320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    No William Hill, Bwin, Skybet ja bet365 küll Moneybookersit ei toeta.
    Bwin toetab ka kirjade järgi Moneybookersit, kuid mul for teh security reasons seda sissemaksmise võimalusena kasutada ei võimaldatud.

    Kommentaar


      #32
      Üldiselt oli Triobeti start ikka tubli küll, kindlasti on Kolga küüned juba päris lühikeseks näritud Aegajalt pakuti Eesti korvi ja vuti puhul isegi Pinnacle'st paremaid koefe.
      Moneybookersist. Teenustasud on küll väiksed aga kaudsed kulud ehk siis kursivahed on ikka jõhkrad, aga alternatiive ju eriti pole. Clic2pay kaudu on raha välja võtmine keerulisem ja Neteller ignoreerib Eestit täielikult.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Üldiselt oli Triobeti start ikka tubli küll, kindlasti on Kolga küüned juba päris lühikeseks näritud Aegajalt pakuti Eesti korvi ja vuti puhul isegi Pinnacle'st paremaid koefe.
        Moneybookersist. Teenustasud on küll väiksed aga kaudsed kulud ehk siis kursivahed on ikka jõhkrad, aga alternatiive ju eriti pole. Clic2pay kaudu on raha välja võtmine keerulisem ja Neteller ignoreerib Eestit täielikult.
        Od, millistest kaudsetest kuludes me Moneybookersi puhul räägime? Minu kogemusel lähtub MB valuutavahetusel Euroopa Keskpanga kursist, millest enam paremaks minna ei saa. Või pead mingeid muid kulusi silmas?

        Lisaks veel nii palju, et Neteller on ennast Finantsinspektsioonis registreerinud juba tükimat aega, kuid pole siiani suutnud endale Eesti pankadesse kontosid tekitada.

        Kommentaar


          #34
          Läbi Moneybookersi on jah lihtne raha liigutada, kulud on ikka suht olematud ja raha liigub kiiresti. Peavalu on ehk siis kui esimene kord raha oma pangakontole tellida, pärast jooksevad asjad libedalt.
          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Od, millistest kaudsetest kuludes me Moneybookersi puhul räägime? Minu kogemusel lähtub MB valuutavahetusel Euroopa Keskpanga kursist, millest enam paremaks minna ei saa. Või pead mingeid muid kulusi silmas?
            Vaatasin mõned oma tehingud üle, keskmiseks eur-eek vahetuskursiks sain o:15,48 m:15,77. Nojah, sai kunagi kiirustades MB valuutaks kroonid valitud, aga paar-kolm tehingut aastas ei tekita kuigi suurt kaotust ka
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #36
              Hea reklaam Triobetile:




              Täiesti loogiliste panustega pea 10 kordne kasum.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Hea reklaam Triobetile:




                Täiesti loogiliste panustega pea 10 kordne kasum.
                Sinu võit? Kui jah, siis mis su Triobeti kasutajanimi ja parool on? Ma akadeemilisest huvist tulenevalt küsin

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Hea reklaam Triobetile:


                  Täiesti loogiliste panustega pea 10 kordne kasum.
                  kasutajanime ja parooli ei taha aga tekkis ka väike huvi Mängid niimoodi süsteemselt või tegid lihtsalt nn. lootusrikka panuse?
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    #39
                    Koefe vaadates on tegu ikka ülimalt optimistliku panusega.
                    Aga tundub, et kuskil on mingi räige kalakene sees. Mis seals ikka, asume triobeti uurima

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Darren Vaata postitust
                      Sinu võit? Kui jah, siis mis su Triobeti kasutajanimi ja parool on? Ma akadeemilisest huvist tulenevalt küsin
                      Ei, see oli Triobeti esilehele välja pandud pilt kellegi panusest. Aga ma sain sellest natuke tiivustust ja minu isiklik on see:





                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      kasutajanime ja parooli ei taha aga tekkis ka väike huvi Mängid niimoodi süsteemselt või tegid lihtsalt nn. lootusrikka panuse?
                      Kuna see mu enda panus ei olnud võin ainult oletada, et tegu oli süsteemse panusega (a la kõigi koef on alla kahe).

                      Kommentaar


                        #41
                        Ma millegipärast mõtlen, et süsteemset mängimist, mis pikemas perspektiivis tulu tooks, ei olegi tegelikult olemas.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Ma millegipärast mõtlen, et süsteemset mängimist, mis pikemas perspektiivis tulu tooks, ei olegi tegelikult olemas.
                          Kui süsteemne mängimine tooks tulu, siis on koefitsentide tegijad puusse panud. Ideaalis peaks kihlveo korraldaja jääma kasumisse ükskõik millise skooriga.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma üritasin jälgida ühe rootslasest tuttava juhiseid süsteemsel mängimisel. Too on autoavarii järel juba ca aasta kodus ja veedab aega netikasiinodes ja totalisaatoritel mängides. Viimane on oluline inf peamiselt sellepärast, et 24/7 arvuti taga olles on tal laialt aega asjaga tegeleda. Igal juhul tema sistem on, et iga kuu jätab mingi summa (vist 1000 euri) kontole ja päevas teeb kümneid väikseid panuseid favoriitidele (kuivõrd 20-100 euri väike on, otsustab igaühe rahakott). Mõned lähevad mööda, enamik siiski pihta. Kuu lõpuks on väikseid võite kogunend parasjagu ja saab päris mitu õlut osta.
                            Pole vist vaja mainida, et minu õnne juures süsteem ei töötanud ja kahe nädalaga oli kontole kantud raha jupphaaval maha mängitud. Idee on muidu kaunis.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Darren Vaata postitust
                              Ma millegipärast mõtlen, et süsteemset mängimist, mis pikemas perspektiivis tulu tooks, ei olegi tegelikult olemas.
                              Erinevatel hinnangutel on kõikidest mängijatest siiski kuni 1-2 protsenti selliseid, kes suudavad ka pikema aja jooksul (2-3 aastat vähemalt) plussi jääda ning nendest omakorda mingi osa teenib sellega ka elatist.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                #45
                                No panus polnud küll suur, aga õnnestus selline combo:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X