320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kui seda listi sul kiirelt analüüsida siis LAMPI ei ole sa küll seal midagi valinud.
    1. Kõik on kodumeeskonnad
    2. Kõik on koifitsentide põhjal ilmselgeteks favoriitideks ristitud (1.42 kõige kõrgem) , ehk siis kõik vastasseisusd on valitud põhimõttel Barcelona vs FC Flora
    Need kaks punkti juba näitavad et oled ikka suht hoolega valinud ja ei ole sa midagi lampi raha tuulde viskam läinud
    aga muidu Palju õnne!
    Seda küll. Samas lampi valitud mängud tähendavad seda, et mäng ise pole oluline, sest pandud sai koefitsendi ehk, kasutades sinu väljendit, Barcelona vs. Flora järgi.

    Kommentaar


      Tubli töö! Greuther Fürth pidanuks olema kindel asi ja 1-0 olevat kokkuvõttes disgrace, sest kodumeeeskonnal oli 5-6 ülihead väravavõimalust veel. Teisi mänge ei oska kommenteerida, ent seisu järgi tulid kindlamad võidud. Eks aegaajalt ikka juhtub, et kõik suurfavoriidid võidavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Tubli töö! Greuther Fürth pidanuks olema kindel asi ja 1-0 olevat kokkuvõttes disgrace, sest kodumeeeskonnal oli 5-6 ülihead väravavõimalust veel. Teisi mänge ei oska kommenteerida, ent seisu järgi tulid kindlamad võidud. Eks aegaajalt ikka juhtub, et kõik suurfavoriidid võidavad.
        Tegelikult oli mul üldse huvitav seeria, mis sai alguse Tottenhami mängust.
        1.) Nimelt jäi Tottenham seal kaotusseisu ja siis tahtsin panna 100 euri sellele, et Spurs tuleb tagasi ja võidab livebetis. Kandsin 100 üle (koef oleks olnud 1,78), aga kui raha üle tuli, siis oli seisuks 1-1. Ütlesin "Kurat" ja panin koefiga 1,22. Tottenham võitis ja triobetti tuli 122 euri. 100 tagasi panka. 22 endiselt mängus.
        2.) Otsustasin, et proovin NBA mingeid bettingbloge. Tundus mõistlikud värgid ja panin neli 5,25-st panust
        08.03.2012 03:30 San Antonio Spurs - New York Knicks H(0 - 7)
        118 - 105 2 1.91 Kaotatud
        08.03.2012 03:00 Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns H(0 - 9.5)
        115 - 104 1 1.91 Võit
        08.03.2012 02:00 Philadelphia 76ers - Boston Celtics (Alla/Üle : 176.0)
        under over 1.91 Kaotatud
        08.03.2012 02:00 Charlotte Bobcats - Utah Jazz H(7 - 0)
        93 - 99 2 1.91 Kaotatud
        Elik KÕIK peale OKC läks pekki. Arvele jäi 10,03 euri. See süvendas järeldust (koos Phil Jacksoni raamatuga, et NBA-le põhihooajal bettimine on idiootsus)
        3.) Neljapäeval, enne tööpäeva algust, otsustasin siis selle rahaga edasi mängida. Valisin taas täieliku loterii.
        09.03.2012 00:30 Flamengo RJ - Club Sport Emelec (1X2)
        1 - 0 1 1.42 Võit
        08.03.2012 22:15 Santiago Giraldo - Jack Sock (1-2)
        2 - 1 1 1.25 Võit
        08.03.2012 11:15 Turkmenistan - Maldives (1X2)
        Played in Kathmandu, Nepal 3 - 1 1 1.35 Võit
        Jack Socki mängu valisin ainult tema ebareaalse nime tõttu. Rida töötas. Arvel 24,03.
        4. Mille panin mängu eelmainitud reaga 24,03 digimuutus 103,84-ks.
        5. 90 euri liigutasin rõõmsalt panka tagasi. Aga kuna arvele jäi edasi 13,84 euri ja võidust sain teada umbes 1:45, siis otsustasin, et fakkjee. Lasen edasi. 13 eurot panin tennise peale ja valisin sealt naisteturniiri. Mängud Kerber-Stephens ja Azarenka-Krumm-Date. Kui mängu seis Kerber-Stephensil oli 2:6, 1:5, siis loobusin ja vaatasin kossu rahuga edasi. Samas kaotasin 84 senti, kuna panin Deron Williamsi overskoorima, aga tüüp tõmbas mingi lihase ära ja see raha läks kaduma.
        Hommikune seis:
        10.03.2012 01:50 Angelique Kerber - Sloane Stephens (1-2)
        2 - 1 1 1.20 Võit
        10.03.2012 01:40 Vera Zvonareva - Kimiko Date Krumm (1-2) (2:6; 7:5 ja 6:4)
        2 - 0 1 1.25 Võit
        Arvel on 19,50 euri. 4,5 panen mängu. 15 panka tagasi. Mänguvalikut pole otsustand

        Kommentaar


          Pane Eesti meistriliiga ja Ligue 1 peale, seal enamus mängudes head koefid.

          Kommentaar


            Ligue 1 on täielik fortuuna. Pigem leverkuseni 2,35, kalju 1,7 flora 1,65 ja real madridi 1,4.

            Legia ja Ruch ka päris head koefid. normaalne isegi draw no betiga.

            Ja Dortmundi 1,37.

            Kommentaar


              Ma ka vaatasin, et Ligue puhul on ainsana enamvähem Eviani võit Sochaux üle. Ühegi teise peale ei julgeks panna.

              Kommentaar


                Endal mul hetkel selline pilet kella kaheks tehtud.

                10.03.2012 14:00 JK Sillamäe Kalev - FC Flora H(1 - 0)
                2
                2.65
                Pending
                10.03.2012 14:00 Nõmme Kalju - FC Levadia Tallinn H(0 - 1)
                1
                2.85
                Pending
                10.03.2012 14:00 FSV Frankfurt - TSV 1860 München (1X2)
                2
                2.20
                Pending


                Koef kokku 16.62.

                Kommentaar


                  Ma panin ise Evianile 4,5 euri ja siis viieka reale, et Denis Evertonist ja NGog ei skoori + München + Mönchengladbach.
                  Edit: N'Gog täitis enda ülesande kenasti.

                  Kommentaar


                    Ei lähe küll siia teemase, aga kas keegi paf.com ka ennustab? Või on seal mõtetu ennustada tulemusi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas difender Vaata postitust
                      Ei lähe küll siia teemase, aga kas keegi paf.com ka ennustab? Või on seal mõtetu ennustada tulemusi?
                      Mina ennustan. Vägagi asjalik koht. Eriti meeldib, et livebeti ajal saab nö cash-in võimalust kasutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma panin ise Evianile 4,5 euri ja siis viieka reale, et Denis Evertonist ja NGog ei skoori + München + Mönchengladbach.
                        Edit: N'Gog täitis enda ülesande kenasti.
                        aiai. see oli natuke rumal panus tegelikult. puhtalt tabeli järgi mõistetav, kuid arvestades viimase aja tulemusi (Gladbachilt viik HSV-ga ja kaotus Nürnbergile; Freiburgil viik Bayerniga, võit Schalke üle) natuke kiirustatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          aiai. see oli natuke rumal panus tegelikult. puhtalt tabeli järgi mõistetav, kuid arvestades viimase aja tulemusi (Gladbachilt viik HSV-ga ja kaotus Nürnbergile; Freiburgil viik Bayerniga, võit Schalke üle) natuke kiirustatud.
                          Ah, ma ei viitsi neid tabeleid vaadata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ah, ma ei viitsi neid tabeleid vaadata
                            Ja mina lähtun liiga palju tabelist ja kohe üldse ei lähe combod täppi. Peaks mõne tundmatu suure koefiga mängu ette võtma ja proovima ehk joppab.

                            Kommentaar


                              Kombod on lollidele.

                              Kommentaar


                                Darrenil on õigus, kui vaadata asja raha teenimise eesmärgist. Ent mina ntx, kes juba mõnda aega pole endale sellist eesmärki seadnud panustan tihti kombodele. Üldse panustan sellistele lemmikaladele nagu naiste tennis või laskesuusk, mida ma rohkem viitsin vaadata ja tean seetõttu. Selle MMiga jäin kindlalt plussi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X