320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Kiievi dünamo koef 1,18 suutis tabeli tagaosas oleva klubiga viiki mängida, olles ligi 20 minutit arvulises ülekaalus. Porto, koef. 1,20, kaotab 15 minutit enne mängu lõppu kodus, endast 20 punkti taga olevale klubile jne jne.
    Fortuuna on enda karvase perse ette keeranud
    portoga läksin ise ka alt ja mu super hüper combo breakeri rikkus HSV handicap ära

    Kommentaar


      Sevilla ja Barka rikkusid ära, muidu oleksin 1,96 kroonist Tammsaare teinud.

      Kommentaar


        Panin Kuressaare 1x täna... vaatasin kell 18:30 livescore'i... olin päris õnnelik...

        saarlased on...
        sigpic

        Kommentaar


          Arsenal ja Bayern x2, äkki tuleb ära.
          Unibetis, väike reetur olen.
          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

          Kommentaar


            Bolkeerimisele minevad saidid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Bolkeerimisele minevad saidid.
              Nii ta on jah. Triobetilt maandus ka selle teema kohane meil postkasti, mida siia vist päris copy/paste'ma ei hakka. Sisust nii palju, et Triobet on endalt poolt asju üritanud asju korda ajada ja see, et nad selles blokeeritavate saitide nimetus on nende arust alatus, kuna nad olevat kõik taotlused oma äri jätkamise kohta esitanud. Samuti väideti, et Triobeti klientide kontodel olev raha on kaitstud ning selle pärast muretsema ei pea.

              Kommentaar


                Mul on casineto.net-is pool varandust.

                Kommentaar


                  sellisel juhul kanna see kiiresti sealt ära!

                  Kommentaar


                    Eesti valitsus on mõtetu...
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Tahaks näha seda nalja, kuidas blokitakse kõik netikasiinod (v.a. Olympic ja Spordiennustus). Seadusel puudub igasugune mõte, rohkem tehtud sellepärast, et kuskile linnuke kirja saada või on Karu ja Siimann lihtsalt kõva lobitööd teha.

                      Kommentaar


                        Loogiline ju oleks, et Karu lobitöö. Tema kätte kukuks ju siis Eesti online pokkeri monopol. Krõbisevat tuleks nii et maru & masu poolt kaotatud miljonid oleks kiired tagasi tulema

                        Kommentaar


                          Triobet läheb maksuameti vastu kohtusse:

                          Kommentaar


                            ma ei jaga nüüd välja,et kas see blokk tuleb pokkerile ja kasiinole?et spordiennustus toimib ikka samamoodi edasi?
                            ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                              ma ei jaga nüüd välja,et kas see blokk tuleb pokkerile ja kasiinole?et spordiennustus toimib ikka samamoodi edasi?
                              Kõigele .

                              Kommentaar


                                armin karu!
                                korruptsiooni hõngu on tunda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X