320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah. Mittemängurina sain ma aru, et sidusid 43 mängu ... ja no kui Milani mäng on alles ees, siis ...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Tehke oma matemaatika ise. Või ma siiski aitan-43,3858175 ehk 43,39
      Milan 1,55
      Lazio 1,72
      Juve 2,35
      Napoli 2,77
      Roma 2,50
      Sa võiksid koos Ballackuga klubi teha: üks õpetaks fänlust ja teine kombode tegemist.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Sa võiksid koos Ballackuga klubi teha: üks õpetaks fänlust ja teine kombode tegemist.
        Hoia oma arooniad endale!
        Kui mittemängur ei saanud aru 43 kombost, poleks ta osanud koef. järgi ka seda kokku arvutada
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Hoia oma arooniad endale!
          Kui mittemängur ei saanud aru 43 kombost, poleks ta osanud koef. järgi ka seda kokku arvutada
          Ma olen siiski kaasamõeldes seisukohal, et koef oli 43-ne ja kombo kõigest viiene.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ma olen siiski kaasamõeldes seisukohal, et koef oli 43-ne ja kombo kõigest viiene.
            43-se koef. kombost
            Rahul?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              43-se koef. kombost
              Rahul?
              sorry, et su aega raiskasin, aga mul on tegelikult sügavalt pohhui. ehk olen rahul.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Hoia oma arooniad endale!
                Kui mittemängur ei saanud aru 43 kombost, poleks ta osanud koef. järgi ka seda kokku arvutada
                Ma pigem mõtlen su panustamisstrateegiat. Raha niisama ei viitsi põletada? Saaks vähemalt sooja.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ma pigem mõtlen su panustamisstrateegiat. Raha niisama ei viitsi põletada? Saaks vähemalt sooja.
                  Panus ei olnud suur ja kombo oli hea ning ka võit jäi paari minuti kaugusele. Kui seda mõtled, et mul üks mäng kahes piletis sees siis 1,55 pole paha koefitsent mis pealegi õigustas ka ennast.
                  Töötu jänest ei mängi
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Panus ei olnud suur ja kombo oli hea ning ka võit jäi paari minuti kaugusele. Kui seda mõtled, et mul üks mäng kahes piletis sees siis 1,55 pole paha koefitsent mis pealegi õigustas ka ennast.
                    Töötu jänest ei mängi
                    Lase aga edasi. Muide, ma olen kuulnud, et kasiinos on hea strateegia, kui sa ruletis (paned värvile) kaotad, siis järgmise panuse paned kaks korda suurema. Lõpuks tuleb ju ikka võit!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Lase aga edasi. Muide, ma olen kuulnud, et kasiinos on hea strateegia, kui sa ruletis (paned värvile) kaotad, siis järgmise panuse paned kaks korda suurema. Lõpuks tuleb ju ikka võit!
                      seda nimetatakse püramiidi skeemiks
                      ka ise olen proovind seda
                      igapäevaselt mõned korrad seda kasutada toob edu küll
                      mõnest kroonist sai mul 600.-
                      aga siis läksin ahneks ja mingi 10 korda tuli vale värv...

                      Kommentaar


                        Martingale on selle asja nimi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Martingale on selle asja nimi.
                          Obv.... (check name)
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Netis see süsteem ei toida, sest lõpuks saab nende süsteem aru, et panustad süsteemis ( liiga palju süsteemi noh). Endal tuli 12 korda järjest värv, sõbral on tulnud 15. Päris kasiinos ilmselt see toidab, aga pead sinna suure summaga minema. Ilmselt visatakse välja ka kui aru saadakse ja pannakse musta raamatusse!? See on sama nagu blackjackis kaartide lugemine, illegaalne pole, aga välja sind visatakse, sest kes see ikka oma raha tahab ära anda

                            Kommentaar


                              Kas kasiinodes limiiti pole sellel 50/50 panustamisel? Kunagisest ajast näiteks mäletan, et Tartu mingis kasiinos oli min 100 ja max 1000. Seega ainult 4 korda olekski saanud panustada.
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar


                                Masina peal? lauas peaks ikka saama suurelt panustada kah..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X