Lehekülg 200, kokku 200 EsimeneEsimene ... 100150190196197198199200
Näidatakse tulemusi 3 981 kuni 3 998, kokku 3998

Teema: Betsafe

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tegin täna Eesti liigale pileti ja unustasin kogemata ära, et Betsafe Cashout on....

Noh nagu ikka minut aega peale mängude algust Cashout jooksis kokku ning kirjutasin muidugi klienditoele kuigi olin seda kadalippu juba varemgi läbinud ja teadsin juba, ette et saadetakse mind perse

Kirjutasin, et tegin pileti kahest Cashouti valikuga mängust ning see funktsioon töötas peale mängude algust ainult minuti ja siis jooksis kokku ning isegi saatsin ise kohe ka pileti ID, sest teadsin et seda küsitakse nagunii.

Vastuseks kopeeriti mulle reeglitest tekst, et kui mängul ei ole Cashout funktsiooni, siis seda meeskond ka ei paku... seletan, siis et ma ütlesin, et sellel oli cashout funktsioon ja see töötas isegi, aga ainult minuti...

Sellepeale vastati mulle ilusti, et seda see tähendabki, et meie meeskond hetkel ei paku antud panusele cashouti (idiootne...)

Kirjutasin sellepeale, et tegemist on inimeste petmisega kui cashout tuimalt minut peale algust välja lülitatakse, et miks te üldse panete sellele mängule cashouti. Et te ei kannata oma ebaprofessionaalsusega mitte mingisugust kriitikat võrreldes teiste spordiennustamise kontoritega.

Ja sellepeale mind lihtsalt tuimalt ignoti... Masendav masendav pask.

Mainin ära igaksjuhuks ja loodan, et Telekavaataja seda isiklikult ei võta.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Non offense taken.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Kui on olnud VAR umb. 35 minuti ajal, siis miks Betsafe seda juba näiteks poolajaks ei tunnista võiduks, vaid on vaja oodata terve mänguni? Kui värav lüüakse ja sul on pandud üle väravatele, siis ju märgitakse Bet võiduks, aga kui oled pannud VAR over, siis see tuleb alles 90. minutiks ju, miks nii?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Kui on olnud VAR umb. 35 minuti ajal, siis miks Betsafe seda juba näiteks poolajaks ei tunnista võiduks, vaid on vaja oodata terve mänguni? Kui värav lüüakse ja sul on pandud üle väravatele, siis ju märgitakse Bet võiduks, aga kui oled pannud VAR over, siis see tuleb alles 90. minutiks ju, miks nii?
    Osa turge on automatiseeritud, osa mitte.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Vb spordialati erinevad reeglid, aga tennises ei maksta alati välja.
    Mul oli nt tehtud bet Total O22.5 vms ja esimesed kaks setti jäid 6-7, 7-6 ehk bet oli juba võitnud, aga kolmandas setis üks mängija retires ja minu pilet tühistati (void).

Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Ma ei saa aru misasi see veel on aga hahaha

Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole.

See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.

Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kutt1423 Vaata postitust
    See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.
    Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab.
    Saatsin 10 läbivaatamisele ja see läks läbi. Panin et läheb üle, tulevad veel ringiga ka haha

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tunnistan üles, minu idee.

Tsitaat Algselt postitas Kutt1423 Vaata postitust
    Lõpuks jõudis 17 minutiga.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tunnistan üles, minu idee.

Lõpuks jõudis 17 minutiga.

Pean tunnistama, väga äge bet !

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Chromes mitu nädalat juba selline, kellelgi veel või pean siis mingite küpsiste ja reinstallimistega tegelema?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mul on kõik ok.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Pidingi kogu browseri history kustutama ja läks tööle. Ainult et nüüd pean igale saidile minnes uuesti kinnitama, et olen nõus selle jamaga mis EL neile peale surus .

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Erikoefitsent: Vähemalt üks Eesti klubi saab oma vastasest esimeses ringis jagu
    Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xerikx Vaata postitust
    Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?
    Hea tähelepanek. Mõeldud on, et saab edasi. Ma täpsustan kohe tõlkes.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?
    Eeem... mul ei oma seda infot 100%-liselt, aga nii palju kui ma näen ja tunnen, siis oleneb inimesest/võiduvõimalustest. Jah, eestlane on oluliselt pessimistlikum, aga mitte nii pessimistlik kui oodata võiks.

Eestlane on selline keskmine pigem. Kindlasti pole hurraa-patrioot.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud