320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Kuidagi väga lihtne raha tuli sulle.
    AC Milan - Inter pole veel talle koju tulnud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      07.10.2012 21:45 AC Milan - Inter Milan (Alla/Üle : 2.5) over 1.97 Ootel
      See vajab veel viimistlemist ju. 2 väravat vaja lüüa 20 minutiga.
      Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok Vaata postitust
        See vajab veel viimistlemist ju. 2 väravat vaja lüüa 20 minutiga.
        Jah, poleks arvanud, et Milan m2ngib ryndes nagu algklassi jumbud.

        Kommentaar


          Nojah.... vabandan. Võimalusi oli piisavalt, aga Milan oli õnneks piisavalt puujalgu täis ja meie kaitse pidas. Kuigi Milito oleks pidanud seitsmendal 2:0 ära lööma ja oleks ilmselt see kolmaski emmalt-kummalt tulnud.

          Enda tänasest kasumist sain lahti tänu sellele, aga Interi kolm punkti on palju meelepärasemad!
          sigpic

          Kommentaar


            Vaatasin Milani derbit pisteliselt, aga AC rünne oli lausa koomiliselt halb.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Vaatasin Milani derbit pisteliselt, aga AC rünne oli lausa koomiliselt halb.
              Ma ei vaadanud, aga palju AC ründajad üldse palli said? Või hoidis FC keskvälja korralikult lukus?
              Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

              Kommentaar


                arvata oli ,et Interi võit toob sisse
                Madridista

                Kommentaar


                  Heh, lõppkokkuvõttes jah - 15,smth koefiga pilet. Aga raskelt, Atletico - Malaga mängus over 2.5 tuli ikka hilja

                  Algselt postitas Stok Vaata postitust
                  Ma ei vaadanud, aga palju AC ründajad üldse palli said? Või hoidis FC keskvälja korralikult lukus?
                  Eks Tanel või keegi teine ole pädevam vastama, aga peale punast kaarti oli AC pmst koguaeg ründes. Lihtsalt lahendused oli koomiliselt nürid. Interil keegi käkkis korraliku kontra ka (Palacio vist?).
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Väga magusaks osutus Krissu lööb vähemalt kaks (5,5). Uskumatu koef, et kohe pidi proovima.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Kas ma saan õigesti aru, et kui ma sain oma boonuse ja ma pean selle summa 6 kordselt läbi mängima, siis 10 eurose boonuse puhul pean ma panustama kokku vähemalt 60 euro väärtuses ennem kui ma oma raha triobetist üle kanda saan?
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Kas ma saan õigesti aru, et kui ma sain oma boonuse ja ma pean selle summa 6 kordselt läbi mängima, siis 10 eurose boonuse puhul pean ma panustama kokku vähemalt 60 euro väärtuses ennem kui ma oma raha triobetist üle kanda saan?
                        jah..

                        Seal n2itab 2ra ka, palju sul veel vaja bettida on.

                        Kommentaar


                          Lisaks peab koefitsient olema vähemalt 1.80 ning ainult üksikpanused lähevad arvesse. Ma kandsin 50, nii et nüüd läheb ikka päris kaua aega, enne kui saan raha välja võtma hakata.
                          Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                          Kommentaar




                            WTF?! Lollidelt võetakse vägisi raha ära?
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              Kas täna tasuks Narva peale panna võttes arvesse viimaseid Flora uudiseid, et enam trennigi ei tehta? Milliseid lükkeid veel eestikate peale tasuks teha?

                              Kommentaar


                                Narva mängudele ei tasu üldse panna, kuna nende mängutugevus ei sõltu alati sportlikust vormist. Ma ise mõtlesin täna pulli pärast Kure-Kalju viigi peale panna, aga Kalju run-in ei ole nii simpel, et nad julgeksid sellega riskida.
                                Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X