320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust


    Kas tõesti minu suurepärane kombo tänu sellele, et Iisraeli poisid otsustasid mitte mängida, kirjutatakse korstnasse?
    Peaaegu kindlasti mitte. Nad kas lihtsalt jätavad selle mängu välja või ootavad ära millal see ära mängitakse. Pigem esimene variant.

    Kommentaar


      ai bljää. Palju koefitsent kokku tuli selle komboga?

      Kommentaar


        Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
        ai bljää. Palju koefitsent kokku tuli selle komboga?
        70.87, aga ma väga riskida ei julenud, niiet panin ainult viieka peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          70.87, aga ma väga riskida ei julenud, niiet panin ainult viieka peale.
          Tundub, et see oli viga.

          Kommentaar


            Jah, tunduvalt toredam oleks olnud sadat krooni 50ga korrutada.

            Kommentaar


              Trios siis Premier League riskivaba panus 100 krooni piires selle nädala mängudele. Hea võimalus mõne komboga õnne proovida

              Kommentaar


                Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                Trios siis Premier League riskivaba panus 100 krooni piires selle nädala mängudele. Hea võimalus mõne komboga õnne proovida
                ei tahaks küll asja sinu jaoks ära rikkuda, aga mul on tunne, et asi kehtib siiski üksikpanusele.

                Kommentaar


                  Mõtlesin ka ise sellele, aga tekstist siin loeks nagu vastupidist välja.

                  "...sellest hetkest kuni 20 detsembrini on esimene panus, mille teed vähemalt ühele Premier League mängule riskivaba."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    ei tahaks küll asja sinu jaoks ära rikkuda, aga mul on tunne, et asi kehtib siiski üksikpanusele.

                    Huvitavad tingimused:
                    * Risikvaba panus on saadaval vaid kliendi esimesele panusele, mis on tehtud Premier League mängule ajavahemikul 15-20 detsember 2009.

                    * Riskivaba panus hüvitatakse ainult juhul, kui esimene panus kaotab.

                    * Tagasimakse maksimaalne summa on 100EEK'i.

                    * Pakkumine kehtib Eesti, Läti ja Leedu klientidele

                    * Üldised Reeglid ja Tingimused kehtivad samuti.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Huvitavad tingimused:
                      * Risikvaba panus on saadaval vaid kliendi esimesele panusele, mis on tehtud Premier League MÄNGULE ajavahemikul 15-20 detsember 2009.

                      * Riskivaba panus hüvitatakse ainult juhul, kui esimene panus kaotab.

                      * Tagasimakse maksimaalne summa on 100EEK'i.

                      * Pakkumine kehtib Eesti, Läti ja Leedu klientidele

                      * Üldised Reeglid ja Tingimused kehtivad samuti.

                      Mulle tundus see kahtlane. Keegi võiks ühendust võtta ja igaks juhuks üle küsida

                      Kommentaar


                        Eelmine aasta, kui Triobet andis "100% võiduvõimaluse", kaotasin ma 2k
                        Kirjutasin ka tarbijakaitsele, aga need tõdesid peale poolt aastat menetlemist, et kuna Triobet nende kirjadele ei reageeri ja ettevõte on
                        registreeritud Kiribatil (vms), siis nad teha midagi ei saa.

                        Kommentaar


                          Küsisin siis Triobetis järgi ja Viktor vastas mulle ilusas eesti keeles nii:

                          Tere Siim,

                          Kinnitame et kombopanus lähevad samuti arvesse. Head õhtu jätku!

                          Lugupidamisega,

                          Viktor
                          Customer Support

                          Kommentaar


                            Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                            Küsisin siis Triobetis järgi ja Viktor vastas mulle ilusas eesti keeles nii:

                            Tere Siim,

                            Kinnitame et kombopanus lähevad samuti arvesse. Head õhtu jätku!

                            Lugupidamisega,

                            Viktor
                            Customer Support
                            Naiss....eks siis peab proovima

                            Kommentaar


                              Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                              Küsisin siis Triobetis järgi ja Viktor vastas mulle ilusas eesti keeles nii:

                              Tere Siim,

                              Kinnitame et kombopanus lähevad samuti arvesse. Head õhtu jätku!

                              Lugupidamisega,

                              Viktor
                              Customer Support
                              Kui ta juba nii ilusas eesti keeles kirjutas, et "kombopanus lähevad" siis lonks kesvamärjukest ja kombosid tegema

                              Kommentaar


                                keegi aston villa võidu peale võõrsil julgeb panna?
                                ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X