320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kas betsafe podcaste ei oleks võimalik välja tulles potifysse riputada? Vahel oleks palju mugavam kuulata.
    Betsafe podcast. Netikasiinod, pokker, spordiennustus, live TV, spordi sponsoreerimine jne. Saatejuht Kalev Kruus.


    ei tea muidugi, kas see sobib, mulle sobib, kuigi kipub kinni jooksma, kui kiiremaks paned.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      https://podcast.ee/betsafe/

      ei tea muidugi, kas see sobib, mulle sobib, kuigi kipub kinni jooksma, kui kiiremaks paned.
      Tänud. S*tal ajal on konn ka kala, aga spotify on ikkagi väga basic koht, kus enda podcaste ja muud säärast promotakse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Tänud. S*tal ajal on konn ka kala, aga spotify on ikkagi väga basic koht, kus enda podcaste ja muud säärast promotakse.
        Kalev Kruusi viimase intervjuu descriptionis on kirjas, et saadaval ka SoundCloudis ja Spotify's.

        Intervjuude puhul ma olen sinuga nõus.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Tänud. S*tal ajal on konn ka kala, aga spotify on ikkagi väga basic koht, kus enda podcaste ja muud säärast promotakse.
          No Kruusi intekad ja Betsafe LIVE-d on seal juba ammu olemas. On siis midagi olulist veel, mida Spotify-s pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            No Kruusi intekad ja Betsafe LIVE-d on seal juba ammu olemas. On siis midagi olulist veel, mida Spotify-s pole?
            Eile otsides pani järelikult spotify pange. Ei tulnud ühtegi vastet betsafe ja kalev kruuile, kui otsingusse kirjutasin. Täna tuli kohe ette. Tehnilised viperdused!

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Eile otsides pani järelikult spotify pange. Ei tulnud ühtegi vastet betsafe ja kalev kruuile, kui otsingusse kirjutasin. Täna tuli kohe ette. Tehnilised viperdused!
              Ja nii need negatiivsed arvustused ilmuvad ja levivad
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ja nii need negatiivsed arvustused ilmuvad ja levivad
                Minu suust ei saa küll kuulda ühtegi negatiivset arvustust betsafe kohta. Olen üks väga suur betsafe podcastide fänn!

                Kommentaar


                  Järgmine jalkalive tuleb homme kell 17.00.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Järgmine jalkalive tuleb homme kell 17.00.
                    Kas sa osaled seal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kas sa osaled seal?
                      See oleks liiga ootamatu ja mõttetu move

                      Aga oli seepärast, et Tarmo Kink ei peaks enam trenni jooksma vms. Ja seda ka, et rallinädalavahetustel seda vist ka ei hakka olema.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        A ja rallinädalavahetuste nädalatel vist jalka podcasti pole. Vähemalt esialgu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kurb!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            Kurb!
                            Vaatajanumbrid ja tagasiside loeb.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Vaatajanumbrid ja tagasiside loeb.
                              Ma pole kauem kui paar minutit vaatanud ainult ühte podcasti (Rõivase oma) ning enamik nendest ka esimesel päeval. Mind väga huvitaks - kas Sul on võimalik tuua välja ükskõik missugune arvnäitaja selles teemas? Usutavasti on mõttetu küsida otse: "Palju vaatajanumbrid peaks olema, et toimuks", sestap jätan Sulle õiguse ise valida, kuidas vastad...

                              (Aga mind tõesti huvitab, et milline on see vaatajanumbrite prognoos)
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Ma pole kauem kui paar minutit vaatanud ainult ühte podcasti (Rõivase oma) ning enamik nendest ka esimesel päeval. Mind väga huvitaks - kas Sul on võimalik tuua välja ükskõik missugune arvnäitaja selles teemas? Usutavasti on mõttetu küsida otse: "Palju vaatajanumbrid peaks olema, et toimuks", sestap jätan Sulle õiguse ise valida, kuidas vastad...

                                (Aga mind tõesti huvitab, et milline on see vaatajanumbrite prognoos)
                                Ma ei saanud su küsimusest aru tegelikult.

                                See, millele ma vihjasin on see, et ralli on praegu teemas. Kõik vaatavad ja followivad rallit. Jah, praegu tuleb palju vendi välja, kes ütlevad, et mind ei huvita ja nii. Aga reaalselt see on kuum ja mitu mitu korda kuumem kui jalgpall.

                                Aga see pole otsene põhjus. Otsene põhjus on see, et samas stuudios hakatakse filmima rallistuudiot TV3 spordile. Ja kuna ralli on kuumem kui jalgpall, siis jalgpall jääb vahele.

                                Võib-olla tulevikus pannakse jalka näiteks uuele ajale, ma pole kindel. Pigem mitte.

                                Ja meie ärile on vaatajanumbrid muidugi olulised, aga on ütleme olulisemaid näitajaid.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X