320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tanel, ise panid midagi? Ise lugesin su teksti läbi ja lükkasin U.A.E dNb.

    Kommentaar


      24 minutit on mängitud ning livebetiga on AÜE koef tõusnud 2,8 peale. Kui Tanelit uskuda, siis on praegu veel parem aeg panustamiseks.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Poolajal on AÜE juhtimas 0:1, kuigi mänguliselt on Bahrein päris terav olnud. Õnneks on seni statistiline märkus, et nad väravaid ei suuda lüüa, paika pidanud, sest nende tegutsemine küllaltki heades olukordades on päris naljakas ja puujalgne.

        AÜE üritab rünnata ja domineerida, aga kõrge kaitseliini pealt on Bahrein ühtteist tekitanud.

        Kus kahe tiimi erinevus välja paistab on muskel, sest AÜE mehed mängiks nagu 21-aastased 16-aastaste vastu kohati, kui õlad vastu lähevad, on Bahreini mehed pikali.

        Mul on endal kümnekas peal jah.

        Edit: kindlustasin 68. minutil endale kasumi ära, kui Bahreini 1x oli 3,40.
        Last edited by Tanel; 08.01.13, 19:44.
        sigpic

        Kommentaar


          Nonoh, AÜE lõi 85. ennast teistkordselt juhtima, tuleb ära ilusti.

          Kommentaar


            Sai isegi puhtalt Taneli soovitusel pandud ja seda betfairis koefiga 2.66, hetkel 88min ja saab näha kas tuleb raske 1-2 võit ära

            Kommentaar


              Tanel, liiga vara tegid cash oudi ? Tohib küsida, et kui palju oli 68-ndal väljavõttes kasu kui kümnekas sees?

              Kommentaar


                Pigem arvan, et kindlustas viiekaga, on ju igati targem varjant.

                / AÜE võttis 1-2 võidu ära ka.

                Kommentaar


                  10x2,3=23
                  7x3,40=23,80

                  kasum 6 euri.

                  Ei kahetse eriti, et välja võtsin, kuigi AÜE lõpuks võidu sai. Võimaluste poolest oleks Bahrein pidanud vist mingi 6-7 ära lööma.

                  Ei hakka nii tundmatus mängus maja ka peale panema.
                  Last edited by Tanel; 08.01.13, 20:14.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Selge.
                    Bradford - Aston Villa -> Keegi veel läheb selle peale Both Teams To score?

                    Kommentaar


                      Malaga - Eibar, Malaga over 1,5 goals @ 1,50 läks teele.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mul tekkis ka nüüd huvi nende välismaiste kihlveosaitide kohta.Kuidas need väljamaksed toimivad, uurides bet365 lehekülge sain nagu aru,et deebetkaartidega peaks see võimalik olema.Mul endal on swedbanga deebetkaart ka täiesti olemas, aga huvitabki nüüd, et kas need väljamaksed reaalselt jõuaksid ka minuni?
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                          Mul tekkis ka nüüd huvi nende välismaiste kihlveosaitide kohta.Kuidas need väljamaksed toimivad, uurides bet365 lehekülge sain nagu aru,et deebetkaartidega peaks see võimalik olema.Mul endal on swedbanga deebetkaart ka täiesti olemas, aga huvitabki nüüd, et kas need väljamaksed reaalselt jõuaksid ka minuni?
                          Okei, ma tark. Seletan ära Bet365 on võimalus ka Swedpanga kaudu nii sisse- kui ka väljamakset teha. Kasutades siis swedi on min. sissemakse 10 eur ja min. väljamakse 50 euri. Iga kuu esimene väljamakse(pangakaardile) on tasuta, edasi võetakse mingi krõbe summa! (nojaa kui tahad vähem kui 50 kanda siis samuti võetakse krõbe summa..)
                          Jah, need summad jõuavad sinuni. Tegin reedel ekstra bet365 konto, et saada magusat boonust. Läks hästi Enda isiku tuvastasin chätis ära: võtad ühendust ja küsivad sult passi alumist koodi vms. Tegin pühapäeval väljamakse ja täna oli ilusti pangakontol olemas.
                          Mida veel oled uurinud, betfair? Sellest tahad ka kuulda?

                          Kommentaar


                            Bet365 ja William Hill olidki ainukesed mis huvitasid, kaldusin lõpuks Bet365 poole, mõtlesin, et teen nüüd prooviks ühe 100 eurose sissekande ja kasutan ilusti ka selle boonuse ära.
                            Äitäh sisuka vastuse eest

                            E: ja 100 Eurone sissemakse sellepärast, et tahan maksimaalselt seda boonust kasutada, mitte ,et ma mingi jõhker rahabarõõga oleksin.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Noh, siis pead ka vastavalt läbi mängima..LÄHEB MINNA :P

                              Ise jään ikka betfairi juurde. Just sellepärast, et seal Cash Out võimalus. Ahjaa, kas keegi sellist trikitamist ka teeb v: Valib mängud välja (noh vaatab enne ajaloo ära, et rohkelt skoorinud, omavahelised ka suureskoorilised mängud) ning lükkab näiteks 30 euri sisse ja both teams to score. Ja siis kui (parem oleks kui nõrgem sats lööks kohe algusminutitel värava ära) lüüakse alguses värav, teeb cashoudi? Tootlik väga pole, aga asi seegi

                              Kommentaar


                                Ei tea kas Norra ka võidab? Sai lives 3.80 natuke panustatud. Üllatavat suur koefitsent Norral. Peaksid ju parem sats olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X