Lehekülg 204, kokku 204 EsimeneEsimene ... 104154194200201202203204
Näidatakse tulemusi 4 061 kuni 4 063, kokku 4063

Teema: Betsafe

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See on muidugi ülim debiilsus reastada Meistrivõistluste kohtunike määramise loogikat erakanali valikuga panna subtiitreid. Näitab vajadust ära panna ja teisest küljest võimetust seda hästi teha.

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Ma olen ka väga palju kriitikat kuulnud subtiitrite puudumise üle. Kas midagi on muutunud? Ei.
    Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Sekundeerin ja mina tahaks küll eestikeelseid subtiitreid all näha, aga see on üsna mahukas töö ka.
    Oletame, et Soccerneti kanalites ilmub mingi põnev intervjuu Narva Transi mängijaga. Ja see intervjuu võiks huvi pakkuda ka narvalastele. Mida sellisel hetkel peaks Narva Trans tegema? Narva Trans vaatab intervjuu üle, tõlgib kõige põnevamad kohad ja vormib sellest venekeelse artikli viitega täisepisoodile. Aga tegelikult ei pea seda olukorda oletama, vaid nii see lihtsalt on.

Nii see toimib. Kõike ei jõua kõikidesse keeltesse dubleerida või tõlkida. See on lihtsalt võimatu. Eriti, kui sihtrühm on keegi muu.

Siinkohal peaks jalgpallifänn küsima hoopis nende käest, kes jalgpalli teieni viivad (Soccernet, Delfi sport jne.).

Kui nendes portaalides pole Vosko intervjuudest liiga palju lõike ilmunud, ju siis need pole piisavalt palju infot pakkunud ja teil pole millegi üle kurvastada.

Vahel mõni infokild siiski ilmub või keegi teeb selle artikli avaldamise mugavaks jne. Ma saan vaid siia foorumisse põhiteemad välja tuua + iga episoodi all on ka ajakoodid antud teema mugavaks leidmiseks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Pole küll mulle suunatud, aga olen täheldanud, et paljudes varem vutikaugetes inimestes on äratanud huvi Premium liiga vastu Betsafe podcast. Sel aastal on mitmed tuttavad, kellest poleks ette ka kujutanud, et nendega jalkat võiks vaatama minna mulle kirjutanud, et "kle võiks mõnda mängu vaatama minna siin üks aeg"
    Betsafe podcasti tüübid on ikka fenomenaalselt head tööd teinud. Mingi jalgpalligeeniuse vms auhinna peaks neile reaalselt ka pühendama!
    Tsitaat Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
    Nad tõesti räägivad Eesti jalgpallist väga suure entusiasmiga. Ma täitsa usun, et kui ma oleksin jalgpallikauge inimene, tekiks endalgi soov oma silmaga ära näha, millest jutt käib. Siiralt loodan, et seda podcasti jätkub veel pikaks ajaks. See on nii väikeses Eestis, nagu me oleme, kuldne ettevõtmine.
    See on lahe fenomen, et üks podcast või ükskõik mis asi võib sellisteks asjadeks innustuda. See, et mu 0,1% seal juures on, teeb ka rõõmu.

Küll aga mind veidi paneb imestama, kui vaene eestikeelne spordisisu maastik on tegelikult. Piltlikult öeldes on Lätis ja Leedus palju raskem millegi sellisega läbi lüüa. Rääkimata juba suuremate turgudega riikidest ja keeltest. Loodan, et kui telekanalid ei ole huvitatud, siis kihlveokontorid teevad midagi.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Täna mingi hetk enne Paide mängu Kruus ja Vara lubasid Betsafe Instagrami kontol laivi teha. Poolajal ka.

Mängu ajal proovivad ka stoorisid vorpida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud