?
    Ma arvan, et kuna Danskes enam ei saa, siis telekevaataja võttis asja üle ja nüüd liigub läbi Betsafe.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud