320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Darren Vaata postitust
    Aramis kuule, minu max bet Triobetis on 15 eurot ja max win 30 eurot ükskõik millele. Uue või "puutumata" accountiga inimesed saavad samadele asjadele panna mõnikord tuhat eurot ja rohkemgi. Kuidas kommenteerid?
    Võida vähem!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      See kihlveokontor peaks loll olema, kes tõsiselt tarka panustajat enda juurest ära ajab. Väga paljude liigade risk managment on ehitatud paari kliendi peale, kelle panuste järgi liiguvad ka koefid. See on väga kasulik äri ja selliste klientide alles hoidmiseks võetakse ka nende lisa panused vastu.

      Kommentaar


        Aramis, tänud vastuste eest. Ma muidugi ei saa paljude asjadega nõustuda. Aga mis sa arvad, teeks eraldi teema selle jaoks ega hakkaks üldist Triobeti teemat risustama? Noh, selline teema, kus mina lahmin ja küsin ja sina vastad AUSALT Mis sa arvad?

        Kommentaar


          Privaat sõnumitega, jah palun.
          Ma pole nii tark mees, et teise targa küsimustele vastata, nii, et eraldi teemat pole mõtet teha.

          Kommentaar


            Äkki on huvilisi rohkem ja saad businessi köögipoolt ka veidi avada? Selles mõttes, et mul oleks kindlasti küsimusi ka üldise bookienduse kohta, näiteks see, kui sageli positsiooni võtate ja kuidas liabilityt maandate. Privaadis ei saa ju teised ka kaasa rääkida. Kuidas oleks?

            Kommentaar


              Mnjaa...ma ei ole päris kindel, millised mu volitused on meie köögipoolt näitamaks. Ma võin uurida - aga eelistaks seda kuskil siiski seltskonnas õlleklaasi taga rääkida kui siin suisa eraldi teemat teha.

              Kommentaar


                Selles mõttes, et ega mina ka ju teie köögipoolt tea ja ega meist keegi ei kipu ju köögipoolega tutvumiseks Maltale lendama. Mul on lihtsalt hunnik küsimusi, mis pikaajaliselt on selle businessi kohta tekkinud, kuid keegi ei kipu nendele avalikult vastust ka andma.

                Kahju, et sa nii kaitsepositsioonile kohe tõmbusid, siin eelneva vestluse pinnalt justkui jäi mulje, et oled valmis inimesi nende küsimustes aitama.

                Kommentaar


                  Paraku, paraku. Ma arvan, et ma hetkel pole valmis kihlveokontori realityt tegema, aga ma tulen kindlasti kevadel Eestisse ja vana sõpruse nimel olen nõus paari õlle kõrval sind valgustama asjade üleüldisest pildist.
                  Senikauaks aga panustage kõik Triobetis saksa ja shveitsi jalgpalli - on teil põnevam ja mul ka

                  Kommentaar


                    Tänud pakkumise eest, jätan meelde. A kuidas nende Saksa ja Šveitsi vutiga oleks, laksid mu limiidi 300 euro peale per bet ja ma näitan sulle selle eest, kuidas Aasias line liigub? Win-win diil, muarust.

                    Kommentaar


                      Tuleta mulle privameesis oma nimi meelde ja ma vaatan, mis ma teha saan. Mina oma liigades riski eriti ei karda, shveitsi 2 on natsa triky muidugi.

                      Kommentaar


                        See on juba top notch suhtumine. Ma pugemise raames mainiks, et Saksa on Trios tõesti bookide osas suht solid olnud viimasel ajal, limiidid olid vanasti ka head. Šveits on veits rohkem loose, aga raskem liiga kah, ilmselt.

                        Kommentaar


                          Igaksjuhuks küsin , et ega triobetis sellist varianti pole, et tegin lolli peaga kaks panust homsetele mängudele, aga sooviks muuta neid. On sellist varianti?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Igaksjuhuks küsin , et ega triobetis sellist varianti pole, et tegin lolli peaga kaks panust homsetele mängudele, aga sooviks muuta neid. On sellist varianti?
                            ei ole
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ärge kolige privasse, väga huvitav teema on. Loen ja kõrvad liiguvad.
                              Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                              Kommentaar


                                Aramis ei taha vist trade secretseid välja rääkida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X