320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    höhö,

    te polegi veel aru saanud, et ma olen triobet'i palgal tegelikult?

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      höhö,

      te polegi veel aru saanud, et ma olen triobet'i palgal tegelikult?
      tundub nii
      (kuigi pool poolaega on veel minna)
      aga ka korneritega on kusi majas

      WHil jäävad küll mõned põhimängijad kõrvale
      "Sometimes you don't notice Carlton Cole but without him, West Ham have completely lacked a focal point in attack."
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        kes mind lintšida soovivad, siis edasi räägime PMi teel.

        (.. ütleb meeleheitel smörgåsbord ja asub tänaöiseid NBA mänge uurima)

        Kommentaar


          OK. Paneme siis ka esimese "Vello99 Müü Maha Maja ja Pane Panus"-soovituse.

          Leedid ja gentelmanid ma annan teile San Antonio - Oklahoma under 188. Trio pakub seda 1,91 koef-iga ehk et kui panete mingi 500 saate õhtu sauna ja horisontaalse värskendusega.

          Põhjenduseks niipalju, et Spurs on kuri-kuri kaitsemeeskond (San Antonio Spurs I mean), hooaja points allowed keskmine ca. 93 punni viimases viies veel vähem. Oklahoma ei ole viimastes mängides just suurt korvitulva tekitanud - viimases kolmes 172 punni kokku ja seda ka meeskondade vastu, kelle kaitsetöö on nagu Prantsuse armeel...

          Nii et Spurs - Oklahoma 188 under
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust

            te polegi veel aru saanud, et ma olen triobet'i palgal tegelikult?
            Tundub jah, et oled. Triobet sai igatahes kasumit praegu.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Ma ei suuda mõista miks viivitatakse nende Meistriliiga koenfide avaldamistega. Äkki osadel ei ole võimalust mängupäeval enne mänge panuseid teha.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                OK. Paneme siis ka esimese "Vello99 Müü Maha Maja ja Pane Panus"-soovituse.

                Leedid ja gentelmanid ma annan teile San Antonio - Oklahoma under 188.
                muidugi peab mingi idioot punterslounge'is täpselt vastupidise soovituse andma ja mu segadusse ajama.

                Kommentaar


                  vello.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Ma ei suuda mõista miks viivitatakse nende Meistriliiga koenfide avaldamistega. Äkki osadel ei ole võimalust mängupäeval enne mänge panuseid teha.
                    arvestades neid kihlveoskandaale, mis eelmine hooaeg olid, siis ole üldse rõõmus, et panustada saab .

                    Kommentaar


                      Kihlveoskandaalidega vaevalt siin mingit seost on. Koefitsientidega varajane väljatulek on üldjuhul lihtsalt kihlveokontorile riskantsem.

                      Kommentaar


                        Üritame siis edasi:

                        Lincoln - Darlington 1 (1.87) (League Two) -- puhtstatistiliselt võttes siin erilist value'd ei ole (Lincoln kodus: 5-9-3; Darlington võõrsil: 5-5-7. Rääkimata sellest, et viimases 8 omavahelises kohtumises on Lincoln võiduta), aga veebruari lõpus finantsraskuste tõttu administratiivjuhtimise alla läinud ja liigas 10 punktist ilma jäänud Darlington on pärast seda kaotanud 6 mängust 5 ja kõik kolm võõrsilmängu. Mängijad on ilma palgata, lisaks räsivad meeskonda vigastused (laupäeval olid mängukõlbulikud ainult 12 esindusmeeskonna mängijat, nii et lisa võeti noortetiimist -- 44-aastane peatreener Dave Penney teatas, et on kaalunud ise mängusärgi selga tõmbamist ..). Lisaks on see neile juba seitsmes mäng kolme nädala jooksul.

                        Pikk jutt, sitt jutt -- Lincoln võidab! jee!

                        Kommentaar


                          ford

                          hea küll, mina igatahes proovin

                          Kommentaar


                            7 minutit ja 0-1

                            Kommentaar


                              Mul midagi head pakkuda ei ole. Kui eilne oli kindel raha (lol, polegi elus vist underit 24 punniga biitinud) siis täna promotakse korralikult Bulls - Celtics (-2).

                              Poolt argumendid oleks, et Chicago vastu see hooaeg 5st 5 ATS, viimane Celticsi mäng oli nii sitt, et sealt peaks kuidagi põrkama tagasi + konverentsi tiitli jaoks oleks võitu väga vaja. Miinuseks on, et ega mul eriti head tunnet ei ole promo on liiga kõva, Garnett on ka katki, mnjah ei tea.

                              Kui keegi täna NBA-d tahab panustada, siis see oleks nr. 1 pick, nr. 2 Detroit (+5) Dallase vastu.

                              Edit: Tegelt ma 1 panuse panin, et Loomaarmastajad võidavad Hulli vähemalt 2 väravaga. Algus on paljulubav...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                oijah lincolni mäng oli õnnetu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X