320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui silmas pidada, et mängiti ilma Hardenita ja saadi 10ga ära, siis teglikult ikka väga südi mäng Rocketsilt. Meeldiv näha, et vastaspoolel on Chauncey tagasi platsil.

    Kommentaar


      Tänased Euroopa Liiga mängud..tüttüüü
      FC Zenit St. Petersburg - Liverpool - (suurem summa) DNB/X2 Liverpool. Miks mitte seda proovida? Said paugu WBAlt kätte ja nüüd rohkem võidujanused
      Sparta Prague - Chelsea -> Selle mängu jätaksin välja..kahtlane Chelsea ikkagi.
      Tottenham - Lyon - Tottenham Over 1.5! Koef 1.90..kutsub panustama

      Kommentaar


        Mina panen täna oma varanduse Newcastle koduvõidule, koeff on päris korralik 2.25.

        Alan Pardew says:
        "It'll be a strong side. We want to have more European nights at St James' Park,"
        "We finished fifth in the Premier League last season but we haven't really had that team to put out at any stage of this competition.
        "Now I am back to a team that's very similar to the one I had last year in terms of strength and quality - Yohan Cabaye, Steven Taylor, Mapou Yanga-Mbiwa, Moussa Sissoko - they have strengthened our hand, so for sure we are looking stronger in this competition."

        Kommentaar


          Mulle meeldib:

          Zenit - Liverpool 1 (2,50)
          Newcastle - Metalist 1 (2,25)
          Praha Sparta - Chelsea 2 (1,80)
          Levante - Olympiakos 1 (2,40)
          Basel - Dnipro, Basel over 1,5 (2,25)

          Edit: Antud valikud siis puhtalt esmamulje ja mingi pähe jäänud trendide tõttu.
          Last edited by Tanel; 14.02.13, 17:58.
          sigpic

          Kommentaar


            See Zeniidi vastu panemine tundub küll hulljulge. Aga mine sa tea. Mina ei tea.

            Näe Tanel pani vahepeal loogilisele poole panuse.

            Kommentaar


              Pole aega tööd teha nendega ja lükkasin kõigi väljatoodute peale huvitava õhtu jaoks viieka. Ainult, et Chelsea võidu asemel lükkasin Chelsea over 2,5, mis on riskitav 3,75. Sparta Praha tuli tegelikult läbi ülisitast grupist ning Chelsea tahaks ehk enesekindlust tõsta. Ei ole kindel, aga riskitav...
              sigpic

              Kommentaar


                Chelsea peale on väga riskantne panna see hooaeg. Ise ma ootan tänasest mängust loomulikult Chelsea võitu, kuid ei või iial teada selle satsiga. Minu sõber Prahast ütles, et neil on viimase kümnendi tugevaim koosseis, mängivad hästi ründavat jalkat ja tiimis on palju potentisaalseid väravalööjaid. Tšehhi liiga ei ole veel alanud, seega nende vormi kohta ei oska palju öelda, kuid usun et tšehhid siit vähemalt punkti on võimelised võitma.

                Kommentaar


                  Kommentaariks veel niipalju, et inglise tippsatside jaoks on euroopa liiga pigem häbi- kui auasi, seetõttu ei julgeks täna mingil juhul Liverpooli peale panna, Chelseat võiks vb proovida, kuid kahtlane..

                  Kommentaar


                    Uskumatu Triobet, kirjutan enda ja sõbra seiklused boonuskoodiga.
                    Mina kandsin kontole 5 eurot, sest Triobet saatis kirja, et 17. veebruarini aega et summas kuni 5 eurot on võimalus teha riskivaba panus talialade peale. Kandsin raha sisse, trükkisin boonuskoodi sisse, näen et 1.59 eurot on kontole järsku juurde tulnud, ei teinud sellest esialgu välja, tegin ikkagi oma riskivaba panuse ära laskesuusatamise peale, hakkasin uurima ja näen, et on tagastatud raha pühapäevase Suareze mitte värava löömise eest. Saatsin ilusasti kirja ära support@triobet.ee, et nad uuriksid asja - praegu on sinna asi pidama jäänud.

                    Sõbra lugu on aga hoopis kummalisem, ta pani boonuskoodi 5. veebruaril sisse ja kasutas seda 10. veebruaril, panus kaotas. Raha tagasi ei saanud, hakkas asja uurima ja selgus, et Triobet oli tema riskivabaks panuseks võtnud suvalise jalgpalli panuse, mis osutus edukaks. Kirjateel öeldi, et IT viga, mida ei osata selgitada, kuid raha ka tagasi ei ole antud.

                    Uskumatu. Aramis?

                    Kommentaar


                      See boonuskoodid ja 5-ed eurod on põnev teema, mida ma ei tahaks kohe üldse kommenteerida. Kindlasti peaks meil need inimesed peeglisse pikalt vaatama, kes sellega tegelevad nagu juuresolevast näitest näha, siis logiseb asi. Mis mind ei üllata - mis aga üllatab on see, et supportist ei tule vastust. Kui oleks võimalik, et erinevate pöördumiste puhul olete juba 24h ilma reaalse vastuseta, siis äkki panente mulle priva messi siin. Ma siis double checkiks neid asju. Ehk siis siin ma kommenteerin, aga kui kellegil konkreetset abi(ka need kaks lugu, mis eelmises postituses olid) vaja, siis privaatsete sõnumitega lahendaks asju.

                      Kommentaar


                        Proovin siis ka täna. Kuigi euroopa liiga pole eriti toitnud.
                        Väike summa praegusteks mängudeks

                        Levante üle 1.0
                        Chelsea võit
                        Bate - Fenerbahce üle 2.5

                        Koef kokku 5,88 @tonybet

                        Kommentaar


                          haros, zenit Viimasel hetkel tuli mõistus pähe ja panin Zeniidi peale. Vaene Liverpool...

                          Kommentaar


                            Hea kui tuli. Aga miks vaene Liverpool? Kas sa tõesti eeldad, et Venemaa superklubi ei saa kodus Premieri keskmiku vastu. 2-0 on selline seis mis peaks tänast olukorda adekvaatselt kirjeldama ja Inglismaal on Pool jälle favoriit võidule. Edasipääsule muidugi kindlalt mitte - tulnuks üks lüüa või mitte lasta teist.

                            Kommentaar


                              Borussia - Lazio BTTS tootis, imelik, et pärast Borussia väravat oli 1.90 see koefitsent.Patt oleks panemata jätta olnud.

                              Kommentaar


                                Euroopa liigas tuli kahest kombost kaks ära. Väikeste koefidega asjad aga siiski.

                                Esimene:
                                Zenit - Liverpool over 1,5 (2-0)
                                Anzhi - Hannover draw no bet 1 (3-1)
                                Napoli - Plzen over 1,5 (0-3)
                                Sparta - Chelsea draw no bet 2 (0-1)
                                Kiiev - Bordeaux draw no bet 1 (1-1)

                                Teine:
                                Borussia - Lazio over 1,5 (3-3)
                                Inter - Cluj 1X2 1 (2-0)
                                Newcastle - Metalist draw no bet 1 (0-0)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X