320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi saaks ära seletada mida, see "alla/üle" , "händikäp" ja "draw no bet" tähendavad ?

    Kommentaar


      Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
      kas keegi saaks ära seletada mida, see "alla/üle" , "händikäp" ja "draw no bet" tähendavad ?
      Alla/üle tähendab seda, et mitu väravat mängus kokku lüüakse. Alati on selle pakkumise juures ka mingi arv, näiteks 1.5- kui panustad alla, siis võidad juhul, kui mängus lüüakse alla 1.5 värava.
      Händikäp on see, et kui ühele võistkonnale antakse mängu alguses näiteks edu 1.00, siis kes mängu lõpuks võidab. Näiteks kui võistkonna B händikäp on 1.00 ja tegelik mängu seis jäi 1-2 võistkonna B kahjuks, siis händikäp-süsteemis oleks mängu tulemuseks jäänud viik.
      Draw no bet-i pole ise kunagi proovinud, aga midagi sellist:
      Asian Handicap

      This bet can be in the form of a single or double handicap. In a single handicap one team is favoured to win by a certain number of goals, which is known as the handicap. This is then subtracted from the final result to determine the winner.

      There is also the possibility of a "Draw No Bet" line, in which case there is no handicap, and all stakes are refunded if the match ends in a draw.
      Loodetavasti pole liiga keeruline
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Draw no beti puhul on kaks koefitsienti, kodu ja võõrsil satsi oma. Kui mäng jääb viiki, siis sinu raha tagastatakse. Sama asi on ka Moneyline nimetusega panustamisvõimalus.
        Alla / üle ei pea tähendama ainult väravaid. Seda saab panustada paljudele eri asjadele mängus. Väravad on levinumad, aga samas saab panustada ka palju tuleb mängus nurgalööke või kollaseid kaarte jne Kui alla üle pole komakohaga nagu 7,5 või 6,5 vaid all/üle 7 , siis saad raha tagasi, kui peaks küsitud asju 7 jääma.

        Kommentaar


          okei, tänud selgitamast.

          Kommentaar


            Täna La Liga's päris hea koefid. Mallorca - Villarreal , villa kasuks 3.1 näiteks

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Täna La Liga's päris hea koefid. Mallorca - Villarreal , villa kasuks 3.1 näiteks
              Pigem vastupidi.

              Mallorca on kõik kodumängud seni liigas võitnud. Villarreal pole enam see, mis paar aastat tagasi.

              Kommentaar


                From: valdekvant@hotmail.com
                Date: Tue, 4 Aug 2009 14:20:19 +0300
                To: .....

                Hommik!

                Tere taas kõik Vikerraadiohuvilised. Siin Tarmo Tiisler ja Debrecen. Just nõnda võiks alata nende vutihuviliste homne õhtu, kes eelmisel nädalal ennustuses õige valiku tegi. Mäletatavasti lõppes Levadia ja Debreceni kohtumine ungarlaste 1-0 võiduga, seega ainumaks ja õigeks vastuseks oli variant c. Ma sügavalt loodan, et siin polnud neid ullikesi, kes minu eksitavaid variante a ja b-d niivõrtd tõsiselt võtsid, et ämma maja sinna pandiks alla oleks pannud. Need poisid, aga kes seda tegid, siis räägin nagu enda kogemustest, et nüüd oleks viimane aeg nagu pull äa lõpetada.. Ei tule sest gamblingust head nahka..

                Aga nendele julgetele, kel eelmisel nädalal õnneks läks ja nüüd suvepuhkust kuskil enda isiklikult saarel siin naudivad, siis neile teadmiseks ja mõtlemisaineks, et kas ei oleks vahva, kui sinna saarele ei peaks edaspidi oma vana ja päevinäinud kummipaadiga sõudma, vaid saaks iidsete saarlaste kombel sinna puust purjekaga minna.. noh ikka sellisega, kus sul a la 20 "matsit orja" aerude taga on ja siis sina tekil edasi-tagasi taarudes korraldusi madrustele jagaks.. " tüürpoordi, krt ma ütlesin tüürpoordi keerake rool." . ühes käes oleks siis veel rummi pudel ja teises käes piits, millega siis aeg-ajalt saaks neid loodritest sõudjahakatisi tegudele turgutada.. "rsk, mis te ei kuulnud mind või tahate kohe neljaks kuuks türmi vee ja leiva peale minna... pakpoordi ma ütlesin.. keerake see neetud rool juba pakpoordi (endamisi mõeldes..või oli see nüüd tüürpoordi.. oi rsk, vahet pole.. keerake kuhugi) "

                Et see eelnev lilleline elu nüüd ka tõeks saaks, tuleks

                1.kõik vara (saar, ämma maja jne.jne) kiiremas korras rahaks teha
                2. rääkida ära elukaaslane, et viimane veenaks enda vanemaid, et nood võtaks Hoiupangast või Maapangast või kus iganes nad enda kirstusääste hoiavad, välja ka enda viimased pennid ja tooks need siis enda kullakalli väimehe kätte, et too saaks panustada .. panustamisest ära muidugi räägi.. ütle et on see äriprojekt on su elu võimalus ja ära unusta mainimast , et sa oled sellest juba lapsepõlvest saati unistanud.. muidugi ära unusta toomast mingit näidet urmas sõõrumaa elust. sellest ajast muidugi, kui ta ei olnud veel nii edukas, aga hakkas vaikselt edukaks saama.. võid ise ka välja mõelda.. ikagi üllas eesmärk ja vast ei pahandata..
                3. nii kui kaks esimest punkti on edukalt täidetud, on raskem osa juba selja taga.. võid nüüd endale öelda, et oled tubli! raha käes, tuleks mäng välja valida. Niisiis... et mitte ämbrisse lennata, tuleks ära unustada igasugune kaine mõtlemine ja veel vähem tuleks loogikat kasutada.. tuleks endale sisendada, et kle eelmine nädal suutsin võita, ja ka üleeelmine nädal võitsin, miks ma ei peaks kolm nädalat järjest võitma.. tegelt, ei tohi mingit miksi ollagi.. sisenda endale, et ma võidan! Kui see tehtud, võtame ette Debrecen vs. Levadia panused.. tegelikult nagu ma ütlesin, tuli ju igasugune kaine mõtlemine ära unustada ja lihtsalt väljendades lihtsalt panustada.. Mis me siis siit valikutest võtame... Ungarlased pääsevad kahe mängu kokkuvõttes kindlasti edasi..üksnes sellele oleks muidugi üsna narr panustada.. eksju.. muidugi.. sisenda endale, et sa oled ennustusekunn ja paned kõik panuse täppi.. tubli, kui teed seda.. niisiis, mida veel valiks.. Levadia ei löö avapoolajal väravat.. no muidugi ei löö.. krt, nad ei löö üldse väravat..no aga julge poiss sellele panustakski.. oled julge ikka? muidugi et oled.. sisenda endale, et ma olen julge! Julgus hakkab tulema.. mida veel.. Konstantin Nahk, kes küll jätab kahe kollase kaardi tõttu mängu vahele, teenib mängus kollase kaardi.. julged poisid panustaks sellele, et teenib jah.. a la möliseb pingil istudes äärekohtuniku suunas midagi(see oli raudselt off-side va tropp.. miks sa lippu ei tõstnud, tropp? vms.) , seega tuleks sellele panustada.. ära unusta , et sa oled äss ja koenfitsent on ka ülimagus.. 1 : 100 -le.. .. aitab ka vä? kolm panust isegi.. tuleks neljas ka panna.. ässad teevad nii.. no siis panemegi, et mäng lõppeb 1-0 ungarlaste võiduga ja värav lüüakse 73.minutil.. Täitsa broo seeria tuli kokku.. Nii nüüd võib magama tagasi minna ja neljapäeval rõõmsalt hommikusi ajalehti mängutulemustega ootama jääda .. Sisenda endale veel ennem tänast magamajäämist, et sa tegid õiged panused ja see .. võid vaikselt allesjäänud sularaha ka rahakotist kulutama hakata.. osta naisele nt. 100 roosi ja karp tema parimat maiustust ja ütle kui väga sa teda armastad.. siis saad veel ehk viimast korda "mekkida" ka.. pärast neljapäeva sa vaevalt et enam oma naisega koos oled.. võta noorema ja ilusama.. armukesi hakkad ka kordades kolm rohkem pidama.. kindlasti..
                From: valdekvant@hotmail.com
                Sent: Thursday, August 06, 2009 10:10:19 AM
                To: ......

                Kuidas siis läks see mäng?

                Debrecen sai edasi - ÕIGE
                Levadia ei löö väravat - ÕIGE
                Mänguskoor 1-0 Ungarlastele- ÕIGE
                Värav löödi 71.minutil - pakkusime 73.minutil, seega loeme tinglikult selle ka ÕIGEKS
                Ainult Nahk ei teeninud KOLLAST kaarti

                OLED KUNN. JÄRGMINE KORD võid juba silmad kinni panuseid panna! Enam sa mööda ei pane!

                Mis ma nüüd öelda tahtsingi. 3,1 pole mingi koefitsent. Lambist joppamiseks tuleks ikka suuremaid numbreid sihtida.

                Edukat puzzletamist!
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  kes NFL-ist jagab midagi ? tänasele super bowlile ju võimalik peale toppida riskivaba panus
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                    kes NFL-ist jagab midagi ? tänasele super bowlile ju võimalik peale toppida riskivaba panus


                    Siin mingid asjaninad ikka muljetavad.

                    Kommentaar


                      Kui Milan ja Napoli panid paska, siis vähemalt Chelsea toitis.

                      Kommentaar


                        Deportivo 0-0 viik, rikkus mu normi summaga kombo ära :S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Deportivo 0-0 viik, rikkus mu normi summaga kombo ära :S
                          Ei saa mainimata jätta, et ennustussportlasest sust asja ei ole. Vaata asjad enda jaoks üle, et raha ikka õigesse kohta läheks. Panna oma raha Deportivo peale, kelle viimase aja (võõrsil)vorm on kõike muud kui hea on puhas rumalus. Malaga kaotas viimati kodus novembri algul Valenciale ja kuni viimase ajani saadi üldse läbi kaotuseta kuni tuli külastada Bernabeu poisse.

                          Mõni postitus üleval pool juhtisid tähelepanu Villareali võidule. Kas ajendiks sai Villareali kuulus nimi vms ajend, kuid panustada meeskonna (Mallorca) vastu, kes pole see hooaeg koduliigas kaotust tundnud on samuti suur rumalus ning ei saa aru, miks demonstreerida oma võhiklikkust siin foorumis.

                          Kasuta oma taskuraha pigem koolipuhvetis maiustustele või mine kinno. Ennustuportaalid sinusugustest toituvadki.

                          Tervitades,

                          Kommentaar


                            30 sekki enne Vucinici väravat livebetis Romale 80 krooksu, pole paha õhtupoolik

                            Kommentaar


                              Algselt postitas minaise Vaata postitust
                              Ei saa mainimata jätta, et ennustussportlasest sust asja ei ole. Vaata asjad enda jaoks üle, et raha ikka õigesse kohta läheks. Panna oma raha Deportivo peale, kelle viimase aja (võõrsil)vorm on kõike muud kui hea on puhas rumalus. Malaga kaotas viimati kodus novembri algul Valenciale ja kuni viimase ajani saadi üldse läbi kaotuseta kuni tuli külastada Bernabeu poisse.

                              Mõni postitus üleval pool juhtisid tähelepanu Villareali võidule. Kas ajendiks sai Villareali kuulus nimi vms ajend, kuid panustada meeskonna (Mallorca) vastu, kes pole see hooaeg koduliigas kaotust tundnud on samuti suur rumalus ning ei saa aru, miks demonstreerida oma võhiklikkust siin foorumis.

                              Kasuta oma taskuraha pigem koolipuhvetis maiustustele või mine kinno. Ennustuportaalid sinusugustest toituvadki.

                              Tervitades,
                              booooom high5
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas minaise Vaata postitust
                                Ei saa mainimata jätta, et ennustussportlasest sust asja ei ole. Vaata asjad enda jaoks üle, et raha ikka õigesse kohta läheks. Panna oma raha Deportivo peale, kelle viimase aja (võõrsil)vorm on kõike muud kui hea on puhas rumalus. Malaga kaotas viimati kodus novembri algul Valenciale ja kuni viimase ajani saadi üldse läbi kaotuseta kuni tuli külastada Bernabeu poisse.

                                Mõni postitus üleval pool juhtisid tähelepanu Villareali võidule. Kas ajendiks sai Villareali kuulus nimi vms ajend, kuid panustada meeskonna (Mallorca) vastu, kes pole see hooaeg koduliigas kaotust tundnud on samuti suur rumalus ning ei saa aru, miks demonstreerida oma võhiklikkust siin foorumis.

                                Kasuta oma taskuraha pigem koolipuhvetis maiustustele või mine kinno. Ennustuportaalid sinusugustest toituvadki.

                                Tervitades,
                                Küll kunagi näkkab ka mul, õnneks panused ju madalad ka ja ma arvan, et kui 5kroonine panus on siis ma väga ei toida ennustusportaale. Roma võit tõi natukene sisse..


                                // olen rikas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X