Lehekülg 201, kokku 201 EsimeneEsimene ... 101151191197198199200201
Näidatakse tulemusi 4 001 kuni 4 015, kokku 4015

Teema: Betsafe

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Millal see juhtuda võib?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Millal see juhtuda võib?
    Kui mitte sel nädalal, siis esmaspäev-teisipäev kindlasti.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Erki Nool

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Uus projekt. Kirjutage tagasiside julgelt. 4 osa on tegelt juba filmitud, aga kui teid sedasorti jalkasaated huvitavad, siis olge aktiivsed.

Instagram

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Uus projekt. Kirjutage tagasiside julgelt. 4 osa on tegelt juba filmitud, aga kui teid sedasorti jalkasaated huvitavad, siis olge aktiivsed.

Hea vaheldus mu meelest sellistele tõsistele vutisaadetele. Kuigi tõele au andes, see ilma naljata osa oli veidi üle pingutatud, seda poleks vaja.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Hea vaheldus mu meelest sellistele tõsistele vutisaadetele. Kuigi tõele au andes, see ilma naljata osa oli veidi üle pingutatud, seda poleks vaja.
    Minu meelest "Ilma naljata osa" on just hea mõte. Isiklikult annaks punkte vastastele siis kui küsija naerab.

Lisaks isiklikult veidi jääb silma, et saatel pole juhti. See "Kruus ja Vara on mõlemad saatejuhid ja samas veel ka tiimides" eriti ei tööta. Eriti kui Kruus on aktiivsem selles vallas, kui Vara.

Aga muidu ma olen selle show'ga rahul. Tegelikkuses on 3 episoodi veel juba filmitud.

Instagram

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kalev Kruusi ja Ott Tänaku podcasti episood väljas. Tunniga samapalju laike kui Balaballi episood Frischeriga. Isiklik mott jumala maas, aga ettevõtte strateegia mõttes super.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Kalev Kruusi ja Ott Tänaku podcasti episood väljas. Tunniga samapalju laike kui Balaballi episood Frischeriga. Isiklik mott jumala maas, aga ettevõtte strateegia mõttes super.
    Nojah, ma vaatasin neid Betsafe kanali vaatamiste arvu ja tõesti mida iganes? Jätame ralli korraks kõrvale, aga meelelahutuslik osa Egon Nuteri ja Henrik Kalmetiga 55k (wtf?), ülihea podcast Kamsiga 8,8k ja fantastiline episood Frischeriga 2,2k. Üleüldse ainult 2,5k tellijat ka, et Betsafe peaks vist ka palkama mõne 18-aastase tüdruku vlogima, kes teataks meile, et käes on reede ja on aeg end meikima hakata.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Nojah, ma vaatasin neid Betsafe kanali vaatamiste arvu ja tõesti mida iganes? Jätame ralli korraks kõrvale, aga meelelahutuslik osa Egon Nuteri ja Henrik Kalmetiga 55k (wtf?), ülihea podcast Kamsiga 8,8k ja fantastiline episood Frischeriga 2,2k. Üleüldse ainult 2,5k tellijat ka, et Betsafe peaks vist ka palkama mõne 18-aastase tüdruku vlogima, kes teataks meile, et käes on reede ja on aeg end meikima hakata.
    See 55k-d omab enda põhjust. Reaalne number tsipa väiksem.

Küll aga teised numbrid on adekvaatsed ja mis ma tahtsin öelda...

Jättes kõrvale Betsafe (kihlveokontori) tausta, siis hetkel ilmub korralik ports väärt asja Eesti jalgpallist. Jättes kõrvale isegi enda täieliku ebapädevuse saatejuhtimise vallas, siiski on, kartmata seda niiviisi sõnastada, unikaalne võimalus kohaliku jalgpalli telgitagustesse piiluda. Ja numbrid lihtsalt näitavad, kohalik jalgpall ja jalgpall üleüldiselt on kohutavalt ebapopulaarsed siinkandis.

Lihtsalt isiklus plaanis teeb kurvaks. Kujutan ett, milline vastukaja oleks Frischeri episoodil kusagil Saksamaa või Poola liigas. Täielik pomm.

Eks Betsafe elab oma elu edasi ja teeb mingi hetk omad korrektuurid, aga meie ühiskonna jalgpallikaugusest on ääretult kahju.

Algupärane

Tulin panin arvutis (telefonis, kus ma vaatasin, youtoube vancediga ei oska sisse logida) eraldi laigi veel, väga meeldis see saade kohtuniketööst.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Ära tunne end halvasti. Tänaku ja Frischeri tuntust ei anna ju võrrelda.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Ära tunne end halvasti. Tänaku ja Frischeri tuntust ei anna ju võrrelda.
    Kõik korras Mul oli pigem "kahju, et jalgpall meil nii ebapopulaarne" moment. Ma adun väga hästi, et ralli, Ott Tänak ja Kalev Kruusi kombo on hea. Imestan tegelikult, et nii vähe vaatamisi hetkel.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kõik korras Mul oli pigem "kahju, et jalgpall meil nii ebapopulaarne" moment. Ma adun väga hästi, et ralli, Ott Tänak ja Kalev Kruusi kombo on hea. Imestan tegelikult, et nii vähe vaatamisi hetkel.
    Mul väike vihje, kuidas vaatajanumbreid suurendada: Balaball feat Klavan

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mul väike vihje, kuidas vaatajanumbreid suurendada: Balaball feat Klavan
    Klavani ilmumine Balaballis ajaks umbes 4 osapoolt alates aastast 2020 errorisse.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Instagram

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud