320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat hea nali, triobeti konto lambist suletud. Selle gameweekiga 3 eurot plussi, ju siis oli seda liiga palju...

    Kommentaar


      Lambist ei sule keegi mingeid kontosi.

      Kommentaar


        Kas herr Aramis saab kinnitada et konto on suletud? Kas saad vaadata mis põhjusel või see on salastatud info? Täitsa huvitaks kohe.

        Kommentaar


          Minuteada enamjaolt on põhjuseks see,et kantakse kellegi teise konto pealt raha.

          Kommentaar


            "Meie süsteem on teie konto sulgenud seoses kahtlase cookie või IP aadressiga."

            See vast ei ole mingi supersalastatud info. Igatahes selline vastus mulle saadeti. Hetkel pole veel lahendust saabunud.
            Pole nagu enne üldse bettimisega tegelenud, kasutaja oli mingil põhjusel juba aastast 2011 olemas, nüüd 2 nädalat olen kasutanud.

            Kommentaar


              Pane mulle privameesi oma kasutajanimi ntx ja ma vaatan, mis ma näen seal. See cookie ja IP jutt tähendab seda, et sa samast arvutist paned panuseid mõne teise kasutajanimega. Ega ma eriti täpselt ei tea, mida meie security teeb, aga saan tsekata.

              Kommentaar


                Heh. Samast arvutist/võrgust ei tohi mitu reaalset kasutajat panuseid teha?

                Kommentaar


                  Mina usun, et kui mingit jama ei ole, siis tohib küll. Spordiennustuses on see harva probleem(mingi bonushunt ehk ainult), pigem on see pokkeri probleem. Kui on samas võrgus, siis seda eriti ei taunita.
                  Igatahes on su konto spordiennustamiseks avatud, mina küll ei näe põhjust, miks peaks olema suletud.

                  Kommentaar


                    Kiire tipp.

                    Kell 15:30 algab sõprusmäng Pro Patria (Itaalia liiga 4. tasemel mängiv tiim) ja Milani vahel.

                    Milani koef on 1,11, aga bet365's saab 2/2 panna 1,53-ga. Triobet pakub samal ajal handicapi 2-0, kus Milani võit on 1,85, mis on üsna mõistlik ka.

                    Eeldatav algkoosseis Milanil: Amelia; Abate-Bonera-Acerbi-Antonini; Flamini-Muntari-Boateng; Urby-Niang-El Shaarawy.

                    Ise panen 2/2 peale.

                    Edit: Bet365-s tõusis koef juba 1,61 peale.
                    Last edited by Tanel; 03.01.13, 13:29.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Mul viskas ka laupäeval konto kinni, kui tahtsin Aastalõputurniiril nende kenade Triobeti neidude juures ennustust teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Kiire tipp.

                        Kell 15:30 algab sõprusmäng Pro Patria (Itaalia liiga 4. tasemel mängiv tiim) ja Milani vahel.

                        Milani koef on 1,11, aga bet365's saab 2/2 panna 1,53-ga. Triobet pakub samal ajal handicapi 2-0, kus Milani võit on 1,85, mis on üsna mõistlik ka.

                        Eeldatav algkoosseis Milanil: Amelia; Abate-Bonera-Acerbi-Antonini; Flamini-Muntari-Boateng; Urby-Niang-El Shaarawy.

                        Ise panen 2/2 peale.

                        Edit: Bet365-s tõusis koef juba 1,61 peale.
                        Sõprusmängudest veel Maghreb Athletic Tetouan - Montpellier on Montpellieri koef küllaltki kõrge 1.55, tasub panna või nad lähevad väga nõrga koosseisuga Marokosse?

                        Kommentaar


                          Milani line-up kinnitatud. Ja 365-s saab Asianiga handicapi Milan -2 kätte ka 1,975'ga.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Täna nbas tunduvad mõistlikud sellised asjad: ise valin 3-4 asja vast.

                            1. Spurs 1,45 võõrsil Bucksi üle.
                            2. Curry üle 21,5
                            3. Griffin alla 18,5
                            4. Asik üle 12,5 laua
                            5. Afflalo üle 17,5
                            6. Raptors - Portland üle 192,5
                            7. Oc võidab netsi üle 9,5 punkti
                            8. Miami võidab Dallast üle 10,5
                            Valisin siint õnneks õiged, Miami, Oc ja Portland ja Raptors üle lükkaisn mingitesse kombodesse, sai väikse kasumi, aga jah tegi mitu kombot ka ja need läksid kõik persse.

                            Kommentaar


                              Hmm... Milani mänguga antakse vist raha tagasi varsti. Rassistid olid tribüünidele eksinud ja Milan lahkus väljakult. Vähemalt nii sain aru.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Hmm... Milani mänguga antakse vist raha tagasi varsti. Rassistid olid tribüünidele eksinud ja Milan lahkus väljakult. Vähemalt nii sain aru.
                                Täpselt nii.
                                JUST IN: AC Milan left pitch during friendly game vs 4th division Pro Patria protesting against the racist chants of local fans

                                Kommentaar

                                Working...
                                X