320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tunnistan üles, minu idee.



    Lõpuks jõudis 17 minutiga.

    Pean tunnistama, väga äge bet !

    Kommentaar




      Chromes mitu nädalat juba selline, kellelgi veel või pean siis mingite küpsiste ja reinstallimistega tegelema?

      Kommentaar


        Mul on kõik ok.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Pidingi kogu browseri history kustutama ja läks tööle. Ainult et nüüd pean igale saidile minnes uuesti kinnitama, et olen nõus selle jamaga mis EL neile peale surus .

          Kommentaar


            Erikoefitsent: Vähemalt üks Eesti klubi saab oma vastasest esimeses ringis jagu
            Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?

            Kommentaar


              Algselt postitas xerikx Vaata postitust
              Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?
              Hea tähelepanek. Mõeldud on, et saab edasi. Ma täpsustan kohe tõlkes.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?
                  Eeem... mul ei oma seda infot 100%-liselt, aga nii palju kui ma näen ja tunnen, siis oleneb inimesest/võiduvõimalustest. Jah, eestlane on oluliselt pessimistlikum, aga mitte nii pessimistlik kui oodata võiks.

                  Eestlane on selline keskmine pigem. Kindlasti pole hurraa-patrioot.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Üllatav on näha Betsafe tegemas aktiivset reklaami lõuna ameerika turul.

                    Kommentaar


                      Intervjuu, mille ilmumist tasub oodata.

                      Lisatud failid
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Millal see juhtuda võib?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Millal see juhtuda võib?
                          Kui mitte sel nädalal, siis esmaspäev-teisipäev kindlasti.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Erki Nool

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Uus projekt. Kirjutage tagasiside julgelt. 4 osa on tegelt juba filmitud, aga kui teid sedasorti jalkasaated huvitavad, siis olge aktiivsed.



                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Uus projekt. Kirjutage tagasiside julgelt. 4 osa on tegelt juba filmitud, aga kui teid sedasorti jalkasaated huvitavad, siis olge aktiivsed.

                                Hea vaheldus mu meelest sellistele tõsistele vutisaadetele. Kuigi tõele au andes, see ilma naljata osa oli veidi üle pingutatud, seda poleks vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X