Lehekülg 74, kokku 201 EsimeneEsimene ... 246470717273747576777884124174 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 4015

Teema: Betsafe

Amatöör Kasutaja kapitan avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2007

Algupärane

sihuke pull, et sai hernandeze peale väike nuts pandud, aga vana isegi ei alustanud põhist. kas siis triobetis selle eest raha autom. tagasi ei antagi? pff -.-

Adm¡nistraator Kasutaja Teiresias avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kapitan Vaata postitust
    sihuke pull, et sai hernandeze peale väike nuts pandud, aga vana isegi ei alustanud põhist. kas siis triobetis selle eest raha autom. tagasi ei antagi? pff -.-
    absolutselt mitte ja polgei ju põhjust! ning pealegi tuli ta vahetusest ka sisse

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Üldjuhul on siiski ju levinud reegel, et kui ennustad, et mängija lööb värava, aga algkoosseisus ta ei alusta, siis panus tühistatakse. Ka triobetis on mul selline kogemus olnud.

Liitus foorumiga
    Aug 2007

Algupärane

no näedsa, ma isegi olen samal arvamusel ja mõtlen, et kas peab nüüd pöörduma kirjakesega nende poole v?

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

No ilmselgelt.

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust

Käi perse Pellegrini!
    Ronaldo tuli vahetusest sisse ja lõi ka värava muidu.

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kapitan Vaata postitust
    no näedsa, ma isegi olen samal arvamusel ja mõtlen, et kas peab nüüd pöörduma kirjakesega nende poole v?
    Näe, piisas ka siin teema tõstatamisest

Liitus foorumiga
    Aug 2007

Algupärane

saatsin tglt sealt livechati akna alt kiire kirja ka ning kuigi oli kirjas, et töötab vaid 9-19 vms, siis sain vastuse täna kätte ning tänati ja lubati korda teha.

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

On rahulik laupäeva õhtu ja triobet paneb lihtsalt ilma ühegi selgituseta konto kinni. See uus tonybet tundub huvitav.

Meeskonnaliige Kasutaja Super Mario avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

On rahulik laupäeva õhtu ja triobet paneb lihtsalt ilma ühegi selgituseta konto kinni. See uus tonybet tundub huvitav.
    Niisama ei panda kontot kinni. Järelikult oli/on ikka mingi põhjus.
    Inglise keelne kiri/küsimus aadressile support@triobet.ee või siis .com lõpuga ja saad selguse kiiresti!!!

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tahavad mingit isiku tuvastamise asja. No sorri, tõesti ei viitsi igasugustest paberitest hakata mingisuguseid koopiad tegema.

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tahavad mingit isiku tuvastamise asja. No sorri, tõesti ei viitsi igasugustest paberitest hakata mingisuguseid koopiad tegema.
    Kas sa siis valikust ´Minu Konto´ ei vaadanud varem, et milline on ´Tuvastamise staatus´ ??? :S
    Antud hetkel läheb kivi sinu kapsaaeda..... kahjuks....

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Et ma tegutsen 5 aastat seal ja järsku tekib kahtlus, et kas ma ikka olen reaalselt eksisteeriv inimene?

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Et ma tegutsen 5 aastat seal ja järsku tekib kahtlus, et kas ma ikka olen reaalselt eksisteeriv inimene?
    Ma tegutsesin ka mingi 5-7 aastat niimoodi ja ühel päeval avastasin sealt selle tuvastamist ootava staatuse ja uurisin natukene ja tegin ID-kaartist fotokaga pildi saatsin ära ja olemas. Põhimõtteliselt 3min võttis asi aega ja korras.
    Sa saada foto supportile ja saad ka lahti paari minutiga. Lihtne.

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ja kui mul puudub võimalus neid koopiaid teha? (pole fotokat ega USB juhet, esmapilgul näib, et telefonil puudub võimalus USB juhet rakendada, arvuti operatsioonisüsteem on Linux, millega on kõik eelnevad üritused faile sisse võtta ebaõnnestunud)

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Ja kui mul puudub võimalus neid koopiaid teha? (pole fotokat ega USB juhet, esmapilgul näib, et telefonil puudub võimalus USB juhet rakendada, arvuti operatsioonisüsteem on Linux, millega on kõik eelnevad üritused faile sisse võtta ebaõnnestunud)
    Bluetooth???

Aga kui tahta siis sa saad selle koopia tehtud ja saadetud.... asi on lihtsalt viitsimises arvan ma....

1) Telefoniga pilt (id-kaarti mõlemalst poolest)
    2) Saadad pildid endale maili peale
    3) Saadad pildid triobeti.

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha. Selleks pead mulle privamessi saatma siin oma nimega ntx
    Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pildistab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha.Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pilditsab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.
    No ma ütlen ausalt, et mul ei ole mingi hypergigamega telefon. Tavaline nokija6300 ja ma saan isegi sellega saata pilti maili peale

Aga Aramise jutust ma eeldan et oled tihedalt seotud triobetiga ??? Ei eksi ?
    Siis selline küsimus kas Triobet mobiilile eraldi rakendust ei paku enam ???

Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Okei, teen telefoniga pildi ja saadan siis kuhu? Enda meili peale? Mis moodi?

Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Okei, teen telefoniga pildi ja saadan siis kuhu? Enda meili peale? Mis moodi?
    Sinna, kuhu sa tavaliselt kirjutad telefoninumbri, paned hoopis oma maili aadressi.

Eeldame muidugi, et sa saad pilte saata.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Avasin endale neljapäeva lõunal konto triobetis, laadisin kohe ka pangaülekandega raha aga siiamaani pole veel tulnud. Kas see on normaalne või peaks kirja saatma neile?
    Koondise põhimängija

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud