320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mina ei pane ennast kunagi Youtubis jälgijaks, parem käin iga päev huvitavad leheküljed ise üle ja kuulan millal tahan, ilma, et telefon oleks täis vaatamiskutseid. Arvan, et selliseid on teisigi, seega pakuks, et tegelikke jälgijaid on rohkemgi.

    Kunagi oli mõni lehekülg meeldivaks märgitud ja alul ei saanud aru, miks just see lehekülg vaatamiskutseid saadab. Kui aru sain, siis pidin meeldiva mittemeeldivaks muutma.
    Sa võid jälgida ilma notificationiteta. Tegelikult teeb seda lausa 86% Betsafe Eesti jälgijatest.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kui midagi vahele ei tule, siis järgmises Betsafe laivis on ühel inimesel konkurendi logoga särk seljas. Aga muudmoodi ei saa.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kui midagi vahele ei tule, siis järgmises Betsafe laivis on ühel inimesel konkurendi logoga särk seljas. Aga muudmoodi ei saa.
        Ma loodan, et Indermitte Optibeti särgiga, aga no konseptsiooni mõttes oleks Hurt muidugi loogiline.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma loodan, et Indermitte Optibeti särgiga, aga no konseptsiooni mõttes oleks Hurt muidugi loogiline.
          Henn ei olnud? Igatahes Flora treenerit lubati.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Henn ei olnud? Igatahes Flora treenerit lubati.
            Henni ei usu, kaldun arvama, et ikka Indermitte, käib ju kommenteerimas ka mänge seega ehk ikka tema

            Kommentaar


              Jürgen Henn siis.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kui keegi Riias VIP-putkas KHL-i mängu tahab vaadata, siis suht easy võimalus.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Avtodor küll täna Kalev/TLÜ-ga ei mängi. Huvitav, kas mõni teadmatu on nii rahast ilma ka jäänud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Avtodor küll täna Kalev/TLÜ-ga ei mängi. Huvitav, kas mõni teadmatu on nii rahast ilma ka jäänud?
                    Raskel ajal on kõik abiks.

                    Aga tänud tähelepanek eest.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Täitsa pekkis. Ongi nii. Panustasin väga tühise summa 3,41 Avtodori võidule, Kalevi koosseisu probleemidele tuginedes ja näe ongi tühistatud. Inetu ikka.... Peab Coolbetti ikka üle kolima.

                      Kommentaar


                        See koef...

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Betsafe klienditeenindus ja murede lahendamine on huumor. Aastaid stabiilselt klient olnud ja koguaeg huiatakse täiega. Nüüd kannan rahus summa üle ja ütleb, et turvaaken sulgus ja plapla arvasin, et error. Uuendasin lehte jne ja proovisin uuesti ja sama teema. Ja siis üllatuseks 3-4 minta hiljem betsafe võttis pangakontolt raha maha ning kui klienditoega kontakteerusin, siis öeldi, et jah me näeme, et olete proovinud kaks korda kanda, aga meil on mingi error ja raha tuleb teie kontole 1-2 päeva jooksul ning kui soovite protsessi kiirendada, siis hakka kuhugi emailile ei tea mis tingimustega pilte pangaväljavõttest ja saatma. Haige ettevõte ja see oli viimane piisk, et võtan oma raha ja lasen konto sulgeda. Coolbetid ja Olybetid welcome to take my money.

                          Sain just teada, et ühel mu heal tuttaval täpselt sama teema täna seega kui te ei taha tasuta oma raha betsafe 0 intressiga hoiustada, siis on õnneks Eestis ka kompentetsemaid bookmakere.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Betsafe klienditeenindus ja murede lahendamine on huumor. Aastaid stabiilselt klient olnud ja koguaeg huiatakse täiega. Nüüd kannan rahus summa üle ja ütleb, et turvaaken sulgus ja plapla arvasin, et error. Uuendasin lehte jne ja proovisin uuesti ja sama teema. Ja siis üllatuseks 3-4 minta hiljem betsafe võttis pangakontolt raha maha ning kui klienditoega kontakteerusin, siis öeldi, et jah me näeme, et olete proovinud kaks korda kanda, aga meil on mingi error ja raha tuleb teie kontole 1-2 päeva jooksul ning kui soovite protsessi kiirendada, siis hakka kuhugi emailile ei tea mis tingimustega pilte pangaväljavõttest ja saatma. Haige ettevõte ja see oli viimane piisk, et võtan oma raha ja lasen konto sulgeda. Coolbetid ja Olybetid welcome to take my money.

                            Sain just teada, et ühel mu heal tuttaval täpselt sama teema täna seega kui te ei taha tasuta oma raha betsafe 0 intressiga hoiustada, siis on õnneks Eestis ka kompentetsemaid bookmakere.
                            Ma ei saa never aru, miks peaks mingi hobimängija või isegi mängija, kes kujutab ette, et ta on võitev, mängima mingitel huinjaa saitidel.

                            Ok, võibolla on xyz bettidel 0,0x komakohtade pealt parem odds, aga kas eneseaustus või siis arusaam enda skillsetist on niivõrd off, et see paneb sind panustama mingites betsafeides, unibetides ja muudes huinjaades, kus puhul on konstantne kliendi huiamine äripraktika fundamentaalne osa?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                              Ma ei saa never aru, miks peaks mingi hobimängija või isegi mängija, kes kujutab ette, et ta on võitev, mängima mingitel huinjaa saitidel.

                              Ok, võibolla on xyz bettidel 0,0x komakohtade pealt parem odds, aga kas eneseaustus või siis arusaam enda skillsetist on niivõrd off, et see paneb sind panustama mingites betsafeides, unibetides ja muudes huinjaades, kus puhul on konstantne kliendi huiamine äripraktika fundamentaalne osa?
                              No Betsafe pakkus näiteks erinevalt Coolbetist kohalikel valimistel 2,25 koefiga täiesti tasuta raha: KE valimisvõit, ilma valimisliitudeta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                Ma ei saa never aru, miks peaks mingi hobimängija või isegi mängija, kes kujutab ette, et ta on võitev, mängima mingitel huinjaa saitidel.

                                Ok, võibolla on xyz bettidel 0,0x komakohtade pealt parem odds, aga kas eneseaustus või siis arusaam enda skillsetist on niivõrd off, et see paneb sind panustama mingites betsafeides, unibetides ja muudes huinjaades, kus puhul on konstantne kliendi huiamine äripraktika fundamentaalne osa?
                                See on aus ja väga tõene torge ja ma võtan selle täiesti omaks. Ma olen liiga pikalt panustanud ja värki, et isegi ei ole mingit fantaasiat mingist võitvast mängijast. See etapp, kus ma kunagi üritasin seda rida ajada jääb pikkade aastate taha, kus mul olid oma tipsterid ja igas kontoris kasutajad jne. Hetkel olen ma lihtsalt selline bettimise poolt ära rikutud sepik, kes ei oska peale oma lemmikklubi ja rahvuskoondiste mängude eriti pinget leida kui mingit väikest betti pole vahel. Eks ma olen ka selline emotsionaalne tihti, et reageerin hetkega ja siis hiljem lähen sama rada edasi, aga no nüüd jooksis ka mul nn siibrisse. Tulebki tuimalt välja cuttida sellised.

                                Betsafe ehe tõestus on see ka, et sain nüüd stamp emaili, et vabandame viivituse pärast sinu raha on su kontol. Nagu tra küll normaalsetes kontorites on fucking elementaarne, et sa annad kas või väikse boonuse/freebeti mida iganes kaasa kui klienti on niimoodi huiatud su enda errori poolt, aga siin ei midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X