320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda nad võivad teha küll.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      eile oli hispaania lichtensein mängu over 1.5 koef trio veaga 20.00

      lükkasin sinna peale natuke raha
      selline küsimus, et kas nad tavaliselt tühistavad sellised asjad ära?
      mäng lõppeb ilmselt hispaania veenva võiduga ja pärast mängu on neil õigus öelda, et sorry, me eksisime ja maksava ainult mulle tagasi summa mis ma sinna peale lükkasin?
      Vahest kannavad raha su kontole ja tahavad pärast tagasi võtta. Ehk kanna raha kiiresti pokkerikontole, kui sellest üle keskmise osav oled. Siis saad nö. Freerollida ja kannad kasumi tagasi tavalisele kontole miinuse katteks pärast. Kui pokkerit ei biidi, siis ei ole soovitatav muidugi, sest hiljem pole eriti kasumlik sportsbettingu kontot kasutada enam, kui sissekandmiseks pead kõigepealt miinuse kinni maksma. Samas võib siis alati minna üle mõne teise teenusepakkuja juurde.

      Kommentaar


        pole kahjuks 21 ja ei saa seal pokkerit mängida.
        ah, vaatab kuidas siis jääb, üritan teha väljamakse ja kui see nurjub, siis nurjub
        äkki tead veel öelda, et isegi kui pole 21, siis saan pokkerikontole raha ikkagi kanda?
        tahan nagunii seal varsti triobet live satekaid mängima hakata ja cashi, kui eesti riigi arust piisavalt vanaks saan

        Kommentaar


          Eh ei oska öelda, pole ise triot peale uut seadust näpinud. Loe: ma ka alakas.

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            eile oli hispaania lichtensein mängu over 1.5 koef trio veaga 20.00

            lükkasin sinna peale natuke raha
            selline küsimus, et kas nad tavaliselt tühistavad sellised asjad ära?
            mäng lõppeb ilmselt hispaania veenva võiduga ja pärast mängu on neil õigus öelda, et sorry, me eksisime ja maksava ainult mulle tagasi summa mis ma sinna peale lükkasin?
            No tavaliselt tuleb see pileti cancel nagu kõvasti enne mängu. Iga sellise misprindi puhul on nagu ebaaus, kui oodatakse mäng ära ja siis tühistatakse. Samas antud number on nii kindlalt misprint, et põhimõtteliselt ei ole siin vahet nii või teisiti. ' Kui siiani pole sulle cancelit tehtud, siis tõenäoliselt panid nii väikese summa, et jäi kahe silma vahele ja ei huvita kedagi. Ehk lihtsalt vedas.
            Mis puutub canceldamisse, siis see on reeglites sees ja tavaline asi. Sellise asja ärakasutamine põhimõtteliselt väga harva tasub ära - üldjuhul lihtsalt võetakse su limiiti allapoole.

            Kommentaar


              sihuke pull, et sai hernandeze peale väike nuts pandud, aga vana isegi ei alustanud põhist. kas siis triobetis selle eest raha autom. tagasi ei antagi? pff -.-

              Kommentaar


                Algselt postitas kapitan Vaata postitust
                sihuke pull, et sai hernandeze peale väike nuts pandud, aga vana isegi ei alustanud põhist. kas siis triobetis selle eest raha autom. tagasi ei antagi? pff -.-
                absolutselt mitte ja polgei ju põhjust! ning pealegi tuli ta vahetusest ka sisse

                Kommentaar


                  Üldjuhul on siiski ju levinud reegel, et kui ennustad, et mängija lööb värava, aga algkoosseisus ta ei alusta, siis panus tühistatakse. Ka triobetis on mul selline kogemus olnud.

                  Kommentaar


                    no näedsa, ma isegi olen samal arvamusel ja mõtlen, et kas peab nüüd pöörduma kirjakesega nende poole v?

                    Kommentaar


                      No ilmselgelt.

                      Algselt postitas Epic Vaata postitust


                      Käi perse Pellegrini!
                      Ronaldo tuli vahetusest sisse ja lõi ka värava muidu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kapitan Vaata postitust
                        no näedsa, ma isegi olen samal arvamusel ja mõtlen, et kas peab nüüd pöörduma kirjakesega nende poole v?
                        Näe, piisas ka siin teema tõstatamisest

                        Kommentaar


                          saatsin tglt sealt livechati akna alt kiire kirja ka ning kuigi oli kirjas, et töötab vaid 9-19 vms, siis sain vastuse täna kätte ning tänati ja lubati korda teha.

                          Kommentaar


                            On rahulik laupäeva õhtu ja triobet paneb lihtsalt ilma ühegi selgituseta konto kinni. See uus tonybet tundub huvitav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              On rahulik laupäeva õhtu ja triobet paneb lihtsalt ilma ühegi selgituseta konto kinni. See uus tonybet tundub huvitav.
                              Niisama ei panda kontot kinni. Järelikult oli/on ikka mingi põhjus.
                              Inglise keelne kiri/küsimus aadressile support@triobet.ee või siis .com lõpuga ja saad selguse kiiresti!!!

                              Kommentaar


                                Tahavad mingit isiku tuvastamise asja. No sorri, tõesti ei viitsi igasugustest paberitest hakata mingisuguseid koopiad tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X