320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma ei saanud su küsimusest aru tegelikult.

    See, millele ma vihjasin on see, et ralli on praegu teemas. Kõik vaatavad ja followivad rallit. Jah, praegu tuleb palju vendi välja, kes ütlevad, et mind ei huvita ja nii. Aga reaalselt see on kuum ja mitu mitu korda kuumem kui jalgpall.

    Aga see pole otsene põhjus. Otsene põhjus on see, et samas stuudios hakatakse filmima rallistuudiot TV3 spordile. Ja kuna ralli on kuumem kui jalgpall, siis jalgpall jääb vahele.

    Võib-olla tulevikus pannakse jalka näiteks uuele ajale, ma pole kindel. Pigem mitte.

    Ja meie ärile on vaatajanumbrid muidugi olulised, aga on ütleme olulisemaid näitajaid.
    Minu küsimus oli puhtalt: "Miks rallinädalavahetusel jalka podcasti pole?"

    Ridade vahelt lugedes panen vastuse jaoks piisava teooria kokku, et stuudio üks ja sama. Ilmselt on see stuudio pind (või osa varustusest või mida iganes) siis ühtlasi ka rendipind, kuhu "suvaliselt" sisse ei lennata ning nädalasse broneeritud 1 või 2 aega jagunevad aktuaalsuse alusel...

    Ma loodan isegi, et toorest YT "viewcount" -ist on olulisemaid näitajaid. Siit lähtub, tegelikult, veel üks küsimus. Kas on teada, kui suure osa protsentuaalselt keskmine subscriber(!!) ühest podcastist ära vaatab. Vastuse näiteks võin enda tuua - Mina vaatan nii jalka-, kossu- kui ka rallipodcastid alati sajaprotsendiliselt taustal algusest lõpuni. Palju selliseid veel on?
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Kui ma 3,5 aastat tagasi Betsafe tööle tulin, siis kohe-kohe pidi uus platvorm tulema. Väidetavalt oli sama jutt paar aastat enne minu tulekut ka.

      Olla osa suurest rahvusvahelisest organisatsioonist on tore, aga sellel on ka miinused. Kui sa oled väike, siis aeglane bürokraatia aparaat liigub sinu suunas eriti aeglaselt.

      Pmst tundub, et täna läheb Betsafe üle uuele platvormile.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Tegin täna betsafe lahti ja ka mulle tuli suure üllatusena, et betsafe on läinud nn " uuele generatsioonile " üle. Kui vaid nüüd telodele/tahvlitele ka app tuleks oleks priima.

        Kommentaar


          Muidu ilus ja kiire, kuid see kontrast ülejäänud lehe ja tulevaste mängude erkvalge taustaga mõrvab silmad ära ju. Maxbet nupp võiks ka muidugi olla, vähemalt laiviski.

          Kommentaar


            Lõpuks. Kena näeb välja!
            Natuke sai sirvitud uut lehte ja tundub mõnusam küll. Mõned nädalad tagasi tuttav saatis screenshoti Norrast siis tundub et seal oli uuendatud leht juba saadaval.
            Siinkohal küsiks "early payout" kampaania eestlastele tagasi ei tule? Julgem tunne suuremaid koefe võtta siis

            Kommentaar


              Algselt postitas hexaflexa Vaata postitust
              Lõpuks. Kena näeb välja!
              Natuke sai sirvitud uut lehte ja tundub mõnusam küll. Mõned nädalad tagasi tuttav saatis screenshoti Norrast siis tundub et seal oli uuendatud leht juba saadaval.
              Siinkohal küsiks "early payout" kampaania eestlastele tagasi ei tule? Julgem tunne suuremaid koefe võtta siis
              Early payouts peaks ikka olema. See on ülegrupiline asi.
              Tead, kui kurb oli vaadata, et Lätil oli see platvorm juba oma 6 kuud olnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                eesti lehel seda peale uut aastat pole olnud, vähemalt kampaania all mitte. Seepärast tuttav norrast pildi saatiski et neil on. Kuna 365 jooksutab sama asja siis olen seal teinud panuseid peale seda perioodi, seega ehk tõesti toimib.. eks nvsel proovib

                Kommentaar


                  kas betsson grupp saab online.ee käest mingi küpsise mis edastab info, et ma olen nende poolt saadetud kirja läbi lugenud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    A ja rallinädalavahetuste nädalatel vist jalka podcasti pole. Vähemalt esialgu.
                    Edaspidi peaksid kõik Betsafe jalkalaivid algama esmaspäeviti kell 16:00.

                    Sellele lisaks võivad tulla eriepisoodid. Nagu näiteks homme hommikul kell 10:00 on plaanis üks eriepisood, mis on pühendatud konkreetsele teemale ja sündmusele.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Betsafe üritab ka konf 35ga Ott Tänaku TOP3me Arctic Rallyl. Sugulastele kontosi tegema jälle?

                      Kommentaar


                        See on muidugi ülim debiilsus reastada Meistrivõistluste kohtunike määramise loogikat erakanali valikuga panna subtiitreid. Näitab vajadust ära panna ja teisest küljest võimetust seda hästi teha.

                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Ma olen ka väga palju kriitikat kuulnud subtiitrite puudumise üle. Kas midagi on muutunud? Ei.
                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Sekundeerin ja mina tahaks küll eestikeelseid subtiitreid all näha, aga see on üsna mahukas töö ka.
                        Oletame, et Soccerneti kanalites ilmub mingi põnev intervjuu Narva Transi mängijaga. Ja see intervjuu võiks huvi pakkuda ka narvalastele. Mida sellisel hetkel peaks Narva Trans tegema? Narva Trans vaatab intervjuu üle, tõlgib kõige põnevamad kohad ja vormib sellest venekeelse artikli viitega täisepisoodile. Aga tegelikult ei pea seda olukorda oletama, vaid nii see lihtsalt on.

                        Nii see toimib. Kõike ei jõua kõikidesse keeltesse dubleerida või tõlkida. See on lihtsalt võimatu. Eriti, kui sihtrühm on keegi muu.

                        Siinkohal peaks jalgpallifänn küsima hoopis nende käest, kes jalgpalli teieni viivad (Soccernet, Delfi sport jne.).

                        Kui nendes portaalides pole Vosko intervjuudest liiga palju lõike ilmunud, ju siis need pole piisavalt palju infot pakkunud ja teil pole millegi üle kurvastada.

                        Vahel mõni infokild siiski ilmub või keegi teeb selle artikli avaldamise mugavaks jne. Ma saan vaid siia foorumisse põhiteemad välja tuua + iga episoodi all on ka ajakoodid antud teema mugavaks leidmiseks.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Pole küll mulle suunatud, aga olen täheldanud, et paljudes varem vutikaugetes inimestes on äratanud huvi Premium liiga vastu Betsafe podcast. Sel aastal on mitmed tuttavad, kellest poleks ette ka kujutanud, et nendega jalkat võiks vaatama minna mulle kirjutanud, et "kle võiks mõnda mängu vaatama minna siin üks aeg"
                          Betsafe podcasti tüübid on ikka fenomenaalselt head tööd teinud. Mingi jalgpalligeeniuse vms auhinna peaks neile reaalselt ka pühendama!
                          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                          Nad tõesti räägivad Eesti jalgpallist väga suure entusiasmiga. Ma täitsa usun, et kui ma oleksin jalgpallikauge inimene, tekiks endalgi soov oma silmaga ära näha, millest jutt käib. Siiralt loodan, et seda podcasti jätkub veel pikaks ajaks. See on nii väikeses Eestis, nagu me oleme, kuldne ettevõtmine.
                          See on lahe fenomen, et üks podcast või ükskõik mis asi võib sellisteks asjadeks innustuda. See, et mu 0,1% seal juures on, teeb ka rõõmu.

                          Küll aga mind veidi paneb imestama, kui vaene eestikeelne spordisisu maastik on tegelikult. Piltlikult öeldes on Lätis ja Leedus palju raskem millegi sellisega läbi lüüa. Rääkimata juba suuremate turgudega riikidest ja keeltest. Loodan, et kui telekanalid ei ole huvitatud, siis kihlveokontorid teevad midagi.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Täna mingi hetk enne Paide mängu Kruus ja Vara lubasid Betsafe Instagrami kontol laivi teha. Poolajal ka.

                            Mängu ajal proovivad ka stoorisid vorpida.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Võib ühe verstapostiga rahule jääda.

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Võib ühe verstapostiga rahule jääda.

                                Mina ei pane ennast kunagi Youtubis jälgijaks, parem käin iga päev huvitavad leheküljed ise üle ja kuulan millal tahan, ilma, et telefon oleks täis vaatamiskutseid. Arvan, et selliseid on teisigi, seega pakuks, et tegelikke jälgijaid on rohkemgi.

                                Kunagi oli mõni lehekülg meeldivaks märgitud ja alul ei saanud aru, miks just see lehekülg vaatamiskutseid saadab. Kui aru sain, siis pidin meeldiva mittemeeldivaks muutma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X